320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jograf läks sõjaväkke ja polnud ka mingi põhivend, aga miks Randega teed lahku läksid? Temast hakkab küll Tammeka puudust tundma.

    Kommentaar


      Puri tegi eile vist oma hooaja parima mängu. Väga aktiivne oli pea terve mäng ning kui mõned imelikud lahendused välja arvatud, dirigeeris mängu ideaalselt.
      2/3 mängust olime kalevist üle, kuid peale nende väravat tekkis küll tunne, et kohe-kohe löövad teise ka. Õnneks näitasid kutid, et suudavad väga ilusti survele vastu pidada. Koskor on sõõm värsket õhku. Pean tunnistama, et olin tema suhtes skeptiline. Kuid vaikselt näitab, et arvestaval tasemel mängumees on. Loodetavasti suudab veel juurde panna, siis on mitmeks heaks aastaks väravalööja olemas Kiidan veel Pauri. Kalev oli temaga väga hädas ning mehed alatasa kohvil. Hakkab vist peale seda vigastust vaikselt oma endisesse vormi jõudma.

      Lorenzile kiiret paranemist. Kuna jalale astuda ei saanud, siis tundub, et mõneks ajaks mees väljas
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar




        Tra Eino, lootsin et ehitad selle viimase mängu pealt häid mänge edasi. Aga edu siis
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Ilma Puri ja Tautsita voib hullema stsenaariumiga isegi 9.koht tulla...

          Kommentaar


            Algselt postitas seepolnudlahe Vaata postitust
            Ilma Puri ja Tautsita voib hullema stsenaariumiga isegi 9.koht tulla...
            Miks? Tauts oli kahjuks kehv. Puri ka, kui mõni sähvatus välja arvatud. Lootsime temast enamat.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Miks? Tauts oli kahjuks kehv. Puri ka, kui mõni sähvatus välja arvatud. Lootsime temast enamat.
              Puri kaotus on kahtlemata kehv, aga tema puhul võib subjektiivsest hinnangust aru saada, sest esituste kvaliteet oli tõesti kõikuv. Aga Tauts... Mehe kaks väravat kahe mängitud kuu jooksul tõid Tammekale ühel juhul võidu, teisel viigi, mõlemad ülitähtsates mängudes otseste konkurentide vastu. Kas sa natuke karm ei ole oma hinnangus?

              Kommentaar


                Ära saa valesti aru. Tauts mulle iseenesest meeldib. Need mängud, mida sain näha, seal oli ta väga roostes, püüdis palju, kuid õnnestus vähe. Tõsi, lõpupoole hakkas ta juba oma kunagisse vormi jõudma. Tasuks see iluvärav.
                Lihtsalt väita, et nende kahe pärast on võimalik lõpetada üheksandana on kahtlase väärtusega jutt. Kapper ja Paur pole sugugi kehvemad mehed kui Tauts.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                  Kapper ja Paur pole sugugi kehvemad mehed kui Tauts.
                  Pauri puhul täitsa nõus, Kapperi puhul oleks ka enam-vähem, kui härra oma närvikavaga kuidagi tegeleks.
                  A mulle Tauts meeldis, isegi roostesena. Kaitsjate õudusunenägu.

                  Kommentaar


                    Meie Ronaldo särab äritaevas

                    Kommentaar


                      Palju teie Ronaldo PR tiim selle artikli eest maksis?

                      edit: või see on peen ja hea huumor. Mõlema variandid on päris head imo

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                        Palju teie Ronaldo PR tiim selle artikli eest maksis?

                        edit: või see on peen ja hea huumor. Mõlema variandid on päris head imo
                        Ma usun, et telestaar ja brändikunn Rääbis - maksis enda "brändikellades!" Loodetavasti Ringvaade teeb Eesti oma Ronaldoga kähkusti intervjuu, kus tutvustatakse ka kohalikku, Tartus asuvat tootmist.

                        Kommentaar


                          Minu meelest on see naljakas, mida Rääbis teeb. Kuid usun, et naerda on nutmisest kenam...

                          Kommentaar


                            Tartu JK Tammeka peab homme esimese hooajaeelse kontrollmängu suurel väljakul, kui Lilleküla jalgpallihallis kohtutakse taliturniiri raames Narva Transiga. Nii selles mängus kui ka edaspidi peab Tammeka hakkama saama oma kapteni ja keskkaitse tugisamba Kaarel Kiidronita, kes otsustas mängijakarjäärile joone alla tõmmata.


                            Väga-väga kahju. Ei saa olema lihtne teda asendada. Nüüd kui ka Kiidron läinud, siis kellest saab meeskonna liider? Pakuks Laabust, kuid ta tundub selline vaikne tüüp pigem. Taseme poolest, tõsi, üks paremaid.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                              https://m.postimees.ee/section/384/4365943

                              Väga-väga kahju. Ei saa olema lihtne teda asendada. Nüüd kui ka Kiidron läinud, siis kellest saab meeskonna liider? Pakuks Laabust, kuid ta tundub selline vaikne tüüp pigem. Taseme poolest, tõsi, üks paremaid.
                              Laabus mentaalne liider või? Kohe kindlasti mitte - kui sa mõtled, et mänguliselt, siis vb küll. "Vaimseks juhiks" Laabus ei hakka kohe kindlasti. Kiidroni kingad on hetkel satsis olevatele meestele liiga suured, nende täitmine saab olema ikka kuratlikult keeruline - küllap aga ma arvan, et mingi back-up plaan pidi olema või siis kapitanil oli ikka väga räige mot.puudus, aga eeldan seda esimest. Peremees lõi eelmisel hooajal 7 frikkin väravat? Jääb ainult looda, et telestaar ja brändikunn Kevin "Mikk" Rääbis Kaljus lepingut ei saa ja hakkab paugutama %%%%%%%%%

                              Igatahes, mina pakun, et uuel hooajal on Lorenz(o) kapteniks - olen nõus sarviku vahele panema seks puhuks

                              Kommentaar


                                Ei noh seda ma ütlesingi, et mängijana üks paremaid, kuid inimesena pigem vaikne.
                                Kapteniks vast kaks varianti ongi: Lorenz või Tekko.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X