320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Zigmaister Vaata postitust
    Aga, kas napakad heas mõttes või halvas?
    Ainuüksi see lause avas minu jaoks umbes kahetunnise filosoofilise arutelu teemal "hinnangud, suhtumine ja muud elu mõtted" Ära enam nii küsi, muidugi heas mõttes!
    “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

    Kommentaar


      Algselt postitas Kalp Vaata postitust
      Tegelikult on kurb,et te Tartu suuruse linna kohta(95000 elanikku) isegi autotäit fänne kokku ei saa,sitta sest ilmast...
      Äkki sa tutvustaksid ennast? Oled sa üldse mõne klubi fänn, jutt käib fännist, mitte mingisugusest ManU toetajast, kes arvab, et tugitoolis istudes on ta fänn.

      Algselt postitas P20 Vaata postitust
      Tunnustused ka Paide LM FB lehel

      http://www.facebook.com/PaideLinnameeskond
      On lõppemata liigutav ja tore, kuidas ikkagi see asi käib teiste klubide poolt. Mitte, et ma nüüd kiidaksin ennast taevani, ei, me Mällariga ei võitnud mingit suurt auhinda, me ei ole glory-hunterid, aga tunnustust saada meeldib kõigile. Hetkeseisuga vaatasin uuesti meie "armastatud" klubi FB lehele, seal platseerub ainult mingi duubli jura, mis on neist uusim. Mis mind veel rohkem imestama pani oli tõsiasi, kui ma vaatasin, kes on sheerinud Paide Linnameeskonna postitust, see ei olnud teps mitte Ratnikova, vaid, ei keegi muu, kui Meelis Rooba isiklikult ja veel sellise tsitaadi/lausega...
      Meelis.jpg

      Ütleme nii, et seda lugedes ei olnudki mul enam sõnu(heas mõttes, loomulikult, üliheas, üli-üliheas), targem on lisada lihtsalt oma teksti lõpetuseks kolm punkti ...

      Algselt postitas AnnaS Vaata postitust
      Ainuüksi see lause avas minu jaoks umbes kahetunnise filosoofilise arutelu teemal "hinnangud, suhtumine ja muud elu mõtted" Ära enam nii küsi, muidugi heas mõttes!
      Filosoofia on tore, olen seda ise õppinud koolis ja ülikoolis sutsu. Üks mu lemmikuid siiamaani. Aga kindlasti see sulle halba ei teinud.

      Kommentaar


        Lugesin seda toetantammekat blogi, kuid seal jäid silma aint see - MINA, MINA, MINA. Nõrk!

        Kommentaar


          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          Lugesin seda toetantammekat blogi, kuid seal jäid silma aint see - MINA, MINA, MINA. Nõrk!
          Sa pras oled ikka päris tont. Kus sa seal oma minasid nägid?
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Ma kasutaks seda võimalust ja kiidaks kõiki Eesti klubijalgpalli fänne - särgiga või jopega, rõõmsaid või torisevaid! Tore on teiesuguste hullude eskimodega uut hooaega alustada, sest soe ilm on pededele!

            Kommentaar


              Mul on väga hea meel, et meil on toredaid klubifänne, kes ajuti ka hullutempe teevad, aga selle asemel, et kulutada oma energiat egopaituste otsimiseks mööda internetti ja hämmastamisele selle üle, et klubi mängijad ei olegi veel jope mahavõtmise eest kiitnud, võiks jõudu konstruktiivselt kasutada. No näiteks orgunnida auto Narvasse. Mõelge kui palju kasulikku energiat saaks Tammeka juurde, kui te selle rakendaks näiteks fännireiside korraldamiseks või millekski muuks edasiviivaks. Isegi piibliraamat õpetab, et alpus on surmapatt!
              www.jalgpall.ee
              http://www.last.fm/user/lennartk

              Kommentaar


                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                Lugesin seda toetantammekat blogi, kuid seal jäid silma aint see - MINA, MINA, MINA. Nõrk!
                See on blogi, seal peabki olema "mina".
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Mõned siin ei saa kuidagi paljaid poisikehi silmist. Küsimus pole ju selles, et mida keegi kandis ja kas see oli särk, maika, kasukas või paljas nahk. See on nende inimeste jaoks oluline, kes seda tegid. Küll aga peaks laiemalt olema huvitav, kuidas praeguste klubide pallurid üldse oma toetajatesse suhtuvad.

                  Eks osalist suhtumist näitabki "Meil oli külm, tõmbasime riietusse" vms jutt.

                  Ehk tänada poleks pidanud särgi või külmast kikkis nibude eest, vaid selle eest, kes keegi üldse vaatama (ja toetama) tuli. Lihtsalt viisakus.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lennu Vaata postitust
                    Mul on väga hea meel, et meil on toredaid klubifänne, kes ajuti ka hullutempe teevad, aga selle asemel, et kulutada oma energiat egopaituste otsimiseks mööda internetti ja hämmastamisele selle üle, et klubi mängijad ei olegi veel jope mahavõtmise eest kiitnud, võiks jõudu konstruktiivselt kasutada. No näiteks orgunnida auto Narvasse. Mõelge kui palju kasulikku energiat saaks Tammeka juurde, kui te selle rakendaks näiteks fännireiside korraldamiseks või millekski muuks edasiviivaks. Isegi piibliraamat õpetab, et alpus on surmapatt!
                    Kulla Sõber! Kus sa loed välja, et me ootasime mängijatelt just sellepärast kiitust? Ma olen seda maininud ainult sellepärast, et me soovisime paista neile silma enamgi, et nad saaksid vürtsi juurde. Mängijatelt tunnustuse saamine kasvõi plaksu teel või silmside teel on ütlemata lahe asi, siis sa vähemalt tead, et see läks asjaette, seekord siis vist mitte. Mitte mingisuguse kuradima egopaituse pärast, enne, kui sa siia foorumisse trollima tuled, võiksid mõelda, mida teeksid sina antud olukorras, kui sa jääd nagu sitaplekk sinna mettaltarasside juurde endamisi mõeldes, et mida ma nüüd valesti tegin? Igatahes, Narva minekut ei toimu.

                    Kommentaar


                      Tammeka pöördumine fännidele

                      Kommentaar


                        eks mängijad loevad ka foorumit ja teine kord tulevad just selle pärast nn. tānama teid

                        Kommentaar


                          ERR-ist leidsin päris hea kommentaari artiklile"Tammeka vabandas fännide ees"...
                          Point selles, et on ka kolmas fänn. See ei tulnud kohale ja siis need kaks rõõmustasid, et paistavad tiimi ees silma ja teevad sellega kolmandale ära. Aga tiim ei pannud neid tähele.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Zigmaister Vaata postitust
                            Ma olen seda maininud ainult sellepärast, et me soovisime paista neile silma enamgi, et nad saaksid vürtsi juurde. Mängijatelt tunnustuse saamine kasvõi plaksu teel või silmside teel on ütlemata lahe asi, siis sa vähemalt tead, et see läks asjaette, seekord siis vist mitte.
                            Tallinnas on olemas teatud öölokaalid, kus võib higiste meestega silmsidet otsida ja plaksu lüüa, rääkimata vürtsist - ainuüksi sellepärast pole mõtet küll väljaku äärde ennast vedada.

                            Kommentaar


                              Kas keegi tahaks laupäeval Narva sõita? Avastasin, et Tallinnast kolmetunnine ots ja üksi ei hakkaks vist ette võtma.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Tubli poiss,Tauno!Meistriliiga esimene värav sündis üllatavalt kiiresti!Anna tuld!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X