320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    "Hugo Fernandes: ma pole ammu niimoodi tähistanud!"

    "Ma naudin siin olemist. Inimesed on sõbralikud, armastavad sporti teha ja omasid toetada. Kui päike paistab, siis lähevad inimesed rõõmsaks ja see teeb Tartus olemise väga mugavaks."

    Varsti ka pikemad jutud Andre Pajuga

    Kommentaar


      Kas need tagaplaanil kossu patsutavad tüübid loeti ka publiku hulka?

      Kommentaar


        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        Kas need tagaplaanil kossu patsutavad tüübid loeti ka publiku hulka?
        Ei, loeti inimesed tribyynil ja need kes konkreedselt istusid tribyyni kõrval muru peal (ca 15 inimest)

        Kommentaar


          Sellisel juhul respekt!

          Kommentaar


            Tere... Ühinen kiitustega ilusate programmide puhul, aga siiski ei saa jätta tõrvatilka meepotti poetamata - Martin, minu teada on Mbemba ja Mboungou siiski pärit Kongo Vabariigist, aga Sinu pildite juures olevate lippude järgi tundubm nagu oleksid Gaanast... Pisiasi ehk, aga siiski

            Kommentaar


              Algselt postitas jalgjalgpall Vaata postitust
              Tere... Ühinen kiitustega ilusate programmide puhul, aga siiski ei saa jätta tõrvatilka meepotti poetamata - Martin, minu teada on Mbemba ja Mboungou siiski pärit Kongo Vabariigist, aga Sinu pildite juures olevate lippude järgi tundubm nagu oleksid Gaanast... Pisiasi ehk, aga siiski
              See on tõesti pakk, sest just kava pealt ma saingi teada, et nad Gaanast

              Kommentaar


                Algselt postitas jalgjalgpall Vaata postitust
                Tere... Ühinen kiitustega ilusate programmide puhul, aga siiski ei saa jätta tõrvatilka meepotti poetamata - Martin, minu teada on Mbemba ja Mboungou siiski pärit Kongo Vabariigist, aga Sinu pildite juures olevate lippude järgi tundubm nagu oleksid Gaanast... Pisiasi ehk, aga siiski
                Jeerum, pole isegi aimu, et kuidas nii. Aitäh.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar




                  Sealt näha, et nad on Kongo kodakondsed, tasub vahel vaadata ja kontrollida.

                  Kommentaar


                    Selleks, et Tammekal oleks maailma parim fännisall, küsime oma fänniperelt nõu. Milline sallikavand on teie lemmik?

                    SALLIKAVANDID - VAATA JA HÄÄLETA!



                    Kes Facebook'is kontot ei oma, siis oma lemmikvariandi poolt võib hääletada ja kommentaare saata ka meilitsi: kalle@jktammeka.ee

                    Kommentaar


                      Keegi Tallinnast Sillamäele plaanib täna minna? Soccerneti püstolreporterid vms?
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Ma mängu ei näinud, kuid punkt Sillamäelt on igati hea tulemus. Keegi ehk kommenteerib mängu pikemalt?
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          No kurat, mäng, mille kohta Uwe ütles, et ta pole kümme aastat sellist näinud... Ja meist keegi ei näinud seda. Karm.

                          Uwe:
                          "See oli nagu 10-raundiline poksimatš. Pidevalt käisid rünnakud ühe värava alt teise alla ja tugevad mees mehe vastu võitlused. Pole ammu sellist mängu näinud, oma viimase kümne aasta jooksul." - jktammeka.ee

                          Andre Paju kuulus eile juba 5. korda sel hooajal paremkaitsjana algkooseisu:
                          "INTERVJUU: Andre Paju: ma pean näitama, et väärin põhikoosseisu kuulumist."

                          Algasid reklaamtegevused meie järgmiseks kodumänguks: eriti haruldasel mänguplakatil on seekord nii Tammeka fännid kui Rauno Tutk. Sellest plakatist saab kollektsionääride maiuspala
                          PILTUUDIS: Tammeka vutipublik jõudis mänguplakatile

                          Kommentaar


                            Reedel Paidesse? Tallinnast jälle.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Täna oleks Tartu tulnud, aga sealt ei saa kuidagi pealinna tagasi vist, kui mäng hakkab 19:30? Mõelge selle peale tulevikus, et inimesed jõuaksid sealt Tartust koju ka

                              E: natuke vale klubi teema küll, kuid põhimõte jääb samaks

                              Kommentaar


                                No ega ometi bussid ju ei sõida Tallinna ja Tartu vahel õhtul. Tegelikult sa lihtsalt ostsid põhjuseid miks mitte mängule minna

                                Kommentaar

                                Working...
                                X