320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

R.i.p

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Õhh jube mõelda....üleeile ootasingi sel ajal trolli vabakal ja jäi silma ka kiirabi auto, mis seal maja ees seisis tulede vilkudes. Sp siis see seisiski! junni võttis küll jahedaks, kui nägin ärgates seda uudist ja kus see juhtus. Kurb. Puhka rahus!
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Oli tõesti üks väärt ütlemisega mees ja alati lihtsalt jäid Teda kuulama!
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Puhaku rahus need kümme Charlie Hebdo ajakirjanikku ja kaks politseinikku, kes terroristide poolt külmavereliselt maha lasti.

        Kommentaar


          Hakkasin kogemata just lugema John Feinsteini raamatut A March To Madness, kui guugeldasin seal lòviosa kandvat Dean Smithi ja leidsin àsja vàlja antud teadet, et mees suri eile. Ùks korvpalliajaloo legendaarsemaid treenereid, kelle kaukasse jài muuhulgas noore Michael Jordani juhendamine.

          Kommentaar


            Rest in peace Leonard Nimoy.

            See sõnum ja käehoiak jääb alatiseks kõigile meelde.


            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Hakkasin kogemata just lugema John Feinsteini raamatut A March To Madness...
              Otsisin ka seda raamatut, aga nad raiped pole seda veel e-raamatuna välja pannud Amazonis.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                Otsisin ka seda raamatut, aga nad raiped pole seda veel e-raamatuna välja pannud Amazonis.
                Bookdepositoryst sai mingi 15 euriga kätte. E-raamatu kohta ei oska öelda, ma olen vana kool

                Kommentaar


                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Riigikogu vingeim milf - vol 2.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Eino Baskin, olgu muld talle kerge
                      Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                      Kommentaar


                        Puhka rahus härra Baskin...

                        Esmajärgus meenuvad lapsepõlves kuulatud tema sisseloetud jutte "Väljasõit Rohelusse" ja mingisugune jutt seltskonnast, kes keemiatehases vms kohas külas olid. Vähemalt toona oli see minu jaoks hüsteeriliselt naljakas.

                        Tervis oli tal lõpus kehvavõitu, aga mõistus oli endiselt terav (kui väljaütlemisi vaadata).

                        Aitäh naljade eest ja rahulikku puhkust !

                        Kommentaar


                          Kunstisaalis, kunstisaalis.... puhka rahus.

                          Kommentaar


                            rip harris
                            www.playmaker.ee

                            Kommentaar


                              sir Terry Pratchett
                              Eino Baskin

                              Kommentaar


                                RIP Footballorgin.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X