320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Postituse ülaosas on see paberilehe märk. Sinna kõrvale need märgid panna ehk, siis ei tule kerimisruumi juurde?

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Praktika on see, et foorum on varikaid ja mölisemist täis ja nii on sel minna lastud. Mina ei võta seda foorumit enam ammu kohana, kus saab tõsiselt vuti teemadel arutleda.
      siinkohal võikski modesid ja muid asjapulki üleskutsuda autoritaarsemale valitsemisviisile. meid ümbritsev ühiskond makro- või me kullakallis foorum mikrokeskkonnana on mu meelest ammu tõestanud demokraatia ebasobivust igasuguste totakate ja pooletoobiste korralekutsumisel. ehk siis...igasugused kim-jongid ja tartanjanid ja latic007'd jm lällajad nahhui bännida. okei, formaalsuse mõttes võib meestele ju mingi 1-2 "hoiatust" saata, et kuule, võta kokku ennast, aga taolistesse trollidesse tulebki nö nende enda tasemega vastata, olgugi, et mingeid reegleid kui selliseid otseselt ei rikuda, aga kui kodanik räägib enda 50st postitusest 40s sellest kui kõva dzeko on ja et ta kohekohe tuleb, siis nihhuijaa on vaja sellist retardi meil siin hoida - plaks! - lukk peale ja kõigil parem olla.
      ilusama foorumi nimel.
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
        Kui tuua võrdluseks seesama FB, siis seal ju seda "dislike" ehk "mine perse" võimalust pole. Kui midagi ei meeldi, siis kommenteerid.

        Miks ei võiks siin siis sama joont ajada, et kui postitus hea, siis klikka "meeldib" ja kui midagi ei meeldi, siis on lihtsalt võimalus kommenteerida ja oma sõna kaasa öelda.


        Kuigi ma siiamaani ei saa aru, miks üldse peaks postitustel küljes olema mingid krdi like/dislike nupukesed. Ei ole ju sellel foorumil senimaani midagi viga olnud.

        Kui tõesti on soov vidinaid lisada/proovida, siis Maareki variant oleks mõistlikum. Isiklikult, kui mind on saadetud kuhugi, oleks tore teada ka põhjust, mitte käi sinnasamusesse ja kogu lugu. Näiteks keegi kirjutab teemasse, et klubi on ostmas kohe kohe seda mängijat, kuigi info on ammutatud kuskilt sopalehelt, siis on hea kui valgustatakse, et see allikas toodab 90 prossa paska, siis vastad põhjendusega. Mõni teab rohkem,mõni vähem, mõni võib- olla polegi asju sellise nurga alt vaadanud, siis on ju hea vastukaja saada. Saadetakse perse ja jääbki teadmata, mille eest. Inimesed ja arvamused/nägemused on erinevad, sellega kaasnevad ka toredad ja vähem toredad diskussioonid, aga selle nupukesega kaoks mingil määral need arvan. Peres, sõpradega, tööl, koolis üldse elus, ei lahenda asju ainult kahe sõnaga, loodan, et ka siin foorumis!
        SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

        Kommentaar


          nupud võivad olla, tekst jätke lihtsalt ära.
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            "Like" nupu lisamise poolt !

            Kommentaar


              Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
              siinkohal võikski modesid ja muid asjapulki üleskutsuda autoritaarsemale valitsemisviisile. meid ümbritsev ühiskond makro- või me kullakallis foorum mikrokeskkonnana on mu meelest ammu tõestanud demokraatia ebasobivust igasuguste totakate ja pooletoobiste korralekutsumisel. ehk siis...igasugused kim-jongid ja tartanjanid ja latic007'd jm lällajad nahhui bännida. okei, formaalsuse mõttes võib meestele ju mingi 1-2 "hoiatust" saata, et kuule, võta kokku ennast, aga taolistesse trollidesse tulebki nö nende enda tasemega vastata, olgugi, et mingeid reegleid kui selliseid otseselt ei rikuda, aga kui kodanik räägib enda 50st postitusest 40s sellest kui kõva dzeko on ja et ta kohekohe tuleb, siis nihhuijaa on vaja sellist retardi meil siin hoida - plaks! - lukk peale ja kõigil parem olla.
              ilusama foorumi nimel.
              i like.

              Kommentaar


                Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                siinkohal võikski modesid ja muid asjapulki üleskutsuda autoritaarsemale valitsemisviisile. meid ümbritsev ühiskond makro- või me kullakallis foorum mikrokeskkonnana on mu meelest ammu tõestanud demokraatia ebasobivust igasuguste totakate ja pooletoobiste korralekutsumisel. ehk siis...igasugused kim-jongid ja tartanjanid ja latic007'd jm lällajad nahhui bännida. okei, formaalsuse mõttes võib meestele ju mingi 1-2 "hoiatust" saata, et kuule, võta kokku ennast, aga taolistesse trollidesse tulebki nö nende enda tasemega vastata, olgugi, et mingeid reegleid kui selliseid otseselt ei rikuda, aga kui kodanik räägib enda 50st postitusest 40s sellest kui kõva dzeko on ja et ta kohekohe tuleb, siis nihhuijaa on vaja sellist retardi meil siin hoida - plaks! - lukk peale ja kõigil parem olla.
                ilusama foorumi nimel.
                this.
                Algselt postitas JT8055
                Olge aktiivsemad!

                Kommentaar


                  Samas Dzeko lõpuks ju tuligi.

                  Ning ei julge küll 100% kindel olla, et Real Madrid millalgi lähitulevikus Wiganiga sõprusmängu ei mängi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas keenjus250
                    Kui neile ei meeldi sinu kullakallis manu, siis mis see nende süü on? bännime "kehva fännamise" pärast. Tore..
                    kus see thumbs down nupp nüüd on?!
                    mul on jumala suva, mis kellele meeldib, aga kui kodanik ajab seosetut, tuleks vesi peale tõmmata, olgu ta manu, chelsea, tammeka või tirol innsbrucki fänn.
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      Ja no kui City aasta lõpus Mänksi edestab (ja äkki ka tiitli võidab Arsenali ees), siis paluge kõik tartanjanilt andeks ja pühitsega ta foorumi Keisriks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                        kus see thumbs down nupp nüüd on?!
                        mul on jumala suva, mis kellele meeldib, aga kui kodanik ajab seosetut, tuleks vesi peale tõmmata, olgu ta manu, chelsea, tammeka või tirol innsbrucki fänn.
                        pane ignore, siis sa ei näe neid poste. Kui keegi tema rumalustele vastab ja sulle see ka lugeda ei kõlba, siis jällegi ignore.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          pane ignore, siis sa ei näe neid poste. Kui keegi tema rumalustele vastab ja sulle see ka lugeda ei kõlba, siis jällegi ignore.
                          et siis vanahea pea-liiva-alla vä?
                          see ongi siinse foorumi tänasesse olukorda viinud/toonud.

                          ahjaa. kasvõi selle postituse varal
                          Algselt postitas keenjus250
                          Kui neile ei meeldi sinu kullakallis manu, siis mis see nende süü on? bännime "kehva fännamise" pärast. Tore..
                          ma ei tea, kas inimene on lammas, et ta ei saa aru, mida öelda taheti, mängib lammast ehk semi-trollib või mingi kolmas variant. igatahes säärase tegevuse põikpäiline viljelemine erinevates teemades (ei ole seda küll antud kodaniku puhul täheldanud, sest itaalia asju suurt ei vaata ja keenjussid inglismaa teemadesse väga ei roni) toob kaasa sanktsioonid.
                          ei ole ju nii kuradi keeruline. tehtagu kasvõi estonist, mcnamarast, vincust, fittist, mazzist, dannarist ja sleepwalkingust bänni-komisjon. võetagu selliste totakatega midagi lihtsalt ette.
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            Veider. Minu meelest selgus eelmise aasta lõpus, et just karm tsensuur ja moderaatorite jõhker omavoli on selle foorumi perse viinud.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              minu meelest tuleks bännida mitte varikontod, vaid need, kes teisi pidevalt perse saadavad. Ehk siis counti ja marconiuse sarnased. Varikad on ju toredad asjad, kelle vastata ei tasu. Minu arust ajavad nad eraditult tarka juttu.

                              Ja muidugi nüüd tuleb sõim selle kallal, mitu varikat mul on, või kas ma ise olen varikas.

                              Kommentaar


                                thumbs up ja thumbs down oleks ilmselt parem, kui see "perse saatmis nupp" nii vajalik on.
                                kui aga leitakse, et pole vaja perse saata kedagi nupuga, siis praegune "aitäh" süsteem käiks kah..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X