320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

R.i.p

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    RIP Bob Hoskins, paremini tuntud siis filmidest "Super Mario Bros" ja "Who Framed Rogger Rabbit?"

    Kommentaar


      RIP Telegram

      Kommentaar


        Algselt postitas zelee Vaata postitust
        Seda uudist ma ainult tervitan.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Esimest korda saab rõõmustada seda teemat avades.

          Kommentaar


            Kari lambaid ja idioote. Kaks pole küll kari, aga ma usun, et teiesuguseid on palju.
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
              Kari lambaid ja idioote. Kaks pole küll kari, aga ma usun, et teiesuguseid on palju.
              mine vaata Ulmefilmi

              Kommentaar


                Igapäevase nalja vähenemine on ikka kurb.

                Kommentaar


                  Naljamehed - ei kao see kuhugi. Klassikaline tähelepanuhoora teema - sellise avaldusega saavad :

                  1) tähelepanu ja lugemisi juurde nüüd
                  2) need ustavad reptiiltulnukate, mustasilmsete laste ja muidu vandenõufiilide silmanurkadesse kerkib üüratult rasvane pisarake ja toetusrahad kasvavad hoobist.

                  Palju võitu ju...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Igapäevase nalja vähenemine on ikka kurb.
                    No ei ole huumor, kui tahaks aeg-ajalt heale tuttavale lihtsalt öelda, et ta on täisdebiil kui sellist juttu usub (just artiklid kohalikust eluolust, mitte tulnukate teooriatest - neid on ulmekirjanduse mõttes isegi huvitav teada, paraku ka need kipuvad korduma ja millegi uuega eriti välja ei tulda) ja veel levitab ka aga jätad selle viisakusest tegemata.
                    Õnneks leidsin mingi moment, et FB-s saab blokeerida ka kindlate saitide jagamisi.. aga kui jagatakse tuttava jagamisi, siis tuleb asi ikka läbi.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      No ei ole huumor, kui tahaks aeg-ajalt heale tuttavale lihtsalt öelda, et ta on täisdebiil kui sellist juttu usub.
                      No vähemalt tead, et see nö hea tuttav selline kergeusklik ja totuke on.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                        Kari lambaid ja idioote. Kaks pole küll kari, aga ma usun, et teiesuguseid on palju.
                        Hea sait on. Ma leidsin ka just väga hea artikli vaktsineerimisest, kus vaktsineerimisvastasena astus üles Keenia katoliku papp. MIKS PEAVOOLUMEEDIA SELLISEID ASJU EI AVALDA!!!?!?!?!?!?

                        Kommentaar


                          võtke tuba. Väga teemast mööda läheb.

                          Kommentaar


                            Täna kell 15.00 lahkus meie seast üks minu paremaid sõpru Peeter Ristsoo .
                            Puhkas rahus kallis sõber.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Ise Ristsood ei tundnud aga saadete, artiklite värkide põhjal tundus väga muhe ja asjalik mees olevat. Olgu muld talle kerge.

                              Kommentaar


                                RIP.

                                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                                Kommentaar

                                Working...
                                X