320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    No ega ometi bussid ju ei sõida Tallinna ja Tartu vahel õhtul. Tegelikult sa lihtsalt ostsid põhjuseid miks mitte mängule minna
    Mäng algab Tammel kell 19:30, viimane buss lahkub Tartu bussijaamast Tallinna aga 21:00. Raudteejaam oleks isegi lähemal kui bussikas, aga viimane rong stardib juba 18:14. Ning lennukid ka vist enam Tartu ja Tallinna vahet ei lenda, nii et rohkem ühistranspordi võimalusi nagu pole.

    Kommentaar


      Alati on võimalik mõne fänni juures ööbida. Mõistagi, selleks peab sektorisse tulema ja häälepaelu kulutama.

      Sinistelt ja valgetelt tubli töö, arvasin juba, et tulebki ära, aga Aidara ikkagi suutis ära laksutada. Huvitav, mis kehaosaga Ivanova värava koksas? Eeldan, et jalg või pea ei saanud olla. Kopigaga või oopistükis vatsaga?
      Ootame/ootan juba huviga Aidarat Tartusse, eelmine aasta oli temaga väikene intsident, kui turvatöötajad pidid teda kinni hoidma, sest keegi kaasfännidest olevat teinud Temakese sõnul ahvihäälitsusi, võta näpust, kas see nii ka oli. Aga sektoris olles oli ikka kuradima hirmus, mõelgem ise, kui 180+cm pikk lihamägi liigub sinu poole kui keravälk ja tahab sulle kolakat anda. Suust tuli ka kuldne slogan, mida meenutame siiani, kui Aidara nime mainitakse: "White sh*t"...

      Kommentaar


        02:50 läheb ka buss. Kohalikud pullid tutvustavad senikaua linna Lisaks variant mängult varem jalga lasta, on semulas kommuun Tallinn-Tartu-Tallinn. Aga see on küll kriminaalne, et 10-11 aeg Tartus Tallinna bussi ei lähe.

        Kommentaar


          ma ka arvasin, et vähemalt keskööni sõidavad täistunniekspressid, aga osad baarid on igapäev kella neljani lahti(laupäeval kuueni), fasters muidu 24 h, ja suine aeg ka, et soovitan siis öö läbi mängu tulemust tähistada ja hommikul 6:40 rongiga taanduda.

          tallinna trettide ajal vähemalt siukest taktikat kasutatud.
          tell your mother, we are hooligans!

          Kommentaar


            Mnjah, ja kui pubid mingil põhjusel peale ei peaks minema, siis on kolmapäeviti variant näiteks CT-s eurot päästa. Iseasi muidugi, mis pealinnainimese järgnevast tööpäevast saaks.

            Kommentaar


              Ise küsisin, et millega Ivanova värava lõi ja ise vastan ka.

              Oma meeskonna ründemängust rääkis Erkenbrecher järgmist: "[Esimene värav] oli Tiiriku väga hea sööt, Ivanov möödus triblinguga väravavahist ja lõi vasaku jalaga väga külmavereliselt palli väravasse. Teisel poolajal oli meil kaks väga-väga head vasturünnakut, kus me oleksime võinud skoorida. Meil oli võimalus võita."

              Mnjah, ja kui pubid mingil põhjusel peale ei peaks minema, siis on kolmapäeviti variant näiteks CT-s eurot päästa. Iseasi muidugi, mis pealinnainimese järgnevast tööpäevast saaks.
              Legendaarne Pirogovi plats on ka alati vaba ja tegevust jätkub varajaste hommikutundideni

              Kommentaar


                Neljapäevane mäng Kurega tuleb ikka kuradima raske. On kuulda olnud, et Munga-Bungal võib olla mingisugune vigastus(ei tea, kas suurema või väiksem). Väravas on meil Sir.Lukjanov, kes ei ole teps mitte Koppeli killast, nagu eelnevalt olen maininud, mina ei ole tema kinnaste läbi näinud ühtegi imetõrjet, Koppel sellel hooajal on neid juba pakkunud nii mõnegi. Ja keskkaitsest ma ei hakkagi rääkima. Irooniaga pooleks võin öelda, et S.Valtnat on tagasi vaja, ei saa nende Tutkide ja Mutkidega midagi tehtud.

                Kommentaar


                  On see memba tõesti nii halb, et teda vasakule ei saa panna? Hurt-Prempeh tundub asjalikuim keskkaitsepaar, mis meil võtta. Võiks lasta neil mängida seal, las harjuvad teineteisega. Kui ma olin enne Paide mängu suht kindel, et Kure vastu võetakse kolm punkti ilusti ära, siis nüüd ma enam nii optimistlik pole. Koppel kolm mängu eemal, jah?
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    On see memba tõesti nii halb, et teda vasakule ei saa panna? Hurt-Prempeh tundub asjalikuim keskkaitsepaar, mis meil võtta. Võiks lasta neil mängida seal, las harjuvad teineteisega. Kui ma olin enne Paide mängu suht kindel, et Kure vastu võetakse kolm punkti ilusti ära, siis nüüd ma enam nii optimistlik pole. Koppel kolm mängu eemal, jah?
                    Ei ole veel oma silmaga Membat näinud, aga pidi nagu udupea väljakul olema, raske temaga kontakti saada, sest inglise keelt ta kõnelema ei pidanud, pidi aeglase-võitu ka olema, söödud ja muu hea, rahulik vana.
                    Viljandi poolehoidjad saavad täna kommenteerida, duubel võtab nende skalpi, Viljandis.
                    Või üks võimalus on, et tõesti Naggel tagasi põhisse kutsuda, aga arvan, et Membast ta nüüd parem küll ei ole... Naggel/Memba - Hurt - Prempeh - Paju eeldan, et kindlasti kindlam kaitseliin, kui Hurt - Tutk - Prempeh - Paju. Andku Tutk mulle andeks, aga ma ei tea, mida Uwe temas näeb. Eks asi ole kindlasti ka selles, et sinna ei ole kedagi panna, Hausenbergil pidi treeneriga vastukõlasid olema, sest Hausenberg ei ole saanud trennides käia, kooli pärast. Uwele taoline käitumusviis ei meeldi, Hurt oli ka ju tööga pahuksis hooaja algul ja sarnaselt Hausenbergile ei kasutanud Uwe teda, sest trenni ei jõudnud.

                    Kommentaar


                      Prempeh on ju kaartidega väljas ja keskel ilmselt siis Hurt-Tutk ja äärtel ilmselt Paju ja Naggel. Raske saab neljapäeval olema a mitte võimatu. vb Kurel kah mõned mehed tööl

                      Kommentaar


                        Spekuleerigem suure kodumängu eel edasi: Jürgen Lorenz mängis täna duubli eest 70 minutit vasakkaitses

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mortan Vaata postitust
                          Spekuleerigem suure kodumängu eel edasi: Jürgen Lorenz mängis täna duubli eest 70 minutit vasakkaitses
                          Mis ta oli enda särgi Tartu jätnud vm ?

                          Kommentaar


                            Pilti Paidest: http://www.ohtuleht.ee/galerii/6634#1
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Tartu Tamme staadionil peeti laupäeval, 25. mail võimlemispidu "See rõõm on elust endast". Paraku ei saa peojärgselt rõõmu tunda Tamme staadioni murukattest, mis sai tuhandete vihmamärgade sammude tagajärjel kahjustada.

                              "FOTOD: Mis sai Tamme staadioni murust võimlemispeo tagajärjel?"

                              Kommentaar


                                Sai endamisi arutletud, mis saab, kui laupäeval vihma tuleb ja mitusada inimest murul tatsub ja tallab. Ei pidanud kaua ootama, et näha, kui halvasti see mõjus. Miks lastakse üldse sellistel üritustel sündida? See näitab ehtsalt Tartu linna mentaliteeti jalka suhtes. Masendav lihtsalt. Vaevalt neljapäevaks imeläbi paremaks see muutub. Mülgas, mis mülgas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X