320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

R.i.p

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Paul Allen, Microsofti kaasasutaja.
    Elu on lühike, pidu on pikk.

    Kommentaar


      See tüüp kes walking deadis Hersheli mängis suri ää.
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Vichay Srivaddhanaprabha, Leicester City omanik.
        Elu on lühike, pidu on pikk.

        Kommentaar


          Stan Lee. Pole küll suur koomiksi Fänn, aga selline loovus on äge. Avangeri filmid olid lennul päris head ka.
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Stan Lee

            Kommentaar


              Pete Shelley
              Lahkus siin Tallinnas, elas viimased aastad salaja kusjuures siin.
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Mulle on need punkroki biitlid juba paarkümmend aastat hingelähedased. Täna tuleb mul Buzzcocksi päev.

                Kommentaar


                  Tuttav nimi kuskilt meelde jäänud, uurisin veits ja tuuritasid nad kunagi näiteks Nirvanaga*

                  *Juhuks, kui pungikauged mõtlevad, et mis tasemel ja kui suurtel lavadel esineti.
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Väga kahju. Täna tuleb tõesti Buzzcocksi päev.

                    Kommentaar


                      Üllar Jörberg

                      Kommentaar


                        Aiai RIP, üks Eesti popkultuuriloo fenomenaalsemaid tegelasi.

                        Kommentaar


                          RIP jääkaru Nord
                          Algselt postitas Iceman
                          Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                          Kommentaar


                            Juba mõnda aega möödas. Mis mälestused. Mis emotsioonid. Mis tunded. Ma loodan, et oled õnnelik, Chester!

                            Kommentaar


                              Ma üldiselt teen maruvähe intervjuusid, kuna mulle see žanr ei meeldi (kuna ma ei viitsi kogu juttu pärast ümber kirjutada). Aga üks intekas on olnud minu poolt ikka nii kehv, et toon seda siiani välja. Tegin kunagi algaja reporterina inteka Jüri Pihliga ja see läks täiesti pekki, ta ajas totaalümarat ja lugu lihtsalt "ilmus". Vähemalt suutis fotograaf teha pildi, kus ühes toas istub Pihl ja annab intekat, teises on Piret Pert, toonane sotside nõunik, hilisem Evelin Ilvese nõunik, kes kandis mingil arusaamatul põhjusel roosat krooni.

                              Kommentaar


                                Puhka rahus Jeremy Hardy.

                                Ma kuulan ja vaatan palju briti panel showsid. Lemmik on News Quiz Extra. Eelmistel hooaegadel oli ta peaaegu, et alati kohal. Väga asjakohane, terav ja sotsiaalkriitiline huumor. Üks parimaid omal alal.
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X