320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Võrreldamatuid asju võrdled.
    Üks on III liiga meeskond - teine lõuna-eesti esikklubi riigi kõrgeimas liigas.
    Üks on sõpruskohtumine - teine on PL VII vooru mäng.
    Predictable answer. I was expecting more wits.
    Voto: 5/10
    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
    Premium Liiga Clubs News
    Facebook
    Twitter

    Kommentaar


      huvitav kas minu suurt lemmikut Martin Naggel´it on mitu või on see sama mees valitud tartu ülikooli üliõpilasesindusse.
      härra Tofoa peaks teadma
      tell your mother, we are hooligans!

      Kommentaar


        Algselt postitas mg Vaata postitust
        huvitav kas minu suurt lemmikut Martin Naggel´it on mitu või on see sama mees valitud tartu ülikooli üliõpilasesindusse.
        härra Tofoa peaks teadma
        Tegu on ühe ja sama härraga.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Kes võidab?
          Algselt postitas val Vaata postitust
          skoor 1-1
          Algselt postitas shefield
          Tegelt lokole ju võiks esimene punn ära tulla. Pakun 1-1 viiki.

          Võitjaga võtan foorumi postkasti kaudu ühendust

          Kes õigesti ei ennustanud, siis täna läks käima veel üks loosiauhinnaga kampaania: "Uus pileti- ja paketisüsteem toetab esindusmeeskonda"

          Kommentaar


            Tore näha, et publik ikka tee Tamme staadionile leiab, kiitus! Aga mängust rääkides - Tammeka kaitse oli kohati ikka päris kaootiline ning hädasti kuluks sinna üks kogenud Hurt või Kiidron ära. Sellest hoolimata tuleb kiitust avaldada ka paidekate ründeosakonnale, kus kolmik Tomson-Goldberg-Rõivassepp hästi neid auke ära kasutas ning eraldi vääriks ära mainimist ka viimase kahe hea pallivaldamis/hoidmis oskus. Arvestades, et võrdlemisi noor Goldberg juba päris mitu aastat sellist korralikku tehnikat näidanud on, siis vast võib veel sellelt mehelt midagi oodata ja ehk näeb kunagi härrat veel pisut kõrgemalgi mängimas (kas siis siinsete tippmeeskondadega liitudes või uuesti välismaal proovides).

            Tammeka konkreetsest nägudest rääkides, siis tavapärase Tiiriku-Laabuse kvaliteedi kõrval jäi silma ka kunagise noortekoondislase Kevin Rääbise korralik tehnikapagas, millega vähemalt 3-4 korda heast kohast karistuslöögi välja võlus (olgugi, et pisut tseremoniaalsete kukkumistega), lisaks veel sulust löödud värav. Võib vaid teoritiseerida, kuhu ta ilma vahele jäetud aastatega end praeguseks mänginud oleks, oli ju kunagi oma vanuseklassi üks silmapaistvamaid mängijaid. Aga jah, need on ainult oleksid.

            Kommentaar


              Ma olen sinuga tegelikult täiesti nõus! Mida on saavutanud Tammeka peale Afsharide minema-löömist? Ma ootan järjekordseid kommentaare ala:"Sina Jane?" jne. Aga asjalood on ju sellised nagu me hetkel tabeliseisust näeme, kui Te vaatate viimased 2 kodumängu järele, siis mõistate...
              Hetkel saavutatud ainult seda, et meeskonnas mängivad täielikult duublitasemega mehed(Peale Tirka ja Laabuse, kes veavad seda meeskonda), ülejäänud, sorry, aga isegi Tekko ei vääri PLi kohta...Kas see peaks olema siis see Tartu au? Hetkel uue ja vägeva juhtkonna kiituseks on ainult seda öelda, et PLi alumine kolmik on nii sitad, et tänu jumalale titekooli kasvandikud just sellel aastal mängida saavad, eelmine aasta oleks konkreetselt hetkeseisul viimased oldud...
              Jõhvi on ju rikas klubi tegelt, suvel on üks kindel mineja ja kindlasti saavad nad abi oma naabritelt + venemaalt! Kalevil on teadagi, kes seljataga, seega tuleks ka sealt täiendusi...Kes on titekoolil tulemas? Võib-olla Hurt ja Kiidron?
              Täna sai veel Jõgi ka vigastada, koosseis aina laguneb ja laguneb! Vägisi on vaja Hurt mänguvalmis saada....
              Santos on alt kiirelt tulemas, ilmselt juba aasta pärast on Tartu parim klubi teada, 2 aasta pärast on asi veelgi kindlam!

              Kommentaar


                Algselt postitas Zigmaister Vaata postitust
                Ma olen sinuga tegelikult täiesti nõus! Mida on saavutanud Tammeka peale Afsharide minema-löömist?
                Üldiselt on saavutatud Premium liigas mängimine ja klubilise tegevuse jätkamine.

                Kommentaar


                  Sina ja su kinnisidee. Ausalt öeldes pole asjad ka halvemaks läinud. Eelmine hooaeg oldi sitad, tänavu ka. Ei oleks aidanud ka babakide jäämine ja Pato "suur" üleminekutasu.
                  Mille põhjal sa väidad, et Tekko ei vääri PL'i taset? vs Loko, kus tal polnud väga vigagi või tänase mängu põhjal, kus ta keskkaitses oli? Küll need eelmise aasta duubli mehed oma mängu käima saavad ja eelmise aasta liigatabeli kohta kordavad. Kuna alumine kolmik on sitt, nagu sa ütlesid, siis vast jäädakse püsima.
                  Ja sinu Santos peab esialgu pl jõudma ning lootma, et mehed kuskile madalamale ära ei jookse, kuna tööl vaja käia. Siis võib alles rääkida, kes on Tartus parim klubi.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Ei tea miks kogu aeg keegi viriseb et Tammeka nii Tammeka naa - igati sümpaatne meeskond. Soovin neile edu! Kindlasti poistel raske, sest pole see nali punt kokku saada... Usun, et välja Tammeka ei lange! Edu poistele

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Zigmaister Vaata postitust
                      Mida on saavutanud Tammeka peale Afsharide minema-löömist? Aga asjalood on ju sellised nagu me hetkel tabeliseisust näeme, kui Te vaatate viimased 2 kodumängu järele, siis mõistate...
                      Aga mis oli Afsharide juhtimise all teisiti? Olles näinud nö Afsharide Tammekat ja uut Tammekat, siis ma ei ütleks, et kvaliteedis niivõrd kõvasti järele on antud. Tammeka on koguaeg kõikunud väljalangemistsoonis, nii koos Afsharide ja välismaalastega, kui ka nüüd ilma nendeta.

                      Sinu väiteid lugedes eeldaks, et Afsharidega oleks Tammeka nüüd mingi erilise kvalitatiivse hüppe teinud.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Tammekal jäi hooaja ettevalmistus ju põhimõtteliselt ära (eksin?). Koosseis on jah ligadi logadi ja meeste valik isegi kehvem kui Paidel aga klubi eesotsas on hetkel mehed, kes on hingega asja kallal taas jalad alla saada. Esimene aasta püsima jäämine ja siis saab edasi vaadata. Kindlasti sponsorite leidmine on raske Tartus aga neil meestel peaks paremini õnnestuma kui mingisugustel suvalistel välismaalastel. Tribüün on publikut täis ja huvi on Tartu vuti vastu.
                        Ainus miinus Tammekal on hetkel see, et Santos tuleb võimsalt tagant poolt ja võib nii mõnegi rahaka sponsori endale napsata. Konkurents on edasiviiv jõud!

                        Kommentaar


                          Tere. Käisin eile esimest korda elus staadionil jalkat vaatamas. Tulemus oleks võinud muidugi vähe rõõmsam olla. See, kuidas pall Tammeka kastis ükskõik mis totruste läbi ohtlik oli (kas siis Paidelase aegluubis üleasted või suvalised kvaliteeditud pallid, mida ei suudeta kinni püüda/klaariks lüüa) jättis siukse kurbkoomilise mulje, aga seda enam oli rõõm näha, et sellist jura minust aastaid ja aastaid kauem vaadanud inimesed ikka staadionile tulevad ja laulujupp regulaarselt üleval oli. Igatahes, kui vähegi võimalik, olen edaspidigi kohal. Äkki saab kunagi ka võitu tähistada.
                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            Kas ainult telepildist tundus või on platsilt mingi tantsupidu üle käinud?
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Kas ainult telepildist tundus või on platsilt mingi tantsupidu üle käinud?
                              Need on ikka selle sama eelmise aasta tantsu- ja võimlemispeo jäljed...

                              Peatreener Koser vastastest: "Paide mängijad olid lihtsalt individuaalselt äärtel väga head." Penaltist: "Minu arust – ma ei näe, et sealt oleks võimalik 11-meetri karistuslääki anda. Loomulikult peab video üle vaatama. Aga reaalselt – Tammeka mängija ei saavutanud sellest käest mingit edu, see ei aidanud Tammekat kuidagi." Meeskonna meelestatusest: "Ma arvan, et me teist mängu järjest me näitame, et me tahame, võitleme, pingutame. Me anname platsil endast kõik. Võib-olla praegu veel ei tule tase järgi."
                              Kommentaarid/SoundCloud: "Peatreener Koser: Võib-olla ei tule tase veel järgi, aga me tahame, võitleme ja pingutame!"

                              Mängu kava: http://issuu.com/jktammeka/docs/kava_pl_08

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mortan Vaata postitust
                                Penaltist: "Minu arust – ma ei näe, et sealt oleks võimalik 11-meetri karistuslääki anda. Loomulikult peab video üle vaatama. Aga reaalselt – Tammeka mängija ei saavutanud sellest käest mingit edu, see ei aidanud Tammekat kuidagi."
                                For me it was not penalty either.
                                The ball just goes to Tenno's arm. In a similar situation in Sillamäe, Saar didn't give a penalty to Kalju.
                                It was not a 'so wrong!' decision, but could have been waived.
                                欢迎访问粉色APP导航【fenseapp.net】!本色下载app黄版下载,本色下载安装,本色秀app立即下载,本色秀直播app下载是超好玩的短视频手机APP,提供ios苹果下载/安卓下载。片源丰富,高潮迭起!
                                Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                                Premium Liiga Clubs News
                                Facebook
                                Twitter

                                Kommentaar

                                Working...
                                X