320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    vajuta lk-numbrile
    Noh, selles ongi asi ju Kus see number on ?
    Algselt postitas budulojus
    kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Kuidas ma Eesti koondislase asemel Kivimäe vanakeseks tagasi saaksin?
      Ma panin külmalt seaded inglise keelseks, kuna olen kasutaja sama progega(minu eeldus) foorumis. Inglisekeelsena näeb asi välja järgmiselt:
      User CP->Edit Profile->Custom User Title
      Igaüks saab seda teha.

      Aplaus ignore listile! Kaua pidin ootama seda. Posti eelvaatega on sama lugu

      Enim ärritab foorumi osas mind see avatari ja teksti paigutus. Minu foorumitekarjääri vältel pole sellise lahenduse peale sattunud ja see on väga harjumatu. Aga sain ma õigesti aru, et sellega juba tegeletakse?

      Tore oleks kui asjaosalised esimeses postis paneks kirja millega nad tegelevad ning ehk mis work on in progress.

      Ahjaa...Kes ütleb mulle mis ajatsooni ma pean valima? Ei suutnud süveneda.
      Last edited by Jasper; 12.09.06, 21:24. Põhjus: Edit: WTF? Reason for editing???
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Ajatsoon on +2:00 Kaliningrad & South Africa.

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          Enim ärritab foorumi osas mind see avatari ja teksti paigutus. Minu foorumitekarjääri vältel pole sellise lahenduse peale sattunud ja see on väga harjumatu. Aga sain ma õigesti aru, et sellega juba tegeletakse?
          Kontrollpaneel --> Muuda seadeid --> Foorumi stiil

          Üks uus stiil on juba lisandunud. Ju tuleb neid veel ja muutusi samuti.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            Ma panin külmalt seaded inglise keelseks, kuna olen kasutaja sama progega(minu eeldus) foorumis. Inglisekeelsena näeb asi välja järgmiselt:
            User CP->Edit Profile->Custom User Title
            Igaüks saab seda teha.
            ma olen kas pime või väga loll.

            edit profile all näen vaid Email & Password, Date of Birth, Home Page URL, Instant Messaging ja siis biograafi, asukoht, huvid, amet - that's about it.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Algselt postitas lennat Vaata postitust
              Ajatsoon on +2:00 Kaliningrad & South Africa.
              Tegelikult on case selline, et ajatsoon on preagu +3:00 tahate te seda või mitte. Ma ei tea miks see nii on, kuid olen seda ka teiste foorumite puhul tähendanud.

              Mul on +3:00 ning foorumis all näitab preagu aega selliselt (arvuti aeg on 23:21)


              Kõik ajad on GMT +3. Kell on praegu 23:21.

              Te öelge parem mulle mida tähendavad need asjad:
              (9 vaatamine)
              (2 vaatamine)
              (6 vaatamine)
              Last edited by Refieus; 12.09.06, 23:25. Põhjus: ununes

              Kommentaar


                Algselt postitas amority Vaata postitust
                Tegelikult on case selline, et ajatsoon on preagu +3:00 tahate te seda või mitte. Ma ei tea miks see nii on, kuid olen seda ka teiste foorumite puhul tähendanud.

                Mul on +3:00 ning foorumis all näitab preagu aega selliselt (arvuti aeg on 23:21)


                Kõik ajad on GMT +3. Kell on praegu 23:21.

                Te öelge parem mulle mida tähendavad need asjad:
                (9 vaatamine)
                (2 vaatamine)
                (6 vaatamine)
                pange kalingrad + summer time corection annab õige aja

                ja see vaatamine näitab palju kasutajaid vaatab seda alamfoorumit. tõlkepask muidugi. nagu eesti filmitõlkjad. viewing tõlgitud ilma konteksti süvenemata vaatamiseeks

                Kommentaar


                  mina ise seda viewingut ei tõlkind, aga julgen teiste kaitseks öelda, et selliseid asju adekvaatselt teha, kui sul foorumi reaalset põhja ees ei ole, on porr kuubis tegelt. kuid eks ekspluatatsiooni käigus tulebki nisksed asjad välja nokkida.
                  omalt poolt ka muide väike tähelepanek: seal all postitamise reeglite kastis see sisselogimata olekus esinev "sa tohid mitte..." kraabib mul isiklikult ikka suht räigelt silma. et siis võiks ära parandada - "sa ei tohi..."
                  rohkem ei mögise täna.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas fitti Vaata postitust
                    ma olen kas pime või väga loll.

                    edit profile all näen vaid Email & Password, Date of Birth, Home Page URL, Instant Messaging ja siis biograafi, asukoht, huvid, amet - that's about it.
                    Email & Password, Date of Birth-nende vahel on see minul. Ei tea kas sa pime või mingi anomaalia. Igatahes minu jaoks on forum nüüdsest harjumuspärase välimusega ja ilma, et oleks pidanud ise settinguid näppima.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      uute stiilide juures võiks veel muuta neid ikoone esilehel..jalgpalli teemaliseks vms....ning avatari suurust võiks väiksemaks teha....
                      Bii a Old diivil ..::::::History Kurat::::::..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        Email & Password, Date of Birth-nende vahel on see minul. Ei tea kas sa pime või mingi anomaalia. Igatahes minu jaoks on forum nüüdsest harjumuspärase välimusega ja ilma, et oleks pidanud ise settinguid näppima.
                        Mul pole nende kahe kasti vahel samuti midagi, ju on selleks siis mingeid täiendavaid õiguseid vaja.

                        Kommentaar


                          Lisaks igasuguseid lisasi saab foorumile lisada(mõned päris huvitavad):

                          Bii a Old diivil ..::::::History Kurat::::::..

                          Kommentaar


                            Lisaks, kas on võimalik see leivapuru ka lehekülje alla tuua?
                            Oleks kergem tagasi peamenüüsse või ülemmenüüsse liikuda.

                            Kommentaar


                              Ei meeldi

                              raisk! aga pean vist hakkama saama

                              Kommentaar


                                - foorumi ääred koomalemale
                                - font väiksemaks
                                - värve vähemaks

                                Kommentaar

                                Working...
                                X