320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Poomiga jälle jamad!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Orginally posted by vibu Meie hollandlasest peatreener lubas Pareikot vaatama minna. Kas juba käis või mitte?
    Lubas minna kui Pareiko Moskvas mängib - hea lähedal ära käia. Lubaduse andis uuesti pärast Küprose mängu. Ise ootan ka seda käiku juba pikemat aega.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #17
      ta pidi ka tvmki tüübid koondisse võtma aga nagu näha pole seda juhtunud Mul kahtlane tunne et Pohlaku käpp sees
      Pärtel Tomberg

      isePankur.ee - Inimeselt inimesele
      http://www.isepankur.ee
      info@isepankur.ee

      Kommentaar


        #18
        Orginally posted by eestieest

        ta pidi ka tvmki tüübid koondisse võtma aga nagu näha pole seda juhtunud Mul kahtlane tunne et Pohlaku käpp sees
        Enamus inimesi arvavad, et Levadia, Tvmk ja Transi mehed sobivad koondisesse. Kuid vaadakem asju põhjalikumalt. Levadia võib küll Flora koondislasi võita, kuid see ei tee neid häid koondisemehi. Koondises läheb vaja head meeskonnatööd ja teineteisetundmist. TVMK mehed võivad vahetevahel näidata küll ilusat jalgpalli aga see ei tee neist supermeeskonda ega ei peaks tähendama kohe koondisekutset parimatele. Vaadakem eurosarjade mänge. Kuidas esines Flora ning kuda näitasid endid Levadia, TVMK ja Trans. Arvan, et "venelastel" jääb muuhulgas distsipliinist puudu. Raskuste vastutulle alistuvad nad kergemini, kui "eestlased". Tundub, et eestlased löövad rasketes mängudes end paremini läbi.

        See on siiski vaid minu arvamus, kuid olgu siis see siia trükitud.

        Kommentaar


          #19
          Orginally posted by erx

          Tibul on jällegi see eelis, et kaitseliin usaldab/tunneb teda rohkem, kui Poomi ja neil on kindlam

          Ex näis
          Ma ei usu, et koondise kaitseliin usaldab Tibu rohkem, kui Poomi. Ma ei väida ka, et nad usaldaks teda vähem, eks seda peaks nende endi käest küsima...
          Mis tundmisse puutub, siis Lemsalu ja Urmas Rooba tunnevad Tibu ja Poomi sama palju ning need kaks võivad Eesti kaitseliinist tubli poole moodustada.

          Kommentaar


            #20
            sorry, ma sõnastan ümber Flora kaitseliin(75% koondise kaitseliinist) on harjunud Tibuga... Ja kui sa oled jalkat mänginud, siis ma arvan, et sul ei ole raske aru saada sellest, et kui on mees, kellega sa oled harjunud mängima kõrval, siis see annab su mängule väga palju juurde
            kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

            Kommentaar


              #21
              Orginally posted by erx

              Ja kui sa oled jalkat mänginud, siis ma arvan, et sul ei ole raske aru saada sellest, et kui on mees, kellega sa oled harjunud mängima kõrval, siis see annab su mängule väga palju juurde
              loomulikult olen ma jalkat mängind ja tean seda, kuid see ei puutu eriti asjasse...

              Kommentaar


                #22
                kuule inglise koondis ja veel ülejäänud koondised pole just ka sellise süsteemi järgi et kõik olex ühest meeskonnast vaid kõik mängijad olex head kui hakataks inglismaal sellist Pohlaku jama tegema siis löödaks kindlalt keegi maha
                Pärtel Tomberg

                isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                http://www.isepankur.ee
                info@isepankur.ee

                Kommentaar


                  #23
                  Eestis ongi ainult 1 hea klubi heade meeskonnamängijatega, FLORA! aga on ka väikesed erandid....
                  kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

                  Kommentaar


                    #24
                    Sellise arvamuse juures on enamus FLORA fänne aga jällegi muude klubide fännid arvavad sama oma lemmikute kohta aga see pole ju mingi riigi koondis kui kõik mängijad on Florast või Floras kunagi käinud Teistel headel Eesti mängijatel pole ju suurt mõtet punnitadagi ,sest kuni pohlak juhib EJLi ja Florat nii kaua nad meeskonda ei saa või siis nii kaua kui Eesti ja Flora peatreener on sama
                    Pärtel Tomberg

                    isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                    http://www.isepankur.ee
                    info@isepankur.ee

                    Kommentaar


                      #25
                      Poomi vigastuste põhjused

                      Lugesin Sportnet'ist eelmist nädalat kokkuvõtvat artiklit ja toon siinkohal ühe lõigu sellest:

                      Kahju on ka Mart Poomist. Vaevalt sai üks vigastus praavitatud kui juba tuli uus mats. Derby heitluste ülevaateid lugedes hakkavad eestlase mängu iseloomustavad fraasid juba pähe kuluma. "Poom päästis meeskonna kindlast väravast", "vaid tänu Poomi meisterlikkusele kaotas Derby poolaja vaid 0:1", "Eesti väravavahi tegutsemine päästis Derby korduvalt halvimast" jne. Mis sellest järeldub? Aga see, et Poom vääriks tõsisemat klubi, sellist, kus ta erinevalt Derbyst veidi rohkem kaitseliini usaldada saaks. Just püüete tõttu kaaslaste eksimusi heastada kõlgubki Poom pidevalt vigastuste noateral.

                      Autor (Toivo Kivimets) on leidnud minu arust päris tabava põhjenduse (lisaks kõigile muudele põhjustele - tippspordis ikka juhtub, aldis vigastustele jne.) Poomi vigastuste algele - lekkiv kaitseliin, kelle eksimusi meie puurilukk peab ennastsalgavalt lappima.

                      Ise ei ole nagu selle pilguga enne vaadanudki, kuid tõsi ta on. Mida kindlam on kaitse, seda vähem tööd on väravavahil ja seda väiksem on oht viga saada ennastsalgaval tõrjetööl. Viimase vigastuse - roiete muljumise - võib kirjutada Derby oma kaitsja Danny Higginbothami rumaluse/kogenematuse arvele. Derby kaitseliin on hetkel Premiershipi noorim ja seega ka kogenematuim. Poomil (ja ka Oakes'il) saab sel hooajal olema palju tööd "nende tagant koristamisega". Seega oleks klubivahetus Mardile ka puht-tervislikult kasulik (lisaks paremale teenistusele, võimalusele mängida Euroopas jne.). Mida arvate?
                      Jalgpallihaigla patsient #172
                      Diagnoos: raskekujuline futboliit

                      Kommentaar


                        #26
                        jah, arvan, et Toivo on yx esimesi, kes selle peale( v2hemalt Eestis) on tulnud ja ka avalikult arvamust avaldanud, ka mina ei olnud asja selle nurga alt taibanud vaadata, kuid kui huvi Poomi vasu veelgi tugevneb ja ta klubi tugevama vastu vahetab, siis on ka kaice vast tugevam ja meil on v6imalus Poomi tihemini tervena ja koondises n2ha. samas on tugevamatel klubidel tihti ka tugevamad vastased(eurom2ngudes), seal on arvatavasti j2lle rohkem t88d, mitte kyll nii palju, kui praegu Derbys, aga risk j22b alati.
                        Kuid 2kki ongi asi selles, et kaice teab kui tugev Poom on ja ei hakka pingutamagi, teades, et taga on Mart "Terasmees" Poom? Nii v6ib Poom endale kaicjate rikkuja maine saada...
                        Which ship has never docked at Liverpool?
                        The Premiership.

                        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                        Kommentaar


                          #27
                          ma arvan, et sa läxid küll vähekene liiale aga tõesti puhttervislikust olukorrast lähtudes, olex targem Poomil siirduda tugevamasse klubisse, kuid hinnad mis talle pakutud on, on väikesed... Itaalia teise väravavahi eesti maxti 13 milli, kusjuures, Poom on sellest mehest ikka parem
                          kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

                          Kommentaar


                            #28
                            Head uudised

                            Täna kui vaatasin Nimetas Eng-Ger supermängu, siis rääkisin paar sõna ka Poomiga. Mees ise ütles küll, et on valmis mängima. Ja ma olen kindel, et ta mängib ka, kui Smith mingit pa*ka jälle ei pane. Ja siis veel seda, et Eeti koondis pidavat Poomi sõnade järgi esmaspäeval 17.20 lennujaamast minema, nii et fännibussiga tulijad ja muidusööjad - lennujaama!
                            Jube Tige Kala

                            Kommentaar


                              #29
                              Smith told to sell off young star
                              By Ray Matts

                              Troubled Derby boss Jim Smith has been ordered to sell one of his young stars.
                              Assistant manager Colin Todd said: \'We have no alternative. The financial reasons are so over-riding and urgent that it has to be done as quickly as possible.\'

                              Derby, still paying off the £24m needed to build Pride Park, lost £8m last season.

                              England Under 21 midfielder Seth Johnson, striker Malcolm Christie, defender Chris Riggott or goal-keeper Mart Poom will have to go.

                              (Meie lootused on vist teada, kuigi ise arvan, et müüakse Seth.)
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                #30
                                Oleneb kuhu Poom müüdaks. Kui kuhugi tugevasse tiimi, siis võiks seda ainult tervitada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X