320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Teater

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
    kuulake lapsed nüüd ükski kord onu rünnot. tal on tuline õigus. eesti teater on elusuuruses pasas. võin vabalt selgitada.

    ma ei tea, kas eesti suurtel teatritel on kunagi olnud helgeid aegu. oletetevasti on, aga mina neid näinud ei ole. sita osakaal mängukavas on lihtsalt nii kõrge, et draamateatritaolisesse kohta lihtsalt ei lähe enam. oli linnateater, kuid see on dinosauruste juhtimisel liikumas samas suunas. baskini ja analoogid on katastroof. erinevalt rünnost hakkab minul katastroofe vaadates teatris piinlik ja ma ei oska nautida halba selle ehedas halbuses. ikkagi on ju keegi vaeva näinud, kirjutanud tüki, lavastanud, õppinud teksti pähe, esitab seda jne.

    õnneks on meil krahl. krahl teeb superasju, väga häid asju ja häid asju. midagi tõeliselt halba ei ole ma nendelt näinud. ja siis on meil tekkinud NO. mina olen näinud neilt stalkerit, mis oli ok ja aastake hiljem lavastatud hirvekütti, mis oli väga hea. kui nad saavad noored ja vihased olemise kompleksist neel natuke üle, siis on nad tore nähtus eesti teatrimaastikul.

    neljapäeval käisin kumus fine5 tantsuetendust vaatamas. üldse ei saa ma ru, miks ma seda tihemini ei tee, sest moodne tants on minu arust eesti täitsa heal järjel. ei ole OT, see on peaaegu teater.

    theatrumis võiks proovida selle soovitatud tüki ära vaadata. äkki ongi hea ja siis ma saan endale ühe teatri juurde. järgmisel nädalal ei jõua, ning see lükkub jaanuarisse. kui sul Maarja on siis veel tahtmist seda üle vaadata ja su seekordne kaaslane ei nõustu enam tulema, siis ma võtaksin su kaasa. see on ohutu.
    Tere, minu nimi on Maris! (kui sa mõtlesid mind)
    Ja ma juba otsustasin ära, et ma lähen jah veel ühe korra, ka jaanuaris.

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas zaz Vaata postitust
      Hirvekütt'i näinuna võin tõesti öelda, et see asi oli hea! Ma ootasin sellest küll head tükki, aga, et nii hea välja kukkus oli küll suurepärane üllatus. Peale seda tekkis kohe huvi ka järgnevate lavastuste vastu NO teatris. Viispluss värk!
      Sa ikka tahtsid öelda viisp**s onja.
      Hirvekütis oleks võin ikka ette hoiatada minust nata neid paugu värke

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas Maris Vaata postitust
        Tere, minu nimi on Maris! (kui sa mõtlesid mind)
        Ja ma juba otsustasin ära, et ma lähen jah veel ühe korra, ka jaanuaris.
        andeksandmatu kala. (siia mõni punastav emotikon)

        ma nagu mäletasin, et meil oli rohelise avatariga Maarja. igatahes ei ole ma teie kummagiga kunagi teadlikult kohtunud, mistõttu ei ole ehk andestamatu nime sassiajamine.

        niisiis Maris, kui sa jaanuaris teatriKonna vajad, siis minu kutse on jätkuvalt jõus
        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas varix Vaata postitust
          Sa ikka tahtsid öelda viisp**s onja.
          Hirvekütis oleks võin ikka ette hoiatada minust nata neid paugu värke
          see esimene pauk, mis lasti ootamatul hetlek pani saali kenasti võpatama. siiski olid palju rõvedamad need paugud, mille tulekut mõnevõrra põhjalikumalt ette valmistati.

          kõige lahedam koht minu jaoks oli siiski matustel lastud Hendrixi Woodstocki versioon Star-Spangled Bannerist (võhikutele: usa hümn, mängitud mõnevõrra ebaortodoksel moel).

          viisp****
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas daywalker Vaata postitust
            Täna õhtul lähen Draamateatrisse "Must Komöödia't" vaatama just. Eks siis panen siia hiljem kirja kas soovitan ka teistele või mitte
            Peale esimest vaatust olin küll tiba pettunud aga teine oli parem ning kompenseeris kogu seda asja.
            Avdjushko oli tõesti ikka täiesti jubedus. Ma ei saa aru kuidas saab nii andetu inimene näitleja olla. Lutsepp ja Oja olid kindlasti selle tüki parimad.
            viis kümnest annaks hindeks vms
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              #21
              Eile vaatasime lõpuks viimase aja tõenäoliselt populaarseima tüki, 'Eesti matuse' ära. Kaua seda juba mängitakse, miski 2 aastat vähemalt vist? Aga noh, arusaadav ka, kel vähegi maavanaema-vanaisa olnud/on (ja neid peaks jaguma), sel on äratundmisrõõmu rohkem kui rubla eest. Kargu 'kamtšatka'-monoloogi peale sain ikka pisara silmast välja naerdud kah.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                #22
                Aga ma lähen märtsi alguses Ürgmeest vaatama.

                Pidi hea olema.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  #23
                  6.märts "Eesti Matust" vaatama. Ning väga mõnus oli (mulle vähemalt) one man show "Aabitsakukk". Seda minge ka vaatama.
                  forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                  Kommentaar


                    #24
                    Ma hankisin märtsiks Linnakasse kolme etenduse piletid:
                    08/03 - Meeletu
                    15/03 - Vincent
                    26/03 - Kuidas ma õppisin sõitma
                    Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                    Kommentaar


                      #25
                      Julgeks vaielda nii mõnegi poisi-tüdrukuga, kes siin sõna võtavad.
                      Esiteks ei tea kas tegu on vaid mässumeelsete, alternatiivnoortega(sobib vaid Krahl ja NO) ja teismelistega(sobib vaid komöödia) või on siin teemas sõna võtnud ka elunäinumad inimesed.Kui palju olete näinud teatrit väljaspool Eestit?
                      Eesti teatripilt keskmiselt on vägagi tugev.Meil ei ole midagi häbeneda võrreldes teiste riikidega.On sügavsümbolistlikku(NO,Krahl) ja kvaliteetteatrit.
                      Ka jalaga tagumikku komöödiat leidub, aga diapasoon peabki olema lai.Meil on väga palju häid näitlejaid.
                      Need kes siin kiruvad võiksid vaadata keskmist Soome teatrit, kus ilmtingimata keegi paljaks võtab, või ropendab palju "torust tuleb".Saksa räme teatrit, kus heamaitsepiir ületatakse maailmarekord kõrgustel j.n.e.
                      Tõsi sama ei saa minu arvates öelda Eesti kinokunsti kohta.Võibolla on meil head ja andekad režissöörid, kes aga ei leia piisavalt materiaalseid vahendeid, et arengus järgmisele tasemele jõuda.

                      Kommentaar


                        #26
                        Käisin jaanuari lõpus Fausti vaatamas..

                        sittagi sulle elamust

                        Kommentaar


                          #27
                          faust oli oivaline. vaata oma maitse üle.
                          Jack of all trades, Master of nuns

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas terroriBanaan Vaata postitust
                            faust oli oivaline. vaata oma maitse üle.
                            vaatasingi.. 35 minti! mis teater? kui juba looma hakkas, sai läbi..
                            niimoodi, et jäid küsimused õhku.

                            Kommentaar


                              #29
                              35?... umbes 50 peaks olema. küsimsed ei jää õhku. loe raamatut.
                              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
                                Ma hankisin märtsiks Linnakasse kolme etenduse piletid:
                                08/03 - Meeletu
                                15/03 - Vincent
                                26/03 - Kuidas ma õppisin sõitma

                                Meeletu ja Vincent on nähtud. Esimese kohta võib ülistusi lugeda pea kõigis väljaannetes. Samas on Vincent väga korralik tükk ja Hobuveski on sellise vahetu etenduse jaoks lausa ideaalne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X