320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Sillamäe Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Ühtegi senti ei makstud, aga kui Sillamäe Kalevi juhtkond läks Sillamäe linnavalitsusse ja ühisel arutlemisel Sillamäe linnavalitsus organiseeris bussid, siis oteselt raha ei makstud, aga vastu tuldi. Seega ikkagi toetati lihtsalt ei pandud raha lauale vaid toetati transpordiga.
    Siin vist ei ole mõtet Raimoga vaielda, sest mingi aeg oli ta ise Sillamäe Kalevil abiks !
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Ühtegi senti ei makstud, aga kui Sillamäe Kalevi juhtkond läks Sillamäe linnavalitsusse ja ühisel arutlemisel Sillamäe linnavalitsus organiseeris bussid, siis oteselt raha ei makstud, aga vastu tuldi. Seega ikkagi toetati lihtsalt ei pandud raha lauale vaid toetati transpordiga.
      Oeh, jumal... Sillamäe linnavalitsus ei organiseerinud ka busse. Sul on ikka täiesti vale informatsioon.

      Kommentaar


        Algselt postitas Raimo Vaata postitust
        Tulevase II liiga klubi eestvedajana seletan ise: kui nt Sillamäe klubi suudab praeguse koosseisu säilitada, siis on teistel klubidel raske nendega konkureerida ehk teatud mõttes on tegu turu moonutamisega.
        Ma enamasti sinuga alati nõus Raims, aga see on sarnane lugu kui Volta III.Liigas just lõppenud hooajal
        Teie koosseis oli võrreldes teistega päris tugevam, kaotsite ainult 5 punkte (1 kaotus Sakus - ma ei tea kuidas...aga ikka jalgpallis juhtub - ja viik Hell Hunti vastu mis minu jaoks puudutab ainult neid debüüti emotsiooneid).
        Ma ei taha siin midagi nutta, ma juba teadsin pärast see sauna mis me korralikult ja väärikalt saime et Volta on kindel 2017 III.Liiga Põhja võitja (pigem on üllatus kuidas karikases ära vajutasite ja finaalturniiril ka, aga ma arvan et motivatsiooni oli juba ammu kadunud kui oli pilt selge et keegi ei saa nendega vastu hakata), aga see oli meie liiga tasemel pigem 'killer'. Nüüd muidugi, edu teile, ma arvan seal tuleb rohkem tasavägised mängud ja palluritele rohkem väljakutsed

        Igatahes, mu arvamus päris lihtne: litsenti välja antud kui olukord oli juba päris selge.
        See oli liidu poolt päris vastutustundetu asi teha, ja mind ei huvi et säilitada võistlust 10 klubidega, turunduse või enesehinnangu pärast ('oi, äkki välja näeme nagu Leedu või Läti liigad!')
        165,000€ ja on võimalus et jääb maksmata. Mida värk??

        Kommentaar


          Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
          165,000€ ja on võimalus et jääb maksmata. Mida värk??
          Pigem liit arvestaski sellega kui nad selle raha Sillamäele andsid, et seda ei pruugita tagasi saada. Tegemist oli vast minimaalse summaga, et klubi saaks hooaja lõpuni teha. Sama teema nagu Tvmk aastal 2008.

          Kommentaar


            Algselt postitas Drogba Vaata postitust
            Pigem liit arvestaski sellega kui nad selle raha Sillamäele andsid, et seda ei pruugita tagasi saada. Tegemist oli vast minimaalse summaga, et klubi saaks hooaja lõpuni teha. Sama teema nagu Tvmk aastal 2008.
            Nagu Pohlak mainis, siis sportlikel eesmärkidel lasti klubil lõpuni mängida. Muidu kui oleks poole hooaja pealt nad eemaldatud, oleks igasugune ära jäänud mängude eest punktide jagamine võib olla tabeliseisud sassi löönud ja ilmselt Sillamäe mängijad lõplikult palkadest ilma jäänud.
            Inter - ausaim klubi Itaalias.

            Kommentaar


              Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
              Nagu Pohlak mainis, siis sportlikel eesmärkidel lasti klubil lõpuni mängida. Muidu kui oleks poole hooaja pealt nad eemaldatud, oleks igasugune ära jäänud mängude eest punktide jagamine võib olla tabeliseisud sassi löönud ja ilmselt Sillamäe mängijad lõplikult palkadest ilma jäänud.
              Kui nad oleks poole hooaja pealt eemaldatud, siis oleks pidanud ka kõik nende senised välja mängitud tulemused annulleerima. Vastasel korral oleks tõesti võinud see väga ebavõrdse olukorra luua.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Ma olen Sillamäed ainult Tammel näinud, aga millegipärast on meelde jäänud nende Kaa-ljev, белый синий, сам мы сильны ja Мостогорск плакс-плакс. Nii et fännid neil olid ja isegi Tartusse reisisid, kuigi siia on lühem maa kui Tallinnasse või Peterburi. (Peterburg on siiski 45 minti kaugemal kui Tln)



                Olen nii Premium kui IV liiga mängudel kuulnud, kuidas arutletakse Inglise (või muu välis-) liiga üle. Üks ei välista ju teist? Koondisereisidelgi võetakse kogu maailma jalgpall läbi ja tagasiteel veelkord.
                Eks vene rahvusest inimeste kogukonnas on Inglise liiga osade seas suhteliselt populaarne veel. Seda suurelt tänu Arshavini üleminekule kunagi Arsenali. Peale seda oli igal Sillamäe ja Kohtla-Järve ja Narva väiksel sibulal punane või kollane Arshavini särk. Sillamäe fännide puhul on see, et hakati lihtsalt oma tuttavatele kaasa elama ja võeti veel tuttavaid kaasa ja käidi mängudel. Sest kui näiteks Laupäeval suvatses olla Cska-Zenit kohtumine, siis Sillamäe staadionil olid ainult lapsevankritega emad tulnud päevast jalutuskäiku tegema ja fänne polnud. Seega Sillamäe Kalevi puhul räägime me siiski rohkem enda tuttavate toetamisest kui klubi tulihingelisest fännamisest.

                Eks ta kahju ole, et nii läheb. Oli Jõhvi Lokomotiv-Kalev-Trans. Nüüd on ainult 1 jäänud. Aga ega ei olnudki midagi palju loota kui vaadata mis Idas toimub. Igas linnas lahvatavad ainult korruptsiooniskandaalid, ettevõtted lähevad minema, kasumid langevad, inimeste ostujõud raugeb ja eks läbi selle ka kohalik jalgpall kanntab. Teades, mis toimub Narva linnas ja sealse eluga, et aastas väheneb elanikkond 1000 inimese võrra jne, siis 5 aasta pärast ei ole enam seda Transi ka.

                Kommentaar


                  Hetkeseisuga on Ida-Viru nr 2 klubi Transi järel Kohtla-Järve JK Järve (loodi 2012 Alko ja Lootuse ühinemisel).
                  Lõpetati Esiliiga B viienda kohaga. Peatreeneriks Infonetist kinga saanud Puštov ja tegevjuhiks peaks olema Marko Kristal isiklikult.

                  Peale nende tuleb teise liiga 8-s sats FC Narva United ja rohkem polegi. Ehk siis liigapüramiidis kokku kolm meeskonda Ida-Virumaalt (pluss duublid). Rahvaliigat praegu ei arvestanud.
                  Rahvaarvult kolmanda maakonna kohta üllatavalt vähe.

                  Kommentaar


                    Rahvaarvult kolmanda maakonna kohta üllatavalt vähe.
                    Äkki on Ida-Virumaal teised alad populaarsemad? Näiteks kurikate läbimüügi järgi on pesapall seal kuuldavasti pop.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                      Äkki on Ida-Virumaal teised alad populaarsemad? Näiteks kurikate läbimüügi järgi on pesapall seal kuuldavasti pop.
                      Kurikad.... kurikaga sa võid oma naabrimeest ähvardada. Vene piir on lähedal makarovist waltherini osta mida tahad.

                      Tegelikult on suht kõva vaadata kuidas kunagised Idakad, kes mängisid Transis või Sillamäel või Lokomotivis ja on nüüd mängimise lõpetanud ostavad täiesti tavalistel töökohtadel, kus palk on alla eesti keskmise tutikaid saksa maastureid ja ehitavad maja ja. Nimesid mainima ei hakka pole minu asi räägin üldistavalt, aga täpselt samasugune effekt nagu kunagi piirituseveoga oli esimese vabariigi ajal.Veeti piiritus soome peideti raha ära aastaid hiljem hakati realiseerima. Eks targemad vennad nüüd vaikselt tühjendavad oma peidikuid.

                      Kommentaar


                        Hea artikkel Põhjarannikust: http://pr.pohjarannik.ee/?p=22754

                        See, et Sillamäe Kalev üldse saaks teisest liigast alustada, tuleb esmalt tasuda Liidule 165 000 eurone võlg. Üks variant on ka lasta klubi pankroti ja alustada uue klubina neljandast liigast, mis ausalt öelda tundub tõenäolisem. 165 000 eurot maksta teises liigas alustamise eest tundub mulle liiga kõrge hind

                        Kommentaar




                          Uudiseid Sillamäelt.

                          Kommentaar


                            Ei imestaks, kui klubi on juba uue keha külge pandud. Ei kao see Kalev ehk kuhugi
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Sillamäe Kalev on küll kaugel teises liigas, aga kõikide suust lipsas läbi tahe hakata tagasi tulema + Dobi˛a on lihtsalt humoorikas vana.

                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Uus Hooaeg, Uue Hooga!

                              Balaball nr. 21 - Vadim Dobi˛a ja Sillamäe Kalev

                              Mis toimub Sillamäe Kalevis praegu? Millised on eesmärgid ja lootused?
                              Milline inimene on Vadim Dobi˛a? Kui tihti ta suhtleb Zenidi peatreeneri Sergei Semakiga?
                              Kuidas mõjutab ta elu fakt, et pere asub Luhanskis?
                              Miks ta on jäänud Eestisse?
                              Mille pärast kiidab Aivar Pohlakut?
                              Kuidas ta suhtub Mihhail Starodubtsevisse?

                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                toodate regulaarselt nii ägedat materjali, millest tahaks väga osa saada, aga kahjuks kooli ajal sai teatud tundide ajal ainult lolli mängitud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X