320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

R.i.p

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
    Ma küll isiklikult ei salli sellist muusikat, aga see on küll loll küsimus/väide. Miks ei peaks teadma? Ükskõik kui väike või suur on üks artist ükskõik mis maailma jaos, väärib ta tänapäevases maailmas varianti, et ükskõik kus oleks teda võimalik kuulda. Kunagi see näiteks võimalik ei olnud ja paljud mu meelest suurepärased muusikud ei saanud seda edu, mida nad väärisid ja vaid tänapäevastele võimalustele on võimalik neid taasavastada. Niiet, olgu maitse mis ta on, kui keegi midagi veidrat või obskuurset vähemalt teab - good for them. Iseasi kas meeldib või mitte.
    Ei.
    Eesti on ka neid kvaliteetseid soundcloudi kloune täis. Lambad.

    Kommentaar


      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
      Ei.
      Eesti on ka neid kvaliteetseid soundcloudi kloune täis. Lambad.
      On klounid või lambad, see polnud mu kratsimine siin. Et oled eestist, kuula eesti asja, oled mujalane, kuula mujalaste asja on su point? Kift.
      ★★★★★★

      Kommentaar


        Õige eestlane kuulab ainult Pärti.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
          On klounid või lambad, see polnud mu kratsimine siin. Et oled eestist, kuula eesti asja, oled mujalane, kuula mujalaste asja on su point? Kift.
          Kus krdi kohast sa seda nüüd välja lugesid, ajakirjanik oled ve

          Kommentaar


            Rip Vinnie

            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Official music video remastered in 4K for Pantera - "Walk" from 'Vulgar Display of Power' (1992) Watch all of Pantera’s official videos here http://bit.ly/...


              Rip
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Kõmmari.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Kõmmari.
                  Segane juhtum.
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                    Segane juhtum.
                    postimehe järgi võib vist aru saada, et Kõmmari ründas kahte inimest mille peale ta alla aeti. Samas see lauseehitus oli nii kahtlane seal, et pagan teab mis oli

                    Kommentaar


                      https://www.youtube.com/watch?v=fn2azPe0zL4

                      Kommentaar


                        Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                        postimehe järgi võib vist aru saada, et Kõmmari ründas kahte inimest mille peale ta alla aeti. Samas see lauseehitus oli nii kahtlane seal, et pagan teab mis oli
                        Küll seal autos võis hirmus olla. Mõtles vist, et ees on terminaator kes alla tuleb ajada. Pole siin segast midagi, tapmine.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          Küll seal autos võis hirmus olla. Mõtles vist, et ees on terminaator kes alla tuleb ajada. Pole siin segast midagi, tapmine.
                          Jah. Kõmmar aja ennast ise surma, sest ei armukadedus viis hauda, kui sul on 26 aastase mees su ees ja eksnaine ei taha sind enam ja kaine mõistus enam ei võta, siis polem miskit teha. Kõmmar aeti alla enesekaitse viisil.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Jah. Kõmmar aja ennast ise surma, sest ei armukadedus viis hauda, kui sul on 26 aastase mees su ees ja eksnaine ei taha sind enam ja kaine mõistus enam ei võta, siis polem miskit teha. Kõmmar aeti alla enesekaitse viisil.
                            Sa tõesti ei peaks päeval jooma, sest kui ikka juua ei oska, pole vaja kulla mees...
                            Ma ei ole mingi grammar nazi, aga see on ikka tõeline sitt.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas laurenzo Vaata postitust
                              Sa tõesti ei peaks päeval jooma, sest kui ikka juua ei oska, pole vaja kulla mees...
                              Ma ei ole mingi grammar nazi, aga see on ikka tõeline sitt.
                              Milles on küsimus?

                              Kommentaar


                                Kas auväärt foorumlane Sambaz oli ise kohal või tunneb kedagi kes oli?
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X