320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tartukatele küsimus: kas Sepapoisse, mis staadioni jaoks ju nii ilmne fännilaul, kas see jäi ainult mul kahe silma/kõrva vahele või ongi see mingil väga erilisel põhjusel põlu all?
    Seisan üksi mere ääres
    jalas kollased sandaalid
    valged, merevahust sääred
    hüüan: "Elagu skandaalid!"

    Kommentaar


      Algselt postitas chac Vaata postitust
      Tartukatele küsimus: kas Sepapoisse, mis staadioni jaoks ju nii ilmne fännilaul, kas see jäi ainult mul kahe silma/kõrva vahele või ongi see mingil väga erilisel põhjusel põlu all?
      Ei tea. Pole isegi mõelnud selle ilmse fännilaulu peale. Vähemalt mina mitte.

      Tähtsamatest asjadest rääkides, siis oli kohtuniku tase väga halb ikka. Mulle muidu ei meeldi mängujärget eriti kritiseerida neid, kuid tänane Grigori tundus küll kahtlane. Nii kui kalevi mees maas püherdas, järgnes vile. Olenemata sellest, kas oli viga või mitte. Kastis oli sillamäe meestel käsi, ei vilistanud. Järgmisel rünnakul oli sarnane asi Tammeka kasti lähedal, vilistas kohe ära. Ma võibolla olen liialt Tammeka prillidega, kuid mu meelest oli tänane kohtunik väga-väga halb.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Rääbise ja Tšernjavski vigastuspausid on igalt poolt läbi käinud, kas Läll ja Litvjakov on samuti vigastatud?

        Kommentaar


          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          Rääbise ja Tšernjavski vigastuspausid on igalt poolt läbi käinud, kas Läll ja Litvjakov on samuti vigastatud?
          Lällil põlv.
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Rääbise ja Tšernjavski vigastuspausid on igalt poolt läbi käinud, kas Läll ja Litvjakov on samuti vigastatud?
            Lällil on ilmselt hooaeg läbi. Telestaar ja Brändikunn Rääbis tuleb ilmselt maikuus tagasi, aga tal nüüd ju teised "tööd" kas viitsibki enam vutti mängida? Tšernjavski sarnaselt Rääbisele teeb juba meeskonnaga trenne kaasa... üritab, eks näha ole, kaua ja kas terve püsib.

            Kommentaar


              205 pealtvaatajat täna Sepa tänaval Tammeka vs Levadia on ilmne liialdus,
              100 nägu tuli vast ikka täis

              Kas 2017 a. hooajal on ikka kombeks publikunumbreid üle kontrollida?

              Kommentaar


                Algselt postitas kesa Vaata postitust
                205 pealtvaatajat täna Sepa tänaval Tammeka vs Levadia on ilmne liialdus,
                100 nägu tuli vast ikka täis

                Kas 2017 a. hooajal on ikka kombeks publikunumbreid üle kontrollida?
                Jah, ikka kontrollitakse ja loetakse, ja Tartu tänane 205 on täpselt see mis seal ka kokku tuli koos säästusektoriga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kesa Vaata postitust
                  205 pealtvaatajat täna Sepa tänaval Tammeka vs Levadia on ilmne liialdus,
                  100 nägu tuli vast ikka täis

                  Kas 2017 a. hooajal on ikka kombeks publikunumbreid üle kontrollida?
                  Ma suutsin lugeda 165 tribüünidel, pigem on see 205 ikka reaalne number.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                    Ma suutsin lugeda 165 tribüünidel, pigem on see 205 ikka reaalne number.
                    Publikut nats vist isegi rohkem.Meeldiv oli et koos piletiga kaasnes ka pakike õunamahla.Pisiasi aga meeldiv

                    Kommentaar


                      need Tammeka omaväravad on nats juba liiast!

                      Kommentaar


                        Aeg on küps, et Kaljul homme selg prügiseks teha. Ma tunnen seda, see võit on õhus, Tartu Vaim on ka kohal! Tulge vaatama!
                        On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                        I don’t care what you think of me!
                        Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                        Kommentaar


                          17.00 liigun tartu poole.Tagasi ei tule.kui mõni fänn tahab küüti olen olemas.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ööö Vaata postitust
                            17.00 liigun tartu poole.Tagasi ei tule.kui mõni fänn tahab küüti olen olemas.
                            Vabandan.Pakkumine muidugi suunal Tallinn-Tartu.

                            Kommentaar


                              Viimasel mängul riivas kõigerohkem silma hetk,kui mälestati lahkunud jalgpallitegelast ja enamus tribüünist ei suvatsenud püstigi tõusta.Niipalju siis Tartu vaimust.

                              Kommentaar


                                õnnitlused Tammekale.Päris esimest korda oma nimealt.Edu finaalis!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X