320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti jalgpalli arengust

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas gd77 Vaata postitust
    ???

    Pean jälle vabandama. Ma vist ei oska end üldse eesti keeles väljandada, et pidevalt asjasse mitte puutuvaid vastuseid saan.

    Millest ma puudust tundsin oli päris ajakirjanike ja meeskondadejuhtide poolne avalik arutelu ja kriitika Eesti jalgpalli kohta.

    Soccernet sobib väga hästi mulle kirjutamiseks. Kahju on ainult, et see ring, kes siin kirjutab, nii väike on. Võrreldes näiteks Soome ff2ga, on vahe umbes sajakordne. Aga mis teha, kui avalikkuse huvi nii väike on.
    Mis vaevad sinu südant? Hetkel oled ainult öeldnud, et peaks kritiseerima ja kritiseerima, aga mingi põhjus ka selleks on? Palun too üks näide, mis teema on meedia poolt läbi käimata?

    Kommentaar


      Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
      Mis vaevad sinu südant? Hetkel oled ainult öeldnud, et peaks kritiseerima ja kritiseerima, aga mingi põhjus ka selleks on? Palun too üks näide, mis teema on meedia poolt läbi käimata?
      Läbi käidud või mitte, aga Eesti jalgpalli läbiv probleem on see, et see ei ole mitte ainult ebademokraatlik, vaid ebaõiglaselt ühe meeskonna poolde kallutatult ebademokraatlik. Ma ei tea, kuidas sellest üle ega ümber saab.

      Isiklikult usun, et edu tagab konkurents ja ideede mitmekesisus. See kehtib nii palliplatsil kui ka väljaspool seda. Praegu on EJL nagu meeskond, kes omaette treenib, aga mitte kellegagi ei mängi ja siis saadab pidevalt välja pressiteateid selle kohta kui head mängu nad näitavad.

      Ilmselt on jalgpalliringkond sellega juba ammu ära harjunud ja teile ei tundu see kummaline kui see autsaideritele võib tunduda?
      www.playmaker.ee

      Kommentaar


        Algselt postitas gd77 Vaata postitust
        Läbi käidud või mitte, aga Eesti jalgpalli läbiv probleem on see, et see ei ole mitte ainult ebademokraatlik, vaid ebaõiglaselt ühe meeskonna poolde kallutatult ebademokraatlik. Ma ei tea, kuidas sellest üle ega ümber saab.
        Milles see ebademokraatlikkus ja kallutatus täpsemalt väljendub?

        Ja kes peaks EJLile konkurentsi pakkuma? Mingi teine organisatsioon seal kõrval, kes ka Eesti jalgpallielu korraldamisega tegeleks? Mulle jäi praegu arusaamatuks.


        PS tõstke keegi modedest palun see arutelu õigesse kohta ehk näiteks "Eesti jalgpalli arengust" teemasse.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          Ja kes peaks EJLile konkurentsi pakkuma? Mingi teine organisatsioon seal kõrval, kes ka Eesti jalgpallielu korraldamisega tegeleks? Mulle jäi praegu arusaamatuks.
          Pean viimast korda vabandama. Mul on tõesti enese väljendamisega probleeme kui sellised küsimused võivad tekkida. See foorum ei ole minu jaoks. Nägemist.
          www.playmaker.ee

          Kommentaar


            Algselt postitas gd77 Vaata postitust
            Pean viimast korda vabandama. Mul on tõesti enese väljendamisega probleeme kui sellised küsimused võivad tekkida. See foorum ei ole minu jaoks. Nägemist.
            Hea küll, ma sõnastan teisiti - mis need tagasi lükatud või ärakasutamata head ideed on, mida teised välja käivad, aga EJL tõrjub? Praegu on väga abstraktne jutt, huvitav oleks täpsemalt kuulda. Päriselt ka, vaba maa ja vaba foorum ju, mis siin ikka karta või ütlemata jätta.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              just öeldi et keretäie saab kui tänaval vastu satub, millest siis veel kirjutada siin? "kaine mõistus" lubage naerda. Taavi Rõivase meelest oleme ka kohe-kohe põhjamaaks saamas, kuigi reaalsus on see et oleme majanduskasvult euroopa viimaste hulgas ja peale peaministri värviliste triibuliste sokkide, milliseid ka põhjamaade lasteraamatus Pipi Pikksukk kanti, pole põhjamaad kuskilt paista. Täpselt samamoodi tundub mulle herr pohlaku puhul - kõik on imehästi ja areneme mühinal aga kui asula tänava prillid eest ära võtta, siis on seis vägagi nutune. heakene küll-publikunumbrid on pisikese tõusu teinud aga euroopas saavad kõik klubid ikka korralikke pakke. rahvuskoondisest ei hakka rääkimagi, euroopas on rohkem neid koondiseid kes gruusia duublist jagu saavad kui neid kes ei saa. Ja üsna jabur on et kui keegi siin foorumis Pareikost, Kaljust või Levadiast hästi arvab või teadagi kellest halvasti siis on tegemist vandenõuteoreetikuga. mu 2 senti, õnne tiitlivõitjale ja häid jõule!

              Kommentaar


                Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                just öeldi et keretäie saab kui tänaval vastu satub, millest siis veel kirjutada siin? "kaine mõistus" lubage naerda. Taavi Rõivase meelest oleme ka kohe-kohe põhjamaaks saamas, kuigi reaalsus on see et oleme majanduskasvult euroopa viimaste hulgas
                Sinu juttu ei saa tõsiselt võtta kui sa lihtlabaselt valetad. Enne võiks end pisutki kurssi viia. Muu jutt on selline demagoogia, keegi pole kedagi vandenõuteoreetikuks pidanud kui mõni Kaljust, Levadiast või Pareikost hästi arvab.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                  just öeldi et keretäie saab kui tänaval vastu satub, millest siis veel kirjutada siin? "kaine mõistus" lubage naerda. Taavi Rõivase meelest oleme ka kohe-kohe põhjamaaks saamas, kuigi reaalsus on see et oleme majanduskasvult euroopa viimaste hulgas ja peale peaministri värviliste triibuliste sokkide, milliseid ka põhjamaade lasteraamatus Pipi Pikksukk kanti, pole põhjamaad kuskilt paista. Täpselt samamoodi tundub mulle herr pohlaku puhul - kõik on imehästi ja areneme mühinal aga kui asula tänava prillid eest ära võtta, siis on seis vägagi nutune. heakene küll-publikunumbrid on pisikese tõusu teinud aga euroopas saavad kõik klubid ikka korralikke pakke. rahvuskoondisest ei hakka rääkimagi, euroopas on rohkem neid koondiseid kes gruusia duublist jagu saavad kui neid kes ei saa. Ja üsna jabur on et kui keegi siin foorumis Pareikost, Kaljust või Levadiast hästi arvab või teadagi kellest halvasti siis on tegemist vandenõuteoreetikuga. mu 2 senti, õnne tiitlivõitjale ja häid jõule!
                  Valitsuse kohapealt ei vaidle vastu, aga muu on paras jura. Pareiko lahkus ju lõpuks ikkagi väärikalt ja kired lähevadki klubidevahelistes vaidlustes lakke. Vandenõusid punuvad ju angelo, ööö, ertz ja nüüd siis sina.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                    Sinu juttu ei saa tõsiselt võtta kui sa lihtlabaselt valetad. Enne võiks end pisutki kurssi viia. Muu jutt on selline demagoogia, keegi pole kedagi vandenõuteoreetikuks pidanud kui mõni Kaljust, Levadiast või Pareikost hästi arvab.
                    Eurostati täna avaldatud euroala riikide kolmanda kvartali majanduskasvu näitajates on Eesti miinuspoolel Kreeka ja Soome vahel, kui kõrvutatakse majanduskasvu eelnenud kvartaliga võrreldes.

                    reformierakonna kodulehel võivad tõepoolest teised andmed olla. või mille kohta ma valetasin, sokkide? Guugelda, ka selle kohta on tõendeid piisavalt.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                      http://www.aripaev.ee/uudised/2015/1...a-soome-liigas
                      reformierakonna kodulehel võivad tõepoolest teised andmed olla.
                      See on majanduskasv võrreldes II kvartaliga. Saad aru? 2014. aasta IV kvartalis oli Eesti majanduskasv eurotsooni kiireim näiteks.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                        See on majanduskasv võrreldes II kvartaliga. Saad aru? 2014. aasta IV kvartalis oli Eesti majanduskasv eurotsooni kiireim näiteks.
                        mille kohta ma valetasin?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                          mille kohta ma valetasin?
                          See sinu toodud tabel näitab majanduskasvu III kvartalis võrreldes II kvartaliga. Eesti majanduskasv pole olnud sel aastal prognoositud tasemel, aga see on olnud stabiilne. Majanduskasvu mõjutavaid tegureid on niivõrd palju (maailmas üldiselt on hetkel selleks toornafta madal hind) ja sellest pole siin teemas mõtet rääkida.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Aga tulles su jalgpalliteemaliste argumentide juurde. Mind huvitab väga, et mis on Eesti jalgpallis niivõrd nutune? Kui sa räägid, et Eesti klubid saavad Euroopas korralikke pakke, siis no ma ei tea, mul on pakkidest natuke teine arusaam. Kaotavad üldjuhul, jah, aga et kohe pakid. Kas Flora sai sel aastal pakke (1:0 ja 0:2), kas Kalju sai (ühest eelringist saadi läbigi), kas Levadia sai (0:0 ja 1:1)?

                            Imelik, et võit Gruusia üle ka selline probleem on. See pole nüüd küll eestlaste mure, millise koosseisuga meile vastu tullakse.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                              See sinu toodud tabel näitab majanduskasvu III kvartalis võrreldes II kvartaliga. Eesti majanduskasv pole olnud sel aastal prognoositud tasemel, aga see on olnud stabiilne. Majanduskasvu mõjutavaid tegureid on niivõrd palju (maailmas üldiselt on hetkel selleks toornafta madal hind) ja sellest pole siin teemas mõtet rääkida.
                              veelkord, mille kohta ma lihtlabaselt valetasin? normal sildistamine. sinu poolt näiteks toodud toornafta madal hind on muuseas asi mis meie majandust pigem positiivselt mõjutab, mitte negatiivselt. aga olen nõus, et sellest ei peaks siin teemas rääkima.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                                Aga tulles su jalgpalliteemaliste argumentide juurde. Mind huvitab väga, et mis on Eesti jalgpallis niivõrd nutune? Kui sa räägid, et Eesti klubid saavad Euroopas korralikke pakke, siis no ma ei tea, mul on pakkidest natuke teine arusaam. Kaotavad üldjuhul, jah, aga et kohe pakid. Kas Flora sai sel aastal pakke (1:0 ja 0:2), kas Kalju sai (ühest eelringist saadi läbigi), kas Levadia sai (0:0 ja 1:1)?

                                Imelik, et võit Gruusia üle ka selline probleem on. See pole nüüd küll eestlaste mure, millise koosseisuga meile vastu tullakse.
                                ilus jutt. kõike seda arvestades, jääb mulle täiesti arusaamatuks, millisest imelisest arengust kohalik jalgpalliedendaja hõiskab?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X