320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Scamm või mitte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust

    Attn: Sir/Ma,
    I am Mohammad Gaddafi, son of the killed Libyan leader
    Muamar Gaddafi.
    My family has been in Algeria until we were recently
    granted political assylum in Oman.
    For your personal consumption and information, my family
    has a huge sum of money somewhere for investment for the
    benefit of my family.
    I am open to investment in any part of the world provided
    the investments are lucrative and not directly linked to
    my family and high returns guaranteed on investment.
    You will be given freedom to invest in any aspect of
    your countries economy.
    Once I receive your email response and confirm that you
    are capable of investing/managing the funds for us, I will
    then give you informations on how to access the funds
    and how much it is.
    You will be entitled to 30% for all your services.
    Keep this proposal confidential, please reply me via my
    private email for further discussion: losocam@yahoo.dk
    Regards,
    Mohammad.

    Miks Omaanis elav Mohammad Taani Yahoost kirjutab ja kuidas ei tea ta oma isa õiget nimekuju?
    inimene nägi esimest korda elus arvutit ja sul on sellised küsimused
    Algselt postitas JT8055
    Olge aktiivsemad!

    Kommentaar


      Lugupeetud Jumalasse,
      Tervitused nime meie Jumal, ma olen proua Joyce Williams Vabariik Kuveit.

      Olen abielus hr Daniel Williams, kes töötas koos Hispaania saatkonna Hispaania. Juba üheksa aastat, enne kui ta suri 12/01/2010. Me olime abielus üksteist aastat ilma lapsele. Ta suri pärast lühikest haigust, mis kestis vaid neli päeva.

      Enne oma surma olime mõlemad sündinud uuesti Christian. Pärast tema surma olen otsustanud mitte abielluda või saada lapse väljaspool minu abieluasjade kodus, mis Piiblis on selle vastu.
      Kui mu kadunud abikaasa oli elus ta hoiustatud summa ($3,500 000) Kolm miljonit $500.000 pangas Hispaanias

      Nüüd on see raha on ikka veel pangas, minu arst ütles mulle, et mul on väga vähe aega, et elada vähi tõttu probleem.

      Üks, mis häirib mind mu aju veresoonkonna haigus
      Olles teada minu tingimus ma otsustasin annetada see fond heategevusorganisatsiooni, et kasutada seda raha, kuidas ma kavatsen anda siin.

      Ma tahan, et organisatsioon, mis kasutab selle fondi jaoks lastekodud, koolid, kirikud, lesed, paljundus Jumala sõna ja vaeva, mis hoiab Jumala kotta, et aidata kaasa lastekodude Aafrikas, Aasias, Ameerikas ja Euroopas.

      Piibel teinud meist aru, et "Õnnis on käsi, kes annab". Ma võtsin selle otsuse, sest mul on lapsi, kes pärivad selle raha ja mehe sugulased ei ole kristlased ja ei taha, et mu abikaasa jõupingutustele kasutada uskmatutega.
      Ma ei taha olukorras, kus see raha tuleb kasutada jumalavallatu viisil.

      Sellepärast ma võtan seda otsust. Ma ei karda surma, et ma tean, kuhu minna. Ma tean, et ma oleks rüppe Lord. Exodus 14 vs 1 ütleb:
      Et "isand võitleb minu puhul ja ma hoidke oma rahu."

      Ma ei pea telefoni side selles osas, sest mu tervise seega esinemise minu abikaasa sugulased minu ümber alati. Ma ei taha teada seda arengut.
      Jumalaga on kõik võimalik. Niipea, kui ma saan oma vastuse annan teile kontakti panka siin Hispaanias.
      I annab välja ka volikiri, mis osutub teie praeguse saaja selle fondi alates justiitsministeerium, Hispaania. Ma tahan sind ja kiriku alati minu eest palvetada, sest Issand on minu karjane. Minu õnn on, et ma elasin elu väärt Christian.

      Teie täisnimi ............................................... .................
      Teie aadress ................................................ .................
      Teie amet ................................................ .....................
      Teie vanus ................................................ ....................
      Teie riik ................................................ .....................

      Kes tahab olla Jumal peab teenima teda vaimus ja tões.

      Palun alati palvemeelne kogu oma elu.

      Palun mulle kinnitada, et sa ei käitu vastavalt nagu ma ütlesin siin. Lootes saada oma vastuse kiiresti.

      Jäävad õnnistatud Jumal.

      Õde Joyce William.

      tundub, et ma olen jumal
      tell your mother, we are hooligans!

      Kommentaar


        Need eesti keelde ümber tõlgitud teosed on ikka parimad
        Hea päev, Minu nimi on hr Alfred Robert ja ma töötan koos rahandus maja siin Holland. Ma leidsin oma aadressi kaudu minu riikides rahvusvahelist Web kataloogi. Ajal meie viimasel kohtumisel ja uurimine pangakontod siin Hollandis, minu osakond leidis seisvate konto tohutu summa US $ 6,500,000.00 (kuus miljonit viissada tuhat USA dollar), mis anti hoiule hilja hr Williams Inglismaalt. Enne surma ta üle summa US $ 6,500,000.00 (kuus miljonit $ 500,000), et pank siin Hollandis. meie Uurimine ei olnud tal saaja või lähisugulasega nõuda need vahendid. Kuna meie rahaline maja määruste ainus välismaalane võib kandideerida Järgmise sugulasi või lähedasi.Taotlusel välismaalasele kui lähisugulasega põhineb asjaolul, et hoiustaja oli välismaalane ja keegi Holland ei saa kandideerida lähisugulasega. Ma vajan sinu luba järgmise sugulane või lähisugulasega meie surnud klient, et raha saab vabastada ja üle oma konto lõpus tehingu 40% teie jaoks ja 60% on mina ja mu kolleeg. Me vajame välismaiste konto. Ma ikka tööle rahaliste maja ja see on tegelik põhjus, miks mul on vaja teise isiku või isik, seista ja minuga töötada ja kohaldada pank siin Madalmaade lähisugulasega. Mul on minu valdusse kõik vajalikud dokumendid on see tehingu lõpule viia. Lisainfo antakse pärast kätte Teie kiire vastus ja ma tahan, et sa teaksid, et ei riski. ma meid vaja koos töötada, kui olete huvitatud ja ma kinnitan teile, et ma annab kogu vajaliku teabe ja dokumentatsiooni, kui see äri vajab kohest tähelepanu, sest ei ole palju aega raisata. Lahkelt kirjutage mulle otse teie nimi, aadress, telefoni ja faksi number Selle e-post: (alfred_robert4@aol.com) et ma saaks selgitada menetlusi. Regards Alfred Robert

        Kommentaar


          Tuli paar päeva tagasi selline kiri. Midagi uut, peaks mainima. Eesti kõigi aegade edetabelis oleks 100m jooksus 13-nes, selle hooaja edetabelis kolmas. 200-s kõigi aegade neljas/viies ja selle aasta teine. 400-s selle hooaja kolmas ja kõigi aegade kaheksas.

          hi my name Elijah leaving in italy am an athlete sprint i have 10.61 100m 21.07 200m 47.21 400m date of birth 07-10.1990.i want to change country to come and stay in estonia soo am looking for a good team end a good sprint coah thanks my number is 3883647381

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            Tuli paar päeva tagasi selline kiri. Midagi uut, peaks mainima. Eesti kõigi aegade edetabelis oleks 100m jooksus 13-nes, selle hooaja edetabelis kolmas. 200-s kõigi aegade neljas/viies ja selle aasta teine. 400-s selle hooaja kolmas ja kõigi aegade kaheksas.

            hi my name Elijah leaving in italy am an athlete sprint i have 10.61 100m 21.07 200m 47.21 400m date of birth 07-10.1990.i want to change country to come and stay in estonia soo am looking for a good team end a good sprint coah thanks my number is 3883647381
            Esimene post siin teemas, mis pole scamm?
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Elijah MENSAH BOAMPONG


              nagu klapiks?
              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

              Kommentaar


                Kuhu kohta te enda emaile panete? Mulle ei tule kunagi selliseid kirju.
                THEO HERNANDEZ

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                  no perse. 100m aja on ikka 5 sajandikku paremaks luisanud. Ja tundub, et areng ka kuidagi toppama jäänud kergelt. :/

                  Kommentaar


                    Minu viimased pakkumised on tulnud töö e-postile.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Minu viimased pakkumised on tulnud töö e-postile.
                      Mul viimasega sama lugu.

                      Kommentaar


                        vaat nüüd on väärt mehel mure. aitame?

                        Dear,;/

                        I AM LOOKING FOR THE FOLLOWING PRODUCTS BELOW:

                        POLOSHIRTS FOR MEN - QUANTITIES 700 Units
                        SHOES FOR MEN - QUANTITIES 200 Units

                        OR let me know the stock available because is urgent please

                        PLEASE COULD YOU, PLEASE SEND ME A OFFER
                        INCLUDING THE DELIVERY EXPRESS COST TO UNITED KINGDOM.

                        Until soon);

                        Mr. Yaya Toure
                        Manchester City Football Club Sports Section¨
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          vaat nüüd on väärt mehel mure. aitame?
                          Scammi vastu. Saada kutile ettemaksu arve ja vaata, mis saab.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Täna sain sellise kirja. Tõsine probleem ikka - kui kohe ei liiguta ennast, siis polegi otsingumootorite poolt leitav. Kuna neid saadetakse, siis tuleb järeldada, et keegi kasutab ka nende teenust.
                            Domain Name: domeeninimi.kom (Account #XXXXX)
                            This email is being sent out to you because search registration for domeeninimi.kom is pending.
                            Please register these domains to search engines like Google, Bing and Yahoo ASAP to avoid late fees.

                            Registering for search engines would help you show up in search results and increase your online presence.

                            You can register your domain at: here

                            We sincerely appreciate your business! If you require anything, we are at your service.

                            Remember… If you do not register your domain with the search engines, it may not appear in the search engine listing when people are looking for you. Failure to complete your domain name search engine registration by the expiration date may make it difficult for your customers to locate you on the web. Complete your search engine registration today at: www.veelyksaadress.org


                            Sincerely,

                            Search Engine Registry
                            1787 Pennsylvania Ave NW, Suite 1025
                            Washington DC, 20006

                            You may unsubscribe here
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Facebookis promos lehe ülemises otsas, et anneta Ebola haigetel vms. Kellegil veel?
                              THEO HERNANDEZ

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                                Facebookis promos lehe ülemises otsas, et anneta Ebola haigetel vms. Kellegil veel?
                                Jah. Kõigil. Vist.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X