320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jah, ma kiidaks ka eilset mängu. Fännid jaurasid mõnusalt, lihvud leppisid, tribkal oli kogu aeg friikate ja šašlõki mõnus hõng.. Oleks ma teandud, et nii odavalt õlu müüdi...

    Mäng muidugi.. Isver, kui Tammekal oleks üks killer ründaja, vat siis saaks asja küll. Koskor on küll tore ja vahel hiilgab, aga kõigest umbes ühel juhul seitsmest. Ülejäänud kordadel käkib ära.

    Kommentaar


      Algselt postitas nonoh Vaata postitust
      J

      Mäng muidugi.. Isver, kui Tammekal oleks üks killer ründaja, vat siis saaks asja küll. Koskor on küll tore ja vahel hiilgab, aga kõigest umbes ühel juhul seitsmest. Ülejäänud kordadel käkib ära.
      Kui Tammekal oleks üks killer ründaja, siis üsna ruttu ta enam ei oleks Tammekal.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Kui Tammekal oleks üks killer ründaja, siis üsna ruttu ta enam ei oleks Tammekal.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Ise jõudsin küll II poolaja alguseks, aga vist paremat hetke polekski olnud. Kalevi penalti, Pechteri penaltitõrje ja mõni aeg hiljem Järvelaiu kauglöök. Nii mängus kui ka tribüünil mõnusalt emotsiooni.

          Kommentaar


            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Päris kena.

              Kommentaar


                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                Päris kena.
                nõus, parem kui eelnev

                Kommentaar


                  Jep, päris ilus. Vana logo oli nagu 97.aasta põhikoolilõpetajate loovtöö. Ma oleksin läinud veelgi edasi ja jätnud ainult tammelehe ja klubi nime. Või isegi ainult selle lehe.

                  Kommentaar


                    Mulle meeldib eelmine kordi rohkem ja vahetuse vajadusest ei saa ka aru.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Uus logo on tugev. Mulle meeldib.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Eile oli nii vähe publikut, ainult 224. Kuuldavasti oli perepäeval sama vähe olnud, täpsemalt 267. Ja tervelt 4 kodumängu on veel pidada!
                        Aga toitlustuse eest väärib Tammeka kõvasti kiitust. Kindlalt Premium Liiga parim toitlustus ja hinna-kvaliteedisuhe.
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Vägev viik täna Kalju vastu. Tammeka ei kingi tiitlit nii kergelt!
                          On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                          I don’t care what you think of me!
                          Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                            Vägev viik täna Kalju vastu. Tammeka ei kingi tiitlit nii kergelt!
                            Tubli tõesti. Kuradi kahju, et Tulevikul ei õnnestunud, hoolimata võimsast vastupanust Levadiale, omalt poolt sellesse tipuotsa supipotti vürtsi lisada... Leva mehed peavad Lepmetsale paar kohvi välja tegema...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                              Tubli tõesti. Kuradi kahju, et Tulevikul ei õnnestunud, hoolimata võimsast vastupanust Levadiale, omalt poolt sellesse tipuotsa supipotti vürtsi lisada... Leva mehed peavad Lepmetsale paar kohvi välja tegema...
                              Kui Levadia oleks taas punkte kaotanud, siis kuidas see oleks üleüldse mingit vürtsi lisanud?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Kui Levadia oleks taas punkte kaotanud, siis kuidas see oleks üleüldse mingit vürtsi lisanud?
                                Noh, kolm mängu minna, Levadial Kaljuga neli punkti vahet. Matemaatika ikka kehtib. Jah, ma tean, et Floral mäng vähem peetud jne, aga it ain't over, 'til the fat lady sings.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X