320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

R.i.p

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Kas auväärt foorumlane Sambaz oli ise kohal või tunneb kedagi kes oli?
    Ärme nüüd üle paku, Atleti. Kõmmar oli püsikunde KUKUs muide ja kuulsin seda verisooni usaldusväärsetest allikatest, thats all about it.

    Kommentaar


      oot enesekaitseks ajad kellegi alla autoga?
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Afektiseisundis võis autojuhile see nõnda tunduda.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          just kirjutasin ühte lõimesse vastusena just-vist sambazele ja mõtlesin omaette, et.. mees-mida-vittu? nüüd siin loen ja mõtlen, et... in corpore judgement without thinking teemaks. Et kui paljud teist vajaks näiteks juriidilist põhjendust, et hetkega tekkivas olukorras, autos istudes, suunata "tuled" sisse inimesele, kes lööb teie naist?

          meist keegi ei tea olukorda, aga mõned vastused siin küll retarded.

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            just kirjutasin ühte lõimesse vastusena just-vist sambazele ja mõtlesin omaette, et.. mees-mida-vittu? nüüd siin loen ja mõtlen, et... in corpore judgement without thinking teemaks. Et kui paljud teist vajaks näiteks juriidilist põhjendust, et hetkega tekkivas olukorras, autos istudes, suunata "tuled" sisse inimesele, kes lööb teie naist?

            meist keegi ei tea olukorda, aga mõned vastused siin küll retarded.
            Millised vastused siin retarded on peale sinu oma? Kui keegi mu naist lööb siis ma lööks talle aialipiga pähe vms, mitte ei riskiks autoga neid mõlemaid alla ajamast. Ilmselgelt oli tegu ettekavatsetud tapmisega, autoga saab päti eest minema sõita.

            Ja üleüldse miks siin teemast peab pidevalt ilkuma ja spekuleerima kellegi surma järgi?
            Algselt postitas Iceman
            Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

            Kommentaar


              Algselt postitas hofnar Vaata postitust
              Millised vastused siin retarded on peale sinu oma? Kui keegi mu naist lööb siis ma lööks talle aialipiga pähe vms, mitte ei riskiks autoga neid mõlemaid alla ajamast. Ilmselgelt oli tegu ettekavatsetud tapmisega, autoga saab päti eest minema sõita.

              Ja üleüldse miks siin teemast peab pidevalt ilkuma ja spekuleerima kellegi surma järgi?
              Juriidiliselt pigem ettekavatsemata tapmine.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Juriidiliselt pigem ettekavatsemata tapmine.
                Selle paragrahvi juures saaks pigem rääkida mingistest taiboxxeritest, kes kogemata inimesi on teise ilma viinud. Noa või autoga kedagi rünnates pead sa tunnistama, et üsna tõenäoliselt põhjustad kellegi surma. Autoga on sul lisaks võimalus ära sõita.
                Algselt postitas Iceman
                Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                Kommentaar


                  Mahlasem kraam: http://m.kroonika.delfi.ee/article.php?id=83104019
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sass Henno
                    Kui sa lähed oma endist naist peksma ja kägistama ja ta uus kutt su Audiga lödiks sõidab, on kōik väga ōigesti. See pole tapmine vaid sanitaarraie. Oma otsa vääriv korjus oled, Kōmmari-värdik. Audi-kutist on mul kahju muidugi, et tal nyyd pahandused kaelas, ma aitaks kui saaks. Oma pruuti tuleb selliste ekside eest alati kaitsta nii nagu oskad. Ja mul siiralt kahju, et meil pole siin enam metsiku ida kultuuriruum, kus iga yks peaks olema normaalne inimene, mitte hale huiar, et elus pysida. Seega sina, naisepeksjast surnud jobi, muusikute häbiplekk, ära kunagi puhka rahus, vaid synni uuesti sitapaberina. Sest täpselt see sa oled. Igal yhel on moraalne ōigus oma elust peldikuveega alla lasta sellised rämps-inimesed, kes endast nōrgematele haiget teevad. Krdi Kōmmar vōi asi, kohtus oleksid saanud tingimisi ja lähenemiskeelu. Aga näed, elus vahel läheb ōiglasemalt ka. Ja kes viitsib sellist kusist tōuku taga nutta - eemaldage ennast mu fbst. Ma tahan, et iga naisepeksja, iga fckin bully, iga sadist, kes endast nōrgematele liiga teeb, sōidetakse yhel päeval samamoodi Audiga lödiks. No matter kui raske lapsepōlv tal oli. No matter kui andekas ta oma töös oli.

                    Ja ma tahan, et iga yks, kes sellist värdjat armastab, olgu sa laps v muu lähedane, teaks, et armastus on tegelt sōltuvushaigus ja sellest on väljapääs. Armastuse hind ei pea olema see, et sa elu lōpuni “kannatad ära.” Ja talud ebaōiglust. Ja vaatad kuidas mendid, proks ja lähedased suhtuvad leebelt sest “eks see on ju pere sisetyli.”

                    Ja veel - ykskōik kui valus on lahkuminek, siis see on ainus asi, mida koheselt teha, kui tunnetega nii raske diilida on, et sa tunned, et tahaks oma eksi v praeguse partneri ära kägistada. Tudna vōid. Teha ei tohi. Burn forever, motherfucker.

                    Sinusuguseid on veel, ma tean mitmeid, kes on veel elus. Ja kyll tuleb üllatusfiniš ka teile yhel hetkel.
                    Päris hull.
                    Inter - ausaim klubi Itaalias.

                    Kommentaar


                      See interneti hiirou Sass Henno ise tegi midagi olukorra ennetamiseks? Lahe lahmimine käib. Keegi munnigi ei tea tegelikult. Inimesed võiks õppida juba, et enne kui asi vähemalt kohtuni pole jõudnud ei hakkaks avalikku hukkamõistu korraldama.

                      Kommentaar


                        Henno tegeleb jah naistevastase vägivalla teemadega. Nii radikaalselt. Arvatavasti ka ennetusega. Tõenäoliselt peabki kirjatsura selliseid essee harjutusi selleks.

                        Tõstab Stuttgarti teemasse?
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          See Sass Henno postitus tundub ausalt sama ebaterve kui naisepeks. Uskumatu, et mingitki filtrit ei eksisteeri.

                          Kommentaar


                            R.I.P Aimar@BrewDog Tallinn
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              Jah. Kõmmar aja ennast ise surma, sest ei armukadedus viis hauda, kui sul on 26 aastase mees su ees ja eksnaine ei taha sind enam ja kaine mõistus enam ei võta, siis polem miskit teha. Kõmmar aeti alla enesekaitse viisil.
                              Peab ikka kange himu olema endast 14a vanema ja 3 last sünnitanud naise järgi... Päris korras sel 26a
                              kutil peas küll asjad pole.
                              Seisan üksi mere ääres
                              jalas kollased sandaalid
                              valged, merevahust sääred
                              hüüan: "Elagu skandaalid!"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                                R.I.P Aimar@BrewDog Tallinn
                                Teadsin. Kurb RIP
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X