320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

R.i.p

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Üldiselt minge sinna pimedasse kohta enda spoilerdamisega.

    Kommentaar


      good riddance, värdjas liberaal karakter oli.
      Algselt postitas Iceman
      Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

      Kommentaar


        Puhka rahus vennas!
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Algselt postitas szandor Vaata postitust
          ...lihtsalt selle vahega, et ühes olukorras lahkus siit ilmast näitleja, kes karakterile hääle oli andnud; teises aga tegelaskuju ning seda episoodis, mida mina ja kindlasti veel mõni foorumlane veel näinud ei olnud ja näiteks täna õhtul vaadata plaanis Spoiler või nii. Sänks.
          Sorry kui kellegi jaoks midagi ära rikkusin, aga minu meelest ei ole Family Guy nüüd küll selline seriaal, mille selline süzeekäik niivõrd oluline oleks, et seda teadnuna osa huvitav vaadata ei oleks ! Rohkem ikka asi vormis (omalaadne huumor) kui sügavas vormis. Aga see selleks...

          Aga üldiselt te ei mõista olukorra traagikat ! Meie hulgast on lahkunud austusväärne ja muhe tegelane, kes kaua ekraanilt tuttav olnud ja nüüd on spoilerdamine probleem.

          Kommentaar


            Panin rainis007 postituse spoilerisse, et ehk mõnda foorumlast säästa.
            Newton Heath 1878

            Kommentaar


              kuskil delfis või elukahekümneneljas oli ka suur uudis selle kohta, et kui üldse onlainmeediat jälgid, saad nagunii teada, mis nuss on.
              tell your mother, we are hooligans!

              Kommentaar


                Pussy sari on see ikka. South Parkis sai Kenny pidevalt surma ja keegi ei kiunu. Nüüd on justkui suur häda lahti.

                Kommentaar


                  Mul oli iga kord kahju, kui Kenny surma sai
                  va üks osa, kus lõpp lahtiseks jäi.

                  Kommentaar


                    RIP Paul Walker

                    Kiired ja vihased oli üldse esimene film, mida kinos koos isaga vaatamas käisin 2001. aastal, kui veel poisike olin.



                    "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                    Kommentaar


                      Puhka rahus Paul Walker.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas MartinEST Vaata postitust
                        Puhka rahus Paul Walker.
                        Ma olen vist sellelt näitlejalt ainult Flag Of Our Fathersit näinud. Tunnen end vanana.

                        Kommentaar


                          Kurb. Väga kurb.
                          Auto nägi päris risu ikka välja.
                          Puhka rahus

                          Kommentaar


                            R.I.P Paul Walker
                            Kohutav.

                            Kommentaar


                              Ikka kurb kui noor inimene surma saab. Tundus üsna sümpaatne kutt. Samas kui kiirus oli lubatust palju suurem, siis mehed ise teadsid millega riskisid. Näitlejana temast palju ei arvanud niiet selles osas isiklikult suurt kadu ei märka filmimaailmas.

                              RIP Paul Walker
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Pleasantville'i olen ka näinud!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X