320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma usun ka, et tegelikult on favoriidikoorem meie õlul. Me oleme lihtsalt liiga sportlikud teie jaoks. Palju te trenni teete? 2-3h päevas? Nigga please! Meil pool satsi peab 5-8h päevas aktiivseid sportlikke lahinguid, millele veel lisanduvad igasugused trennid ja asjad. Ma tõepoolest ei näe, kuidas tartlastel meie vastu võimalust saaks olla.

    Puur täis, ezzy game!

    Kommentaar


      printingzzzzzz goalzzzzzzzzzzz

      Kommentaar


        Pokkeriprod oleks juba peale drawd pidanud foldima. A noh eks nad ise tea.
        Hello! I´m mentaly ill.

        Kommentaar


          Algselt postitas boobek Vaata postitust
          Pokkeriprod oleks juba peale drawd pidanud foldima. A noh eks nad ise tea.
          Lähevad All-In.

          Kommentaar


            Algselt postitas rallikas Vaata postitust
            Lähevad All-In.
            Mul on miskipärast tunne, et see bluff callitakse ära.
            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

            Kommentaar


              Algselt postitas rauulo Vaata postitust
              Sa pole ilmselgelt Pokkeriprode viimaseid mänge näinud. See meeskond on suuteline kõigeks. Arvata on, et Tammeka tuleb neid veel alahindama ning minu arvates on kahe meeskonna šansid üsnagi võrdsed, võib-olla isegi Pokkeripoiste kasuks. Tammeka kahjuks räägib pikk sõit, võõras väljak ning kehv vorm, samal ajal kui Pokkeriprode vorm on ilmselgelt ajastatud just karikavõistluste esimeste ringide jaoks. Selgelt jääb Tammeka oma vastastele alla ka füüsise poolest, vastupidavus ning mängijate võimsus on Pokkeriprodel silmnähtavalt parem. Seetõttu ennustangi nende võitu lisaaja teisel poolajal.

              Minu ennustus: FC Pokkeriprod 2:1 Tartu JK Tammeka (lisaajal)
              Väravad: Nõu, Ärsis - Hausenberg
              +1 kuid oleme siiski realistid

              Kommentaar


                Mulle tundub, et Pokkerprod tahab karikasarja rekordit enda nimele saada ja provotseerib Tammekat seda tegema. Praegu on rekord Flora 17:0 võit jalgpallihaigla üle. Eks näis, kas Tammeka lööb üle.

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  Mulle tundub, et Pokkerprod tahab karikasarja rekordit enda nimele saada ja provotseerib Tammekat seda tegema. Praegu on rekord Flora 17:0 võit jalgpallihaigla üle. Eks näis, kas Tammeka lööb üle.
                  Sa räägid siis selle hooaja tipptulemusest. Varasemalt nt Levadia Soccerneti 24:0 võitnud.
                  I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                  Kommentaar


                    Peale kahte sellist pakki võib öelda, et selline sats ei väärigi fännide toetust! Õnnitlused ja minu respekt kolmele Maardu Ultrale!

                    Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                    Kommentaar


                      Et meeskond, kes võitleb ja kaotab võideldes, ei väärigi fänne ?
                      Nu ma polegi viimasel kodumängudel näinud elavat toetust oma meeskonnale, millistest fännidest sa räägid?
                      Need, kes meeskonna mängudelgi käivad ja plaksutavad omadele võitlusliku mängu eest, on ka fännid.
                      Mina igatahes käin kodumängudel seni, kuni on aega töö kõrvalt ja ei mata meeskonda maha.
                      Tammeka mängijad, olge tublid ja võidelge edasi, ei anna alla, isegi siis, kui raskeks läheb!

                      Kommentaar


                        Avaldage palun arvamust Tammeka mängust,mängijatest ja parimatest võimalustest!

                        Kommentaar


                          Tartu JK TammekavsTallinna FC Levadia0:4 (0:1)Tamme staadion30.07.2011


                          ehk siis laupäevase mängu väravad!

                          Kohtume Tamme staadionil juba tuleval laupäeval, kui võõrustame Narva Transi

                          Kommentaar


                            Kodanikud FC Pokkeriprodest valmistuvad ajalooliseks karikamänguks muuhulgas ka hommikuse intervjuuga, kolmapäeval kell 9.20 Ring FM-is.

                            Tsiteerin jalkaliidu eelvaadet:

                            Albert Prosa: "Midagi lihtsalt ei tule, ..."
                            Kaitsja Madis Müür: "Edu Tammekale, neil läheb seda vaja!"

                            Kommentaar


                              Ma ei peagi nägema nende meeskondade mänge, et teada, kuidas mäng lõpeb. See luigelaul, mis siin enne mängupäeva käis, oli ikka nii ulme, et hullemaid optimiste annab otsida.

                              "Tammeka tuleb alahindama ning tegu on nende jaoks võõra väljakuga, pikk sõit ka veel selja taga. Lisaks veel nende kehv vorm, kui võrrelda pokkeriprode väga hea vormiga. Füüsise ja vastupidavuse poolest pole aga pokkeriprodele vastast!" - seriously, kas sellist juttu saab kaine peaga ajada?

                              Aitäh, Tammekale, et teatud inimesed maa peale tagasi tõite!

                              Kommentaar


                                Nalja ei mõista? Eks see oli kindel, et Pokker saab Tammekalt suurelt. Miks mitte natuke nalja teha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X