320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Sillamäe Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Kui kuupäevi ümber ei muudeta, nagu kunagi jutuks oli, jääb ära, telekast teisipäevaseid mänge ei näidata.

    Teisipäev
    14.06 18:45
    JK Sillamäe Kalev-
    Tallinna FC Flora

    Teisipäev
    27.09 17:00
    JK Sillamäe Kalev-
    Tallinna FC Flora
    Krdi kahju, loodan väga, et tehakse ikka mingi erand ja vähemalt ühte mängu ikka näidatakse teisipäeval.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      need sibulad ajavad tõsiselt sita keema !!!!
      vaatan mina kalju-sillamäe mängu tv6 pealt..ja mis ma näen: VENEMAA LIPP TRIBÜÜNI PEAL.


      tra , kus me elame ?

      Kommentaar


        Algselt postitas Herr Vaata postitust
        need sibulad ajavad tõsiselt sita keema !!!!
        vaatan mina kalju-sillamäe mängu tv6 pealt..ja mis ma näen: VENEMAA LIPP TRIBÜÜNI PEAL.


        tra , kus me elame ?
        Ja miks see halb on??? Red Bullsi statkal on Eesti lipp - tõsiselt ajab sita keema, Nõmme kaljul on Brasside lipp - sitt keeb üle juba..
        Pigem ajad sina sita keema..

        Kommentaar


          Algselt postitas Herr Vaata postitust
          need sibulad ajavad tõsiselt sita keema !!!!
          vaatan mina kalju-sillamäe mängu tv6 pealt..ja mis ma näen: VENEMAA LIPP TRIBÜÜNI PEAL.


          tra , kus me elame ?
          No Sillamäe eest mängib nii mõnigi vene kodakondne ja see lipp nüüd küll midagi imeliku ei ole,saan aru kui see lipp oleks eesti koondise mängul olnud
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            kuule sina, osta prillid! Meil oli bänneri peal kolm lippu: vene, soome ning saksamaa oma. Bänneri peal oli aga kirjas, et need on meie legionäärid. Kui sul sitt keeb, siis mine peksa pihku või käi arsti juures ära!

            Kommentaar


              Algselt postitas Herr Vaata postitust
              need sibulad ajavad tõsiselt sita keema !!!!
              vaatan mina kalju-sillamäe mängu tv6 pealt..ja mis ma näen: VENEMAA LIPP TRIBÜÜNI PEAL.
              tra , kus me elame ?
              Sinu nimis on kirjas, kes sa oled härra Herr

              Eesti tahab veel Immigratsiioni piiri laendada, 5 aasta pärast näed igal pool türklasi ja nende lippu
              FCLT.EU
              ----------------------------------------------------------------------
              Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

              Kommentaar


                Algselt postitas John Barleycorn
                Noh see on ikka tavaline asi. Eesti ongi ju Vene Impeeriumi maa.
                Oot, kas Venemaa ei olegi enam Eesti Vabariigi osa?

                Kommentaar


                  Jõudsin enne ära öelda kui mõni vend sind perse oleks saatnud (trollimisele vasta trollimisega). Aga terve maailm ei kuulu Venemaale sellepärast et see on suurim riik (ja nt Gröönimaa on suurem kui Taani). Head und ja pohmakavaba päeva.

                  Kommentaar


                    Vaatasin just Sillamäe laupäevast koosseisu .Kes on Tanel Tamberg ? Kus ta enne mängis ? 92. aaasta kutt ja kohe põhissse pandud.
                    Aga üldiselt läks mäng nagu ma arvasin. Sillamäe on väga ohtlik sel aastal ja meil tuleb nendega ilmselt päris pikalt pusida .Meie pink on pikem ja see peaks hooaja lõpus meile edu tooma.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                      Vaatasin just Sillamäe laupäevast koosseisu .Kes on Tanel Tamberg ? Kus ta enne mängis ? 92. aaasta kutt ja kohe põhissse pandud.
                      Aga üldiselt läks mäng nagu ma arvasin. Sillamäe on väga ohtlik sel aastal ja meil tuleb nendega ilmselt päris pikalt pusida .Meie pink on pikem ja see peaks hooaja lõpus meile edu tooma.
                      Mine EJL kodukale, ava seal selle Tambergi profiil ja näed üsna huvitavaid andmeid. Õpi kasutama neti võimalusi, pole mõtet alati lihtsameelselt siin küsida.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Mine EJL kodukale, ava seal selle Tambergi profiil ja näed üsna huvitavaid andmeid. Õpi kasutama neti võimalusi, pole mõtet alati lihtsameelselt siin küsida.
                        aga milleks siis see foorum on kui midagi küsida ei tohi?
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                          aga milleks siis see foorum on kui midagi küsida ei tohi?
                          Küsida võib ikka, aga mõnda asja võiks ise uurida ka. Loodetavasti tabas Kunn selle võimaluse nüüd ära.

                          Kommentaar


                            Sellest saavad kõik aru,et Kalev see aasta täitsa tihe aga ma arvan, et niikaua kuni nad mängivad nii,et kaitseliin on kõrgel, siis neil jääb ka selle aastane kullajaht unistuseks
                            Aga noh, kui arvestada, et meie jalgpallis ei harrastata vastaste mänguvideote vaatamist ennem mänga ega ennem ei õpi meeskonnad seda enda kasuks pöörama, kui teiseks ringiks alles

                            Aga noh Kasatsjonoki taktika ongi nii kaua hea, kuni vastaste kiired ründajaid ei hakka just koguaeg 1 ühele minema

                            Kommentaar


                              Tanel Tamberg. Sündinud 92 Narva Jõesuus. Alustas FK Narvas Azat Zijazovi käe all. Siis tegutses vahepeal Tallinnas. Kõigepealt SC REali 91 pundis ja siis Tallinna Puumas (suur osa Reali pundist vist mängis nende all 2007 hooajal). Seejärel liikus tagasi idavirumaale ja on olnud sillamäe klubiga seotud. Eelmisel kahel aastal Sillamäe duublis mänginud. On kuulunud ka 92 sündinute koondisse.
                              Last edited by Amadeus; 12.04.11, 09:49.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Juanito Vaata postitust
                                Sellest saavad kõik aru,et Kalev see aasta täitsa tihe aga ma arvan, et niikaua kuni nad mängivad nii,et kaitseliin on kõrgel, siis neil jääb ka selle aastane kullajaht unistuseks
                                Aga noh, kui arvestada, et meie jalgpallis ei harrastata vastaste mänguvideote vaatamist ennem mänga ega ennem ei õpi meeskonnad seda enda kasuks pöörama, kui teiseks ringiks alles

                                Aga noh Kasatsjonoki taktika ongi nii kaua hea, kuni vastaste kiired ründajaid ei hakka just koguaeg 1 ühele minema
                                Kui kaitseliin on nii kõrgel siis saab ju Kulik alati ründajast lihtsalt kinni hoida. Pealegi on äärtel just lühikesed ja hästi kiired poisid. Ja sellepärast mängib ka väravavaht just nii kõrgel nagu ta mängib. Eks Kazachyonoki taktikal on ka omad põhjendused...ja nõrkused ka kindlasti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X