320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Teater

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ma ei saa tulla kokkutulekule. Hoian last, kuna naine läheb mingile pulmale.
    Ma arvan, et see on suitsukate ja tegelt tuleb ta ka weekendile (Y)
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Ja jälle laiendad sa seda kõigile, mis kuradi liiv sul eesnaha vahel on?
      Kas liiv eesnaha vahel on ebameeldivam,kui riisi kusta?

      Kommentaar


        Tööandja võttis alles siis nõuks reageerida, kui lumi sulanud?
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Mnjah - ei ole elu sees antud teatris käinud. Ei tea Ojasoost ka midagi. Tegu mida ta tegi on kindlasti karistusväärne aga minu meelest peaks selliste asjade karistus jääma kohtu otsustada. Töölt lahtikangutamine annab lihtsalt ühe töötu juurde ja ei too kellelegi kasu. Muidugi leiab Ojasoo ehk tööd niisama lavastajana, aga küllap tormatakse ka siis kallale teatrile kes tüübi tööle julgeb võtta.

          Kommentaar


            Kogu see asi on ikka räigelt üle vindi keeratud. Poliitikud ja kolumnistid võtavad sõna, arvamussaated arutavad, kirjutatakse avalikke kirju - justkui oleks keegi maha löödud või vähemalt vägistatud. Idee Delfile ja Postimehele: korraldage sel teemal kindlasti ka presidendikandidaatide debatt.

            Kommentaar


              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              Kogu see asi on ikka räigelt üle vindi keeratud. Poliitikud ja kolumnistid võtavad sõna, arvamussaated arutavad, kirjutatakse avalikke kirju - justkui oleks keegi maha löödud või vähemalt vägistatud. Idee Delfile ja Postimehele: korraldage sel teemal kindlasti ka presidendikandidaatide debatt.
              Räige avalik huvi oli ju. Olukorras kus kannataja ei soovinud asja avalikuks tulekut. Mõnu oli ka selle ajakirjanduse-kaitse-valve projektis sekundiga platsis.

              Ülisobiv on ikka see, et olukorras kus kannatanu ei soovinud muid tagajärgi, soovis mingi noku teenida 29 euroy ja avaldas artikli uudistes. Pärast seda superluks "avaliku huvi" egiidi all soovitud tulemust saada

              Kommentaar


                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                On seal vahet, kes see naine oli? Eesti väike, ilmselt ujub see niiehknaa varem või hiljem välja.

                Aga mis see õiglane karistus siis oleks? Töölt kõrvaldamine mingiks ajaks? Ma leian, et see pole ka päris see koht, kus vabandada, endale tuhka pähe raputada ja edasi minna.
                Mis ajast on füüsilise vägivalla karistus töölt kõrvaldamine?
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Vaevalt ka tapmine, vägistamine, pilastamine ja pildistamine ole põhjus töölt kõrvaldamiseks.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas elx Vaata postitust
                    Mis ajast on füüsilise vägivalla karistus töölt kõrvaldamine?
                    Tõsine küsimus?
                    Meil või Islamiriigis?

                    Aga teema suht ammendanud ennast.
                    Nõme lugu ja asja võiks sinnapaika jätta.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Tõsine küsimus?
                      Meil või Islamiriigis?

                      Aga teema suht ammendanud ennast.
                      Nõme lugu ja asja võiks sinnapaika jätta.
                      Jah, on tõsine küsimus. Just olukordades, mis pole tööga seotud. Ok, inimene astub ametist kõrvale või vallandatakse, kas tal ikka on õigus mingisse teise ametisse asuda? Kellel on õigus teda tööle võtta? Ja kui igal ühel, siis miks ta ei oleks võinud siis vanasse kohta jääda?
                      Teema ammendas ennast juba nädal tagasi ära aga ikka oli ajakirjandusel ja igasugu arvamuse avaldajatel ja üliväikesel grupil poliitikutel vaja inimene "kividega surnuks loopida".
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Inimene, kes tajub natuke au ja väärikuse mõistet, oleks ise tagasi astunud. Hiljemalt siis, kui asi avalikuks tuli. Kui sa oled kõrgemas ametis, siis on sul ka selle võrra kõrgem vastutus, sh moraalne. Esineda avaldustega võtmes "nojah, lõin, aga..." näitab enamasti üsna hästi ära, et kahju polnud löömise, vaid vahelejäämise pärast. Teisalt ei üllata, sest tausta teades on juba tema teatrikatsetused kohati mänginud väga jõhkralt näitlejate kui inimeste vaimse äralõhkumise piiril, kuna mingi "kunstiline eesmärk" oli olulisem. See on ka põhjus, miks sealt teatrist paljud on lahkunud. Sama võib öelda aja kohta, kui ta koolis kursust juhendas, egoismi ja ülbust teiste inimeste suhtes esines seal üle keskmise palju. Muidugi võib siin jälle minna selle peale, et igaühe oma valikud jne, aga on naeruväärne maalida mehest pilti kui piinatud geeniusest, mis siis justkui annaks mingi indulgentsi, et "kõigil juhtub".

                        Sellega nõus, et kohati on mindud moraalitsemisega liiale, nagu paraku sellistel teemadel sageli juhtub, et igaüks tahab näpuga viibutada. Samas katsed teha nüüd Ojasoost endast mingit märtrit on minu jaoks isiklikult veel tülgastavamad ning äärmiselt küüniline ja manipuleeriv on väita, nagu ei oleks tal nüüd võimalik Eestis enam tööd saada või või läheks teater tema lahkumise korral joonelt põhja.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          http://foorum.soccernet.ee/showthrea...ste-peksmisest!
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Kõigepealt saadan kogu selle teema nokusse (namiin), sest seal selle koht.

                            Mingi päev ma ägisesin diivanil ja AKs (oli vist) tuli intervjuu Ojasooga. Mõtlesin, et tore ju, sest inimene näitab enda nägu ja annab selgitusi. Samas mõtlesin ka, et kas ikka väärib asi eetriaega...ega ma midagi sellest asjast tea. Kui aga räägitakse, ju siis on tähtis, vist.
                            Igatahes oli mõlema inimese hoiak ja eneseväljendus kunstlik ning leidsin ennast mõttelt, et võib olla on tegemist mingi kunstihuinjaaga. Ühel hetkel siis ka puudutati antud teemat ja Ojasoo põrnitses ning nagu ei tahtnud vastata. Lõpuks siiski puterdas, et teema on/oli aus. Mõtlesin, et taolise teatraalsuse taga saab ainult olla mingi tükk ja see ajas vähe sees keema - nahhui eetriaega kulutada. Samas muidugi väga oskuslikult mängitud. Nõukogu nagu karistas ka, kuid nagu ikka ei karistanud ka.

                            Ja siis ikkagi selgub, et inimene siiski elas teise peal enda emotsioone välja.

                            Nõukogu, tööandja ootasid lume sulamist ja siis leidsid, et peaks reageerima? Kui sa keerad sita kokku, siis sa peadki ette ja taha vabandama lihtsalt ja selgelt, et iga debiil sellest saaks aru. Mis kuradi pärast on vaja õigustusi otsida? Kui sa mängid tulega, siis mis kuradi pärast kõrvetada saades sa kohe pillima kukud? Niu-niu. Jobu. Ise saanuks sirget selga hoides edasi nootada.
                            Poliitikud ja ajakirjanikud tegid seda, mida nad on joptvajuu kaua teinud. Kah mul uudis. Võiks sellega osata arvestada.

                            Lühidalt - kui kahetsed, siis siiralt.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Juhtusin siin lugema artiklit http://epl.delfi.ee/news/arvamus/kui...si?id=74848723.

                              "Sest just NO teater ja Tiit Ojasoo on viimaste aastal jooksul valusalt ja ausalt "ära teinud" kõigile erakondadele".
                              Millega ja kuidas see "ärategemine" on väljendunud?

                              Ma vist veidi vanamoodne. Aga niipalju kui ma nende loominguga olen kokku puutunud, on see olnud suhteliselt arusaamatu..
                              Kui keegi viitsib võib mind suunata mõne eriti terava sõnumiga etenduse suunas.
                              Sellega seoses jääbki see jaur päris arusaamatuks. Mis selle ümber toimub. Ei ole Tiit esimene ega viimane mees kes naiskolleegile kolaka andmise eest ühiskondliku pahakspanu ära teenib.
                              Et, miks selline juba mitmendat nädalat kestev paha maiguga tsirkus käib?
                              Tegelt on ju ilus. Ja kohati kole korraga.
                              Win win situation?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas shefield Vaata postitust
                                "Sest just NO teater ja Tiit Ojasoo on viimaste aastal jooksul valusalt ja ausalt "ära teinud" kõigile erakondadele".
                                Millega ja kuidas see "ärategemine" on väljendunud?
                                Ühtne Eesti Suurkogu, The Rise and Fall of Estonia, Reformierakonna juhatuse koosolek jne..

                                Algselt postitas shefield Vaata postitust
                                Ma vist veidi vanamoodne. Aga niipalju kui ma nende loominguga olen kokku puutunud, on see olnud suhteliselt arusaamatu..
                                Siis oled vist tõesti vanamoodne. Ainuke pidevalt vaadatavaid tükke tootev teater Eestis.

                                Algselt postitas shefield Vaata postitust
                                Et, miks selline juba mitmendat nädalat kestev paha maiguga tsirkus käib?
                                Tiit Ojasoo on legend Eesti teatrimaastikul, ilmselt kõige kõvem vend, kes kunagi Eestis teatriasja ajanud.
                                “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X