320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Sillamäe Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas jkj Vaata postitust
    Ma olen ka kindel, et Bondrenko paneb meeskonna palju paremini mängima. Kas sinna vahele ka mõned fixitud mängud tuleva, seda ma muidugi ei tea. Aga kindlasti meeskond muutub tugevamaks, mis on ainult hea
    No selleks ei pea mingi spets olema. Isegi mina () sain aru, et Sillamäe taktika on alla igasugust kriitikat. Ja ka treeningmetoodika oli neil pehmelt öeldes imelik.

    Selgituseks veel, et ma olen suhelnud võiks isegi öelda, et väga paljude Kirde-Eesti jalgpallitegelastega, kes kõik elasid kaasa Sillamäele ja oma järeldused olen teinud lähtudes nende juttudest ja telekast Sillamäe mängu nähes. Ja nii uskumatu, kui see ka ei ole, aga kõigi nende jutt oli enamvähem sama.

    Kommentaar


      Tegelikult oli Sillamäe häda selles, et mängijate kvaliteet lihtsalt ei võimanlanud treeneri ette antud juhiseid täita. Mulle meeldis selline väike risk, aga nagu näha, siis lõppes koledasti, sest sellise kvaliteediga mängijaid, nagu meile siia tuuakse, on lihtsalt küllaltki nõrkad taktikalises aspektis ning kõik peale 4-4-2 on nende jaoks raske ülesanne. Aga eks siin ole muidugi täielikult süüdi treener, et ta sai ju näha, millised on ta mängijad ning kolmese kaitseliiniga, kui sul on mega aeglased kaitsjad on tõesti vahva.

      Ma kohtagi võrdleks Sillamäe hooaja algust Napoliga, aga kes ütleb, et nende treener ja taktika on idiootne? Kui mängijatel on kvaliteeti ning treener suudab seda mängijates rakendada, siis on tipptasemel võimalik ka kolme kaitsjaga ideaalselt mängida. Ja muide ka ühe teise küllaltki asjaliku klubi mitmed mängijaid ei ole treeneriga just väga rahul.

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Ja ka treeningmetootika oli neil pehmelt öeldes imelik.
        Maakoolides oli sitt haridustase kohe pärast sõda ?

        Mis teemasse puutub siis Bondarenko on ju hea treener aga igasugused eksamitel spikerdamised ja transi ning RoPS-i jamad on jätnud küll selle jälje, et mina sillamäe mängudele ei panusta järgmisel hooajal
        Ja Kaspari Joke Ussoltsevi kohta oli päris hea, ei tasu seda nii tõsiselt võtta
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          Kaks Sillamäe mängijat on Westerlos testimisel. Vene kodakondne Aleksandr Nikulin kuid ka eesti kodakondne Artjom Dmitrijev.

          Wij komen terug met de cup in de hands

          Kommentaar


            Selline mees nagu Kennet Jädal, kus on, mis teeb jne?

            Kommentaar


              Algselt postitas Kutt Vaata postitust
              Selline mees nagu Kennet Jädal, kus on, mis teeb jne?
              Hakkab tõenäoliselt tuleval hooajal mängima Esiliigas. Vihjeks et võistkond mängib kodumänge tallinnas.

              Kommentaar


                Jädal mängis täna Puuma eest.

                Kommentaar


                  Ei tea kuhu seda juttu postitada ja panen selle siia.
                  Käisin tund tagasi Männiku halli juures ja auto jäi seal kinni. Seal on ikka päris mõnusad augud. Samal ajal oli hakkamas Sillamäe ja Infoneti(oli vist nemad, mängivad igatahes Jomas) mäng. Minu ebaõnne nähes tulid kaks Sillamäe mängijat ilma abi palumata appi. Samal ajal pealinna mängijatel oli suht savi. Igatahes tänud neile vendadele ja sel hooajal on mul igatahes meeskond olemas kellele pöialt hoida
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Ei tea kuhu seda juttu postitada ja panen selle siia.
                    Käisin tund tagasi Männiku halli juures ja auto jäi seal kinni. Seal on ikka päris mõnusad augud. Samal ajal oli hakkamas Sillamäe ja Infoneti(oli vist nemad, mängivad igatahes Jomas) mäng. Minu ebaõnne nähes tulid kaks Sillamäe mängijat ilma abi palumata appi. Samal ajal pealinna mängijatel oli suht savi. Igatahes tänud neile vendadele ja sel hooajal on mul igatahes meeskond olemas kellele pöialt hoida
                    Aga äkki Infoneti poisid vaatasid, et kui juba hea füüsisega Eesti Chelsea mängijad appi tõttasid, pole neil midagi seal teha.

                    Meenus veel selline pilt:


                    Lisaks siis auväärsele Eesti Chelsea tiitlile saame neid edaspidi headeks samariitlasteks või Good Guy Gregideks kutsuda
                    Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

                    Kommentaar


                      Reinule, et kui nüüd peaksid tulema mõned väiksed roosad pantrid ja lükkavad maja eest lume ära, siis kelle poolt oleksid?

                      Kommentaar


                        Rein, palun täpsusta olukorda. Sel hetkel, kui sa abi vajasid, kui kaugel olid Joma dressides mängijad sinu autost ja kui kaugel olid Chelsea poisid? Kui sügav oli auk ja mitut tüüpi on vaja, et Reinu autot august välja lükata? Anna mulle täpsed numbrid ja ma võtan asja üles.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas AndresR Vaata postitust
                          Reinule, et kui nüüd peaksid tulema mõned väiksed roosad pantrid ja lükkavad maja eest lume ära, siis kelle poolt oleksid?

                          Flora poolt.

                          Algselt postitas janiion Vaata postitust
                          Rein, palun täpsusta olukorda. Sel hetkel, kui sa abi vajasid, kui kaugel olid Joma dressides mängijad sinu autost ja kui kaugel olid Chelsea poisid? Kui sügav oli auk ja mitut tüüpi on vaja, et Reinu autot august välja lükata? Anna mulle täpsed numbrid ja ma võtan asja üles.
                          Joma omad olid 1 meetri kaugusel ja Chelsea omad 8 meetri kaugusel. Kahte tüüpi oli vaja, auk oli 20 cm sügav.
                          Võid nüüd üles võtta.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Janiion, asi on ikka põhimõttes. Chelsea poisid jätsid pallimängu, kus see ja teine ja tõttasid appi. Aga, et sinu küsimused saaksid vastatud, panen ka paar pilti, et olukorda paremini ette kujutada.

                            Reinu auto:


                            Teel olnud auk:

                            Info põhineb parimal uudisteallikal - NSR.
                            Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

                            Kommentaar


                              Sillamäega on liitunud 92. a. sündinud Eesti kodakondne Sergei Koršunov, kes viimati mängis Eestis jalgpalli 2005. aastal. Omab keegi infot, kus ta vahepeal jalgpalliharidust omandas ning kas Eesti jalgpall temast üldse teadlik oli, sest noortekoondiseid ta esindanud pole?

                              Kommentaar


                                See on tõenäoliselt endise hokikoondislase Mihhaili poeg, kes on Soomes elanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X