320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti jalgpalli arengust

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
    Ei ole halba ilma, on vale riietus. Ei jäänud enne ükski vajalik mäng vahele, ei jää nüüdki.
    Eestis mängib suurt rolli ilm+vastasseis..kui ikka +5 kraadi on ilm, vihma sajab, katust pole, tuul puhub näkku ja vaatad tabeli tipu vs tabeli viimast vastasseisu siis no tõesti, ei kutsu vaatama.

    Kommentaar


      EESTI JALGPALLI LIIT

      PRESSITEADE 04.06.2016

      Eesti Jalgpalli Liit (EJL) annab 2016/2017 õppeaastaks välja kolm stipendiumi.



      Õppestipendiumid on mõeldud Tallinna Ülikooli kehakultuuri erialal või Tartu Ülikooli kehaline kasvatus ja sport erialal bakalaureuse- või magistriõppeks. Taotleja peab olema osalenud vähemalt viis hooaega Eesti jalgpalli meistrivõistlustel.



      „Soovime stipendiumiga julgustada noori valima kehakultuuri eriala ja seda just läbi jalgpalli. Näeme, et meil on ühelt poolt väga palju noori jalgpallureid, kes võiksid ülikoolis õpinguid jätkata, ja teiselt poolt on kõrgkooli lõpetajatele jalgpallis ka huvitavaid väljundeid," selgitas EJLi peasekretär Anne Rei.



      Stipendiumikonkurss on avatud 16. augustist kuni 9. septembrini. Täpsem info taotlemise kohta avaldatakse augustiks. Ühe stipendiumi summaks on 1000 eurot, mis antakse perioodiks september 2016 kuni juuni 2017.

      EJLi pressiteenistus
      www.jalgpall.ee
      Ma väga loodan EJL enda pärast, et need stipendiumid ainult Florasse ei kukuks.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Algselt postitas elx Vaata postitust
        Ma väga loodan EJL enda pärast, et need stipendiumid ainult Florasse ei kukuks.
        Ma ei halaks mingi 100 euri kuus toetuse pärast, mõistaks kui oleks 1000 kuus.
        ROHE-VALGE SURMANI

        Kommentaar


          Algselt postitas Diftong Vaata postitust
          Ma ei halaks mingi 100 euri kuus toetuse pärast, mõistaks kui oleks 1000 kuus.
          Miks ei halaks ?
          Kui ikka ühest klubist saaks mingi 4-5 venda seda saada. Klubi hoiaks korralikult kokku ja makse veel sellega lisaks ei pea maksma.

          Kommentaar


            Algselt postitas PraS Vaata postitust
            Miks ei halaks ?
            Kui ikka ühest klubist saaks mingi 4-5 venda seda saada. Klubi hoiaks korralikult kokku ja makse veel sellega lisaks ei pea maksma.
            1. Fc Flora eelarve( 2016): u 1 670 000 eurot, millest esindusmeeskonna peale kulub u 750 000 eurot.
            5000 € 750000st on 0,666(7)%
            5000 € 1,67st miljonist on 0,2294... %
            Du ai hääv mai point?
            2. Ja Mart Ejl pressiteates räägitakse 3-st stipist, niiiet
            3000€ 750000st on 0,4%
            3000€ 1,67st miljonist on 0,179...%
            Vau
            3.Ma ei tea kas keegi florakaist on sihtgrupp? Paranda kui ma eksin, aga kõike seda 3000-t Flora järgmise aasta eelarves nüüd küll pole.
            Isiklikult loodan, et neid stippe saavad ikka n-ö amatööride esindajad, kes edendavad kohalikku vutti Eestimaa kaugemates kantides- Tallinn ei ole ju kogu Eesti
            ROHE-VALGE SURMANI

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Mis on esinduse palgafond ja kui laiaks läheb naeratus sel mängijal, kes stipendiumi pälvib?
              Viimast korda.... 100 euri kuus lisa, et pühendad ennast põhitöö kõrvalt ülikooliõpingutele( amatööride puhul jagad ennast ka trennide ja mängudega) on täielik huinjaaaa(vähemalt isiklikult) . Toonitan Ejl liidult väga hea algatus, anda inimsetele motti õppida oma tööd/hobi/armastust detailsemalt tundma, mida varem nad saavad aru miks või kuidas nad peaks mängima/treenima/juhendama seda parem ju kõigile( Raika ju alles vihjas peale 1:1 viiki, et mängijate ajudega tuleb tegeleda). Lihtsalt kõikvõimalike rahade pimesi Flora rahakotti toppimine on äratüütanud. Krt võibolla ei olegi see aasta paremaid kanditaate kui florakad( kes iganes konkreetselt)? Ja kas see on ilmtingimata halb? Palju meil on sellisele kriteeriumile vastavaid inimesi minemas/jätkamas see aasta õppinguid? Lahmitakse tühja...
              ROHE-VALGE SURMANI

              Kommentaar


                Algselt postitas Diftong Vaata postitust
                1. Fc Flora eelarve( 2016): u 1 670 000 eurot, millest esindusmeeskonna peale kulub u 750 000 eurot.
                5000 € 750000st on 0,666(7)%
                5000 € 1,67st miljonist on 0,2294... %
                Du ai hääv mai point?
                2. Ja Mart Ejl pressiteates räägitakse 3-st stipist, niiiet
                3000€ 750000st on 0,4%
                3000€ 1,67st miljonist on 0,179...%
                Vau
                3.Ma ei tea kas keegi floraakaist on sihtgrupp? Paranda kui ma eksin, aga kõike seda 3000-t Flora järgmise aasta eelarves nüüd küll pole.
                Isiklikult loodan, et neid stippe saavad ikka n-ö amatööride esindajad, kes edendavad kohalikku vutti Eestimaa kaugemates kantides- Tallinn ei ole ju kogu Eesti
                kust tuleb flora eelarve 1,67 milli ja kust võetakse 750 000 vaba kapitali esindusmeeskonna haldamiseks ?

                On keegi selle peale mõelnud ?
                Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                  kust tuleb flora eelarve 1,67 milli ja kust võetakse 750 000 vaba kapitali esindusmeeskonna haldamiseks ?

                  On keegi selle peale mõelnud ?
                  Faktide kohaselt 750 000 on vabamüürlaste ja Washingtoni obkomi abi.

                  Rot Front sulle Seltsimees! No pasaran!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                    Faktide kohaselt 750 000 on vabamüürlaste ja Washingtoni obkomi abi.

                    Rot Front sulle Seltsimees! No pasaran!
                    tegelikul üldse huvitav küsimus oleks ka see et miks selline kära 3 x 1000 euri stipendiumide üle.
                    Jalkaliidu aruandes kirjas et 2015 aastal on jagatud stipendiume 660 000 eest.
                    Hea küsimus oleks et kellele ja kuipalju ?


                    Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                      tegelikul üldse huvitav küsimus oleks ka see et miks selline kära 3 x 1000 euri stipendiumide üle.
                      Jalkaliidu aruandes kirjas et 2015 aastal on jagatud stipendiume 660 000 eest.
                      Hea küsimus oleks et kellele ja kuipalju ?



                      Arvan et need stipid on olnud kõikvõimalike treenerite palgad.....

                      Las EJL jagab palju ja kellele tahab.... vastik on see, kuidas meeldib mõnele lugeda raha võõras taskus...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                        Arvan et need stipid on olnud kõikvõimalike treenerite palgad.....

                        Las EJL jagab palju ja kellele tahab.... vastik on see, kuidas meeldib mõnele lugeda raha võõras taskus...
                        mida sa seletad... maksan maksu... minu raha ka seal võõras taskus...
                        Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                          mida sa seletad... maksan maksu... minu raha ka seal võõras taskus...
                          no pöördu siis pädevama valitsusorgani või -ameti poole.... ega foorum pole sobiv koht igasuguste päringute esitamiseks...

                          Maksuamet, Kultuuriministeerium ja nendetaolised asutused peavad Sulle vastust andma, kuidas ja millest sai moodustatud EJL tulubaas millest said makstud stipid 660 000 EUR ulatuses jne....

                          Edu Sulle, seltsimees!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                            mida sa seletad... maksan maksu... minu raha ka seal võõras taskus...
                            Sa oled siis annetanud?

                            Kommentaar


                              Täiesti loogiline ju, et Eesti jalgpalli arengust huvitatud inimesed on ka huvitatud, et jalgpallis olev raha oleks tõhusalt kulutatud. Või üritate väita, et jalgpall Eestis on EJL-i eraomand ja teised kõik - fuck off?
                              www.playmaker.ee

                              Kommentaar


                                Algselt postitas gd77 Vaata postitust
                                Täiesti loogiline ju, et Eesti jalgpalli arengust huvitatud inimesed on ka huvitatud, et jalgpallis olev raha oleks tõhusalt kulutatud. Või üritate väita, et jalgpall Eestis on EJL-i eraomand ja teised kõik - fuck off?
                                Kindlasti ei ole eraomand, vaid foorum pole ka Maksuamet ega mingi ministeerium et anda tõele vastav teave raha päritolu ja saajate kohta. Selleks on muid asutusi, kuhu kodanik tema soovil võib vabalt pöörduda ning seadusele vastava aja jooksul koju kätte kirja saada: kellele makstud, kui palju ja nii edasi.....

                                See, et siia foorumisse tullakse oma nn alternatiivpositsiooni näitama a la : minu raha ja kui tahan siis kirjutan mida tahan - on pmst noh nagu peeretamine avalikus kohas - vaid see kodanik ise tunneb sellest naudingut, et vaadake milline olen - teistel aga kodaniku SO2'st pohui

                                Kommentaar

                                Working...
                                X