320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Janinho Vaata postitust
    siin võiks toimida selline süsteem, et ala kõigil on alguses 0 reputatsiooni vms punkti, kui ma tahan kellegi postitust perse saata või likeda siis läheb mul -1 punkti alati. Ja see kellele ma annan siis olenevalt kas annan ta postitusele like siis saab +1 punkti ja kui saadan perse siis -1 punkti. Ja samas võiks seadistada nii, et kui mõni kasutaja langeb teatud arvu, ntx -100 punktini siis järgneb automaat bänn. Siis lõppeks see nsama vabalt perse saatmise lahmimine kõigil ja võetaks tõsisemalt seda süsteemi.
    rate.ee

    Kas on üldse mingi mõistlik põhjendus läbi käinud, milleks seda persesaatmise funktsiooni kellelegi vaja on (peale enda väljaelamise siis)? Tänamine on loomulikult arusaadav.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      rate.ee

      Kas on üldse mingi mõistlik põhjendus läbi käinud, milleks seda persesaatmise funktsiooni kellelegi vaja on (peale enda väljaelamise siis)? Tänamine on loomulikult arusaadav.
      Ma ei tea, kas see on siit läbi käinud, aga võib-olla see rahuldaks nende inimeste vajadused ära, kes peale igat budulojuse postitust arvavad, et nad peavad järgmised 2 lehte sitaga ära täitma. Saadavad ta nupuga perse(päriselt? kes arvas, et see hea mõte on?) ja loodetavasti ise postitust ei tee.

      Kommentaar


        Mõni hakkabki "perse saatmist" taotlema - see ju trollide mõte ongi. aga jah omaette teema on see, kui mingid sanktsioonid peale teatud arvu saatmist tuleb. Teine teema on see, et sedasi annaks edukalt süütuid inimesi terroriseerida.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Teiresiasel on siis rohkem kontosid kui sa see aasta keppi oled saanud ilmselt.

          Kommentaar


            Kas nii ei saaks teha nagu Delfis. Põial püsti või pöial alla. Samuti võiks olla see anonüümne.
            Või siis hoopis limiteerida hääletamine? Näiteks 3 korda kummatki päevas. Nii palju seda kulda ja sitta ka nüüd pole, et rohkem vaja oleks.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Kui see jääma peaks, siis kindlasti tuleb seda limiteerida.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Scooter Vaata postitust
                Kas seda default skinni fix laiusele ei annaks panna? Mul tööl/kodus ekraan 1900 resoga (jube halb jälgida, kui äärest ääreni).
                Panin samasuguse laiuse nagu Green Islandil. Parem?

                Kommentaar


                  Algselt postitas wiiner Vaata postitust
                  Tundub, et tänamise ja persesaatmise funktsionaalsus ei leidnud oma esialgsel kujul foorumlaste ühist heakskiitu. Muutsin need nupud praegu nähtamatuks ja panen nad tagasi siis, kui oleme leidnud üksmeele, milline peaks olema nuppude sõnastus ja paigutus nii, et enamik rahule jääks.

                  Ootan ettepanekuid.
                  Kui tuua võrdluseks seesama FB, siis seal ju seda "dislike" ehk "mine perse" võimalust pole. Kui midagi ei meeldi, siis kommenteerid.

                  Miks ei võiks siin siis sama joont ajada, et kui postitus hea, siis klikka "meeldib" ja kui midagi ei meeldi, siis on lihtsalt võimalus kommenteerida ja oma sõna kaasa öelda.


                  Kuigi ma siiamaani ei saa aru, miks üldse peaks postitustel küljes olema mingid krdi like/dislike nupukesed. Ei ole ju sellel foorumil senimaani midagi viga olnud.
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    mul on vist klemmid täiesti kokku sulanud, aga kus see täna/mineperse nupp üldse on?
                    vabandan enda idiootsuse juba ette ära.
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                      mul on vist klemmid täiesti kokku sulanud, aga kus see täna/mineperse nupp üldse on?
                      vabandan enda idiootsuse juba ette ära.
                      Algselt postitas wiiner Vaata postitust
                      Tundub, et tänamise ja persesaatmise funktsionaalsus ei leidnud oma esialgsel kujul foorumlaste ühist heakskiitu. Muutsin need nupud praegu nähtamatuks ja panen nad tagasi siis, kui oleme leidnud üksmeele, milline peaks olema nuppude sõnastus ja paigutus nii, et enamik rahule jääks.

                      Ootan ettepanekuid.

                      Tähed

                      Kommentaar


                        tänks, kp!
                        wiiner, pane parem näiteks tänamise ja jala-puhkamise nupp. näitena: hm tänas selle postituse eest või hm saatis selle postituse jalga puhkama. vince küll tõi ära soccernet24'stumise ohu, aga äkki, mingi parema sõnastusega (ei pea olema üldse eelpool pakutav variant) asi toimiks. sest suhtes, et noortele oleks psühholoogiliselt veidi õrnem kui neid kohe mingite totruste eest peenelt (või vähem peenelt) vittu ei saadeta, vaid antakse lihtsalt nupuga märku, et ei olnud päris hea. ei peaks ka startrek-facepalmima nii palju.
                        imo võiks selle rakenduse mingiks nädalaks-paariks modifitseeritud moel tagasi tuua ja siis vaadata kas või kui jõuliselt asja üle forsseeritakse ning peale seda haamer langetada.
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          Mul ei ole muidugi õigust öelda, mis vints soccernet24 all täpselt silmas pidas, aga no me ju teame millist virisemist ja ärapanemist see foorum täis on...Seega see rong on vist ammu-ammu läinud?!

                          See kas meil on see nupp või ei, on vaid vormiline pool. Praktika on see, et foorum on varikaid ja mölisemist täis ja nii on sel minna lastud. Mina ei võta seda foorumit enam ammu kohana, kus saab tõsiselt vuti teemadel arutleda.

                          Kommentaar


                            "Käi perse" osas nii mõnegi eelpoolkõnelejaga nõus. Niisama lahmimist ja väärkasutust ei taga tõenäoliselt ka viisakam sõnastus. Negatiivse tagasiside andmist peaks reeglina siiski põhjendama, selmet ühe klikiga parematele jahimaadele saata. Ja täiesti mõttetu adekvaatset reageerimist mittevajava läbu jaoks on nii ehk naa moderaatorid. Mis puudutab kiitmist, siis siinkohal tundub Reinu ettepanek mingi limiit kehtestada mõistlik. Kerge high-five aeg-ajalt visata kulub ikka ära, selle liigkasutust ning ühtlasi ka tänu andmise devalveerumist aitaks piirnumber vältida.
                            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Mul ei ole muidugi õigust öelda, mis vints soccernet24 all täpselt silmas pidas, aga no me ju teame millist virisemist ja ärapanemist see foorum täis on...Seega see rong on vist ammu-ammu läinud?!

                              See kas meil on see nupp või ei, on vaid vormiline pool. Praktika on see, et foorum on varikaid ja mölisemist täis ja nii on sel minna lastud. Mina ei võta seda foorumit enam ammu kohana, kus saab tõsiselt vuti teemadel arutleda.
                              Täielikult nõus sinuga. Ei saa ka mina aru miks hoitakse siin neid kasutajaid kes siin pmst ainult koguaeg üritavadki ära panna teistele oma piltide ja muu sitaga.

                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Kas see foorumiuuendus logib mind ise automaatselt pärast mingit aega välja, isegi siis kui mul leht lahti on?
                              Mul on sama probleem.
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                õu, ma küsisin ennist midagi? kas see foorum viskab mu ise mingi aja möödudes välja kui ma aktiivne ei ole? Kui jah, siis mis aja möödudes, ja kas seda saab kuskilt välja lülitada?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X