320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Netist jalka vaatamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pole boxide ja asjadega sidet olnud, kuid ma pakun, et mõistlik on Raspberry Pi osta.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Panen siia veel ühe hea koha kus on hunnik Bein Sport HD kanaleid. 10+2 täpsemalt. Kvaliteet on hea, aga üks aga on. Kõik see on araabia keeles Alati, kui olen olnud hädas mõne spordisündmuse leidmisega, siis olen sealt leidnud
      Info telekava kohta leiab Fixtures alt!
      yalla-shoot.stream is your first and best source for all of the information you’re looking for. From general topics to more of what you would expect to find here, yalla-shoot.stream has it all. We hope you find what you are searching for!
      Messi...The never ending legend!

      Kommentaar


        macipededeleSodaPalyer
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Teeks natukene simulcastidest juttu:

          Kuna vaatan tänasel päeval CL ja EL võimalusel ainult simulcastina, siis varasematel aastatel vaatasin seda Saksamaa Sky Sport 1 HD pealt (kuna mamahd suutis seda läbi oma allikate aastaid stabiilselt striimida). Sel aastal sattusin peale ameeriklaste Fox Sportsi "#multimatch90"-feedile ning olen ausalt olen peale kahte päeva täiega vaimustuses. Peale selle, et olen suutnud mõlemaks päevaks leida taaskord ühe striimi, mille kvaliteet on tugev Harju keskmine, FPS stabiilne ning striim ise lagivaba, siis just see ülesehitus on see, mis vaatamise erakordselt mõnusaks teeb. Võrreldes sakslastega, on ju keskkond inglisekeelne, mängud vahetuvad väga dünaamiliselt, pidevalt näeb kahte pilti korraga, suurepärane ekraanigraafika [minu silmis maailma tipptase, olen elus kamaluga eri kanalitelt striime vaatanud, Viasat on kõige kõrval odav baas(koera)sitt] ning kommentaatorid asjalikud (kuigi minu jaoks siiski tundmatud). Käib see teenus, sellisel kujul, vähemalt kolmandat hooaega juba, lisainfot siit: http://worldsoccertalk.com/2015/09/3...on-fox-sports/

          Acestreami võib ära unustada, see on piisavalt eksootiline feed, mida vist ainult flashina leidub. Kohalikule ameeriklasele maksab selline pakett (simulcast+kõik muud eraldi live) sümboolsed 20$. Nutma ajab see elu pommiaugus (SELLEST aspektist).

          Tegelikult kannab FS ametlikult iga mänguvoor ühte mängu kaheksast üle ka Facebook-Livena (7 ülejäänut tulevad siis "telekast"). Kas on mõni eestlane ehk veel sellest kuulnud ja ehk isegi testinud? Vajab VPN-i või mitte?
          et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

          Kommentaar


            Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
            Kes ei viitsi kodi-ga maurata ja kelle jaoks low-kbps-full-of-adware-flash-striimid kriitikat ei kannata, siis tegin tööl huvilistele kiire playlisti.

            1) http://dl.acestream.org/products/ace...ull/win/latest - WINDOWSile
            2) http://tinyurl.com/nhpkh3w

            Peale kanalilisti kuhugi suvalisse kausta installimist ei miskit muud enamat kui "paremklikk->open with..->Ace Media Player", ootad vajalikud sekundid, kuni ta kanalid ilusti playlisti ära loeb. Installimise ajal vist oli mõistlik linnuke panna sinna "associate file types" alla.

            Kõiksugu rokk on vahelt välja visatud, alles on jäetud ainult usaldusväärsemad kanalid(mis nii tihti ära ei koole), kus reaalselt tippliigade voorude ajal LIVE-pilti näeb...

            Ükski link ei kesta igavesti, eks mingi aja tagant(kui meelde jääb), võin listi uuendada ka...
            Sa seda listi uuendada ei viitsi?

            Kommentaar


              Ma olen juba pikemat aega lihtsama vastupanu teed läinud ja maksnud sutsu ja siis saanud kõik need fääntsid kanalid mida meil muidu ei saa. Rushmore tv on märksõnaks. Peale spordi on igast muud nodi ka.
              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

              Kommentaar


                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                Sa seda listi uuendada ei viitsi?
                Postitus oli kirjutatud ajal, kui ühte serverisse topiti jooksvalt "torrent-tv.ru"-keskkonnast mahanotitud ID-sid, kuid kõnealune server on tänaseks oma tegevuse lõpetanud. Mulle üleüldse tundub, et peale ülalmainitud keskkonna keegi naljalt acestriime alaliselt ei jooksutagi (kes see tasuta ikka viitsib). Seetõttu olen minagi läinud faasi, kus lihtsalt enne soovitud spordiüritust võta reddit(r/soccerstreams) lahti ning sealt leiab ajutise iseloomuga acestreame (ehk siis mõttetu nende ID-sid üldse salvestada) olenevalt üritusest hulganisti.
                et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                Kommentaar


                  arenavision.in toimib ju
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Kas keegi veel acestreami kasutab? Kui jah, siis mis internetikiirusega, et hd pilt ilma pideva bufferdamiseta sujuvalt jookseks?
                    Algselt postitas Stok
                    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                      Kas keegi veel acestreami kasutab? Kui jah, siis mis internetikiirusega, et hd pilt ilma pideva bufferdamiseta sujuvalt jookseks?
                      10 Mbps
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                        10 Mbps
                        No jobt, siis peavad acestreami enda striimid kehvad järelikult olema, sest 100mbps internetiga viskab ikka pidevalt buffi, kui julgen hd lingi valida.
                        Algselt postitas Stok
                        Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                          No jobt, siis peavad acestreami enda striimid kehvad järelikult olema, sest 100mbps internetiga viskab ikka pidevalt buffi, kui julgen hd lingi valida.
                          no aga tee proovi saidil www.arenavision.in ja sealt 7 kanal näiteks, praegu seal Eurosport
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                            No jobt, siis peavad acestreami enda striimid kehvad järelikult olema, sest 100mbps internetiga viskab ikka pidevalt buffi, kui julgen hd lingi valida.
                            Ei ole sinu interneti kiiruse viga. Ikka 60-70 % redditist välja pakutud acestreamidest bufferdavad. Ju siis jooksutaja/rohkete kasutajate vms viga.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Muuda acestreami seadeid, kui sul see veel tegemata on:

                              -Go to your taskbar on the lower right and right click the AceStream icon, then go to "Options";
                              -Change Live Buffer to 30s or more;
                              -Keep Download and Upload limits "0";
                              -On the "Advanced tab", keep the port "8621";
                              -On the "Advanced tab", change the total max connections to "500";
                              -On the "Advanced tab", change the max connections per stream to "100";
                              -Click "Ok";
                              -Open your router settings;
                              -Open port "8621" in your router settings;
                              -Enable UPnP in your router settings;
                              -Save settings and restart router

                              Mind igaljuhul aitas. Üks 20st streatmist vbl ei jookse. ülejäänud kuld.

                              Kommentaar


                                Teenus nimega DAZN. Kas see on katse luua spordiülekannetele Netflix või on midagi muud? Teenus pole Eestis kättesaadav veel, seega küsimus hüpoteetiline lootuses, et keegi siin foorumis kursis.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X