320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Scamm või mitte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma mõtlesin, et olen ainuke, kes veel võimeline ebolale piiri panema ning Suhkrumägi pöördub viimases hädas minu poole.

    Kommentaar


      Annetasite siis?
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Täna siis jõudis minuni selline asi: http://aripaev.ee/uudised/2014/05/15...vad-voltsarved

        Summaks 254€. Kusjuures kogu kiri ise jättis väga usaldusväärse mulje. Ainukesed kahtlased elemendid olid trahvisumma debiilsus, mis polnud lihtsalt füüsiliselt võimalik ning see, et saatja mail oli .at lõpuga. Aga iseenesest päris geniaalne ajastus neilt. Sisuliselt kuu pärast seda, kui ma Saksamaal käisin ja mõnel korral ka Telekomi võrke kasutasin. Seekord kerge Googeldamine aitas.

        Kommentaar


          Ma sain täna teada, miks maailmas veel rahu pole. Ta käib ennast ise pakkumas küll, aga pahatihti maandub spämmikaustas. Et olge teavitatud ja võtke!

          Hello My Dear,
          Palun võtke mind.
          Minu nimi on rahu. Olin muljet, kui ma nägin oma e-posti ja profiili
          ja ma tahaksin luua pikaajalisi suhteid teile ja ütlen teile rohkem minust ..Also, ma nagu sa vastata mind läbi see minu e-posti.
          Ma olen väga õnnelik, et kuulda ....
          Tänan teid ja ootab kuulda varsti.
          sinu
          rahu
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Kellelt: Eesti Energia <no-reply@energia.ee>
            Teema: Terve Eesti tänab Sind!
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Tere kallis,
              Ma armastanoma profiili,ma näenoma profiilifacebookja ma armastan sedama olenMissMiriamnime järgi, see on minurõõm ollasõbersinuga.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Dear Fitti Baldi,


                This is Dmitri Nikitin, Deputy Financial Director of Rosneft, working under Peter Lazarev, the current Financial Director of Rosneft. I am personally contacting you to negotiate my proposition for investment funding in your country in the following sectors: oil/Gas, real estate, stock speculation and mining, transportation, health sector and tobacco, Communication Services, Agriculture Forestry & Fishing, thus any sector. If you think you have a solid background and idea of making good profit in any of the mentioned business sectors or any other business in your country, please write me for possible business co-operation.


                More so, I am ready to facilitate and fund any business that is capable of generating a very good annual return on investment (AROI) Joint Venture partnership and hard loan funding can also be considered. Furthermore, I want every of my dealings with you to be carried out legally, genuinely and transparent. I shall provide you with the relevant details for the investment funds and our procedures in sequence.Should this be of interest to you, do not hesitate to mail me back for further information through this e-mail address: nikitindmitri@null.net


                Looking forward to hearing from you and to establish a joint cooperation with long term credible business relation.


                Best Regards
                Nikitin Dmitri
                Deputy Financial Director
                http://www.rosneft.com/


                Vene kapital põgeneb riigist!. A Hundred. Rouble. Bill. Achoo, achoo.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Hello handsome!

                    I found out your page on the Internet, and almost was blinded by your escarpment!
                    Do you like brave girls? =)
                    I am Olga from Moscow.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Täna öösel on gmaili jõudnud järgneva sisuga kiri.Kes on Käiro Margo, või Margo Käiro, pole aimugi.

                      Originaalis oli mingi jutupaunik kuhugi blogisse selle kirja pannud, aga selle Margo asemel oli Nõia-Ints ja väidetavalt muidugi true story

                      öö kongis on lisaks intsule ka vene barõga gennadi, poiss ida virumaalt, kes tallinnas relvastatud rööviga kinni kukkus, sõnaotseses mõtte...

                      Kommentaar


                        James õppis vigastuse ajal veidi eesti keelt ja otsustas väikse äri teha.


                        Kommentaar


                          Auhind!

                          Olete seega heaks kiidetud nõuda,


                          El Gordo Award 20/04/2015 Palju õnne Post võitis äsja 150,000,00 Euro oli üks võitja kuu võidetud summa Of 150,000,00 Euro .Kõik osalejad olid juhuslikult valitud World Wide Web saidi kaudu arvuti juhib systemTo esitada oma nõude võtke ühendust meie usaldus- Agent kohe sa loed seda sõnumit, kiire ja pakiline vabastamist oma vahenditest.


                          Lottery Processing Dept usaldus- Agent
                          Punktile Kontaktisik Anthony Oliver.
                          Nõude sõlmimise auhinna kontakti E-mail: infoespe@rocketmail.com


                          Sinu võita detailid.


                          Ref arv: AZLKM / 077HY / 2015
                          Partii number: XXB001-ESP / 22MA
                          Serial No: TUK / 1107/915
                          Pilet number: 77QH / GY098-WYH1


                          Lugupidamisega
                          Proua Veronica Davidson.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            R.I.P sugulased Togost

                            Hello
                            I am barrister Bonbo Zongo and i will like you to stand as the heir to
                            my deceased client who bears the same surname with you,he deposited
                            $13.5 million with a bank here in Togo and he died with his family
                            members without any registered next of kin. Upon your reply i will
                            give you the details

                            Kommentaar


                              Ei ole scam, go for it!

                              Kommentaar


                                Nigeeriast ja mujalt sealsest kandist tulevad meilid pakuvad üldiselt ikka motiveerivaid tasusid/pärandusi. Seda suurem oli minu pettumus, kui supposedly heaoluühiskonna numbreid lubav norrakeelne* meil läbi kellegi preili Sophie mulle üksnes sitased 32k euri lubas ja sedagi mitme kuu jooksul. Pakkumine aegus sama päeva keskööl kah. Mis kuradi tingimused?

                                Det er Sophie,
                                Jeg tilbyr deg en gang i livet mulighet til å tjene opp til €32,560 i løpet av et par måneder!
                                Ikke gå glipp av denne eksklusive muligheten til å få kopi av 30DayChange
                                unike auto-trading programvare!
                                ==> Sikre din plass her NÅ!

                                La meg hjelpe deg og din familie!
                                Jeg venter,
                                Sophie
                                PS. Det er kun 200 eksemplarer tilgjengelig, og dette tilbudet utløper ved midnatt!
                                Ikke vent Få ditt eksemplar nå!



                                *ega ma tegelt neid koledaid skandi keeli ei tunne. szandor?
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X