Lehekülg 298, kokku 300 EsimeneEsimene ... 198248288294295296297298299300 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 941 kuni 5 960, kokku 5991

Teema: JK Tammeka

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    Palju teie Ronaldo PR tiim selle artikli eest maksis?

edit: või see on peen ja hea huumor. Mõlema variandid on päris head imo
    Ma usun, et telestaar ja brändikunn Rääbis - maksis enda "brändikellades!" Loodetavasti Ringvaade teeb Eesti oma Ronaldoga kähkusti intervjuu, kus tutvustatakse ka kohalikku, Tartus asuvat tootmist.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jun 2017

Algupärane

Minu meelest on see naljakas, mida Rääbis teeb. Kuid usun, et naerda on nutmisest kenam...

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

https://m.postimees.ee/section/384/4365943

Väga-väga kahju. Ei saa olema lihtne teda asendada. Nüüd kui ka Kiidron läinud, siis kellest saab meeskonna liider? Pakuks Laabust, kuid ta tundub selline vaikne tüüp pigem. Taseme poolest, tõsi, üks paremaid.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    https://m.postimees.ee/section/384/4365943

Väga-väga kahju. Ei saa olema lihtne teda asendada. Nüüd kui ka Kiidron läinud, siis kellest saab meeskonna liider? Pakuks Laabust, kuid ta tundub selline vaikne tüüp pigem. Taseme poolest, tõsi, üks paremaid.
    Laabus mentaalne liider või? Kohe kindlasti mitte - kui sa mõtled, et mänguliselt, siis vb küll. "Vaimseks juhiks" Laabus ei hakka kohe kindlasti. Kiidroni kingad on hetkel satsis olevatele meestele liiga suured, nende täitmine saab olema ikka kuratlikult keeruline - küllap aga ma arvan, et mingi back-up plaan pidi olema või siis kapitanil oli ikka väga räige mot.puudus, aga eeldan seda esimest. Peremees lõi eelmisel hooajal 7 frikkin väravat? Jääb ainult looda, et telestaar ja brändikunn Kevin "Mikk" Rääbis Kaljus lepingut ei saa ja hakkab paugutama %%%%%%%%%

Igatahes, mina pakun, et uuel hooajal on Lorenz(o) kapteniks - olen nõus sarviku vahele panema seks puhuks

Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Ei noh seda ma ütlesingi, et mängijana üks paremaid, kuid inimesena pigem vaikne.
    Kapteniks vast kaks varianti ongi: Lorenz või Tekko.

Reservmängija Kasutaja Nahkpea avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Kõrvaltvaatajana tundub, et ega Lorenz ka vist kõige häälekam platsil pole? Või eksin?
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    Kõrvaltvaatajana tundub, et ega Lorenz ka vist kõige häälekam platsil pole? Või eksin?
    Laabusega võrreldes ikka on. Kuid asi pigem selles, et ta varem ka kapten olnud.

Professionaal Kasutaja Sarvik avatar
    Liitus foorumiga
    May 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Zigmaister Vaata postitust
    Laabus mentaalne liider või? Kohe kindlasti mitte - kui sa mõtled, et mänguliselt, siis vb küll. "Vaimseks juhiks" Laabus ei hakka kohe kindlasti. Kiidroni kingad on hetkel satsis olevatele meestele liiga suured, nende täitmine saab olema ikka kuratlikult keeruline - küllap aga ma arvan, et mingi back-up plaan pidi olema või siis kapitanil oli ikka väga räige mot.puudus, aga eeldan seda esimest. Peremees lõi eelmisel hooajal 7 frikkin väravat? Jääb ainult looda, et telestaar ja brändikunn Kevin "Mikk" Rääbis Kaljus lepingut ei saa ja hakkab paugutama %%%%%%%%%

Igatahes, mina pakun, et uuel hooajal on Lorenz(o) kapteniks - olen nõus sarviku vahele panema seks puhuks
    Ei ole nõus

Mina ise
    Liitus foorumiga
    Sep 2006

Algupärane

😁 seega pead midagi/ kedagi muud vahele panema, sir Naudi

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sarvik Vaata postitust
    Ei ole nõus

Assa kurja...Kuidas me nüüd antud situatsiooni lahendame?

Tegelt, kui edasist rääkida, siis tundub üsnagi reaalne, et ka Lorenz(o) tuleval hooajal ei jätka, kuuluksi on mees juba vähemalt 2 viimast aastat antud mõtet vaaginud - eks sellepärast neid Austria?? kolmanda??? liiga mehi siia testima tuuaksegi ja varsti ongi vana üleminekupoliitika tagasi - kaugel see aegi on, kui juba aafrikamaale vaadatakse?! Siin ei ole midagi, kurat!! Siim "Sigur" Valtna peab cumbackima...Ma küll halliturniiri ei näinud, aga mis mulje see testitav jättis?

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Praegu on küll väga raske näha, kuidas Tammeka 2020. hooajal peaks medalitele mängima, kui jätkuvalt ei suudeta normaalseid tingimusi luua ning oma parimaid mängijaid hoida. Ühe aastaga sellist sammu astuda pole põhimõtteliselt võimalik ning 30p+ tagasi teha.
    fänn on kuningas, mängija aga teener.

Reservmängija Kasutaja Hyrax avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Praegu on küll väga raske näha, kuidas Tammeka 2020. hooajal peaks medalitele mängima, kui jätkuvalt ei suudeta normaalseid tingimusi luua ning oma parimaid mängijaid hoida. Ühe aastaga sellist sammu astuda pole põhimõtteliselt võimalik ning 30p+ tagasi teha.
    viimaste uudiste taustal nõustun. Kui muidu tundus, et vb on ehk hea mängu korral võimalik narva ja paidega kuidagi konkureerida vähemalt 4. kohale, siis see aasta pigem ütleks, et Paide ja Narva (tõenäoliselt) peaksid üle olema. Pigem Tammeka peab 6nda koha eest võitlema Tulevikuga.

Mina ise
    Liitus foorumiga
    Sep 2006

Algupärane

Tundub uskumatu, et Koskorile pole miskit pakutud. Krt kutt tuleb poole hooaja pealt ja lööb 11 kolli, lisaks jäi päris palju löömata...
    Väga tahaks kuulda juhtkonna ja treenerite selgitust. Kalle ja Kiidron läinud, asi perses?

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jun 2017

Algupärane

Täna suhteliselt noore koosseisuga uue superklubi vastu 0:2. Usun, et Tammeka saab oma noortega liigas kenasti hakkama.

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Veidi kummaline, et Tammeka mängitab vv-na Karli Kütti, kes aga osaleb endiselt saaliliigas ja ei saa seetõttu enne 27. juunit Premium liigas osaleda.

U21 Kasutaja Jaan95 avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2013

Algupärane

Või ei saa superklubi.

Reservmängija Kasutaja Hyrax avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2014

Algupärane

Ega Tammekal eriti piinlike kaotusi polnud eelmine hooaeg (ja sellest eelmine kui õigesti meeles). Lasti endale lüüa vähe väravaid. Lihtsalt eespool jäi teravusest puudu ja ei suudetud ise väravaid lüüa. Uuel hooajal puudu Kiidron ja kui Lorenzi pole ka, siis pigem lastakse endale rohkem väravaid ja ees ei suudeta ka nii palju ära lüüa.

Tulevikku vaadates Tammekal midagi tumedat pole, teevad oma asja vaikselt ja asi tundub neil liikuvat järk-järgult paremuse poole. Lihtsalt see hooaeg ei oota eriti suurt edasi minekut (üllatuse koht ja saavad mind oma sõnu panna sööma).

Mina ise
    Liitus foorumiga
    Sep 2006

Algupärane

Kindlasti saab Tammeka hakkama, aga kui klubil ikka on veel alles see eesmärk mis paar aastat tagasi välja hõigati e mängida 2020 a medalitele siis juba sel aastal tuleks anda kõva lahing 4. koha peale. Koskoriga tehti uus leping. Super. Vaja oleks nüüd ruttu leida ka kaks kogenud keskkaitsjat, kes teda trennis kiusaks nagu Kiidron ja Lorenz seda tegid. Kasutasid seejuures ka ebaausaid võtteid, aga tulemus oli ju väga hea- Koskor lõi poole hooajaga kahekohalise arvu kolle. Ta võiks vabalt 20 hooaja peale lüüa, aga selleks oleks vaja ka väga tugevaid trenne ja neid ta vaid duubli poiste vastu pusides kindlasti ei saa. Ootame ja loodame, et see Austria 3 liiga mees ei olnud ainus, kes testimas käis ja tema tase oli ikka kehva.

Reservmängija Kasutaja sp3ts avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2015

Algupärane

Vahkito, kas sinu helesinine unistus?

Reaalsus on see, et Tammeka hakkab see aasta madistama Viljandi, Kuressaare, Pärnu ja Kaleviga tabeli allosas.
    YNWA

Mina ise
    Liitus foorumiga
    Sep 2006

Algupärane

Saame näha. Hetkeseisuga tundub, et Pärnu ja Kure siiski selle hooaja peksupoisid. Ja ka Viljandist peaks kindlasti paremad olema. Tammeka ei ole komplekteerimist lõpetanud ja kui see Trumpi kodumaalt testimisele tulnud tyyp osutub vähemalt Kiidroni vääriliseks siis asi juba tunduvalt parem. Kuu aja pärast võib juba täpsemalt kohta ennustada, aga kindlasti tuleb sel aastal 4. koha peale kõva andmine ja sinised prillid ees loodan, et ka Tammeka suudab sinna sekkuda.
    Homme mäng Riias Mettaga.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud