320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Sillamäe Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Selliste pahatahtlike tegelaste, nagu Tõnis ja Mario puhul peabki õigust üle jääma. Ei mingit halastust.
    Keegi ei oleks sinu vastu pahatahtlik, kui sa ise mõistlikult käituksid.
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      tänu sisseviidud parandustele on teil nüüd vahetused täitsa sassis Vahetati ikka leonidi ja igorit, kuigi neid platsil pold. mõnes mõttes väga hea, nüüd ma vähemalt tean mis see teine viga oli. muidu oleks jäänud kummitama.

      Kommentaar


        Selle protokolliga on jah mingi imelik lugu, eile tundus justkui korras olevat juba. Küllap varsti saab uuesti korda ka.

        Kommentaar


          Mis värk selle peatreeneriga on?Kas saadi lõpuks aru,et ei vea välja ja lasti lahti?
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            ja uus peaks juba selge olema- väga tuntud Eestis

            Kommentaar


              Algselt postitas val Vaata postitust
              ja uus peaks juba selge olema- väga tuntud Eestis
              A mida sa mähid omaette !? Jaga infot, või ole üldse vakka.
              Mul suht siiber ees juba nendest postitustest nagu "kes teab, see teab"

              Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


              Kommentaar


                Algselt postitas Mällar Vaata postitust
                A mida sa mähid omaette !? Jaga infot, või ole üldse vakka.
                Mul suht siiber ees juba nendest postitustest nagu "kes teab, see teab"
                Ratnikov vast, kes muu ikka tuntud on..Puštov kah ehk variant..
                FC Flora

                Kommentaar


                  Ovtšinnikov peaks olema ikka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas val Vaata postitust
                    ja uus peaks juba selge olema- väga tuntud Eestis
                    Ilmselt pole Rootsis enam tankisti vaja

                    Kommentaar


                      Bondarenko siis ametlikult Sillamäe uus pt - http://sport.err.ee/jalgpall/b4c0914...9-48afe1c59a6e

                      Nüüd jääb üle teha panuseid, millal liitub meeskonnaga Sergei Ussoltsev. Ma pakun, et hiljemalt järgmise aasta juulis.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kasparov Vaata postitust
                        Bondarenko siis ametlikult Sillamäe uus pt - http://sport.err.ee/jalgpall/b4c0914...9-48afe1c59a6e

                        Nüüd jääb üle teha panuseid, millal liitub meeskonnaga Sergei Ussoltsev. Ma pakun, et hiljemalt järgmise aasta juulis.
                        Kaspar, saa palun üle sellest Ussoltsevist.

                        Sillamäelt kindlasti väga õige käik tuua Bondarenko koju tagasi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas PraS Vaata postitust
                          Sillamäelt kindlasti väga õige käik tuua Bondarenko koju tagasi.
                          Et saavad nüüd rahad liikuma või?

                          Ok, I'll get my kits.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Ma olen ka kindel, et Bondrenko paneb meeskonna palju paremini mängima. Kas sinna vahele ka mõned fixitud mängud tuleva, seda ma muidugi ei tea. Aga kindlasti meeskond muutub tugevamaks, mis on ainult hea

                            Kommentaar

                            Working...
                            X