320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liiga hea...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Navas Vaata postitust
    Piinlik.

    Kommentaar


      Päris hea, kes see tüüp üldse on?
      Nagu mingi "Tulnuka" tegelane oleks omale juutuubi kanali teinud.

      Kommentaar


        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Iha.ee parimad palad.

            " Tahaks siis omaltpoolt hoiatada naisi selle mongoli ees! Jah, mina postitasin paar päeva tagasi kui hea ja tore ta oli jne.. aga seda ma tegin tema tahtest. Jah, tunnistan loll olin , et sellise mini londiste otsa sattusin. Kirjutas mulle detsembris , et pakub mulle 700€.- kui ma temaga Pärnusse hotelli tuleksin. Nujah, mõtlesin ,et vaatan järgi mis tondiga on tegemist. Algul kõik ilus -tore ja kena. Küünlad, muusika , viinamarjad jne. Rääkis ,et töötab Saksamaal mingite ventilatsioonide paigaldjana/puhastajana. Jutt lõppes kiirelt .. Hullasime natuke ja siis saatis ta mu järgmine hommik juba bussipeale. Ütles ,et teeb ülekande. Ootan siis päev, kaks , kolm aga ei midagi. Tuli pühad ja ütles ,et ta nö Saksmaa pangas on mingid uuendused. Et ei saa hetkel kanda. Okei.. sain siis temaga uuesti kokku. Ja siis pakkus ta mille juba 1300€ lisaks. Olin shokis... loll olin ,et läksin. Endal lont nii lödi otsas, et ei saanud midagi tehtudki . Tahtis veel anaali proovida.. tõi vabanduseks ,et vein ei tee kõvaks�� ei saanud minagi kordagi rahuldust.. mõtetu tont. Siis üks õhtu otsustasin ta kohta natuke uurida. Otsustasin minna vaatama , äkki kirjutatakse temast “ Hoiatused ” .Sirvisin enamus sealt läbi. Leidsin mitte ühe , vaid kaks naist kes on tema õnge läinud! Mul on siiralt kahju nendest naistest. Aga noh , jällegi õppetund. Millised tondid, valetajad ja tühikargajad mehed siin võivad olla!! NAISKAD, OLGEM ETTEVAATLIKUD SELLE PETTURI EES! "

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Iha.ee parimad palad.

              " Tahaks siis omaltpoolt hoiatada naisi selle mongoli ees! Jah, mina postitasin paar päeva tagasi kui hea ja tore ta oli jne.. aga seda ma tegin tema tahtest. Jah, tunnistan loll olin , et sellise mini londiste otsa sattusin. Kirjutas mulle detsembris , et pakub mulle 700€.- kui ma temaga Pärnusse hotelli tuleksin. Nujah, mõtlesin ,et vaatan järgi mis tondiga on tegemist. Algul kõik ilus -tore ja kena. Küünlad, muusika , viinamarjad jne. Rääkis ,et töötab Saksamaal mingite ventilatsioonide paigaldjana/puhastajana. Jutt lõppes kiirelt .. Hullasime natuke ja siis saatis ta mu järgmine hommik juba bussipeale. Ütles ,et teeb ülekande. Ootan siis päev, kaks , kolm aga ei midagi. Tuli pühad ja ütles ,et ta nö Saksmaa pangas on mingid uuendused. Et ei saa hetkel kanda. Okei.. sain siis temaga uuesti kokku. Ja siis pakkus ta mille juba 1300€ lisaks. Olin shokis... loll olin ,et läksin. Endal lont nii lödi otsas, et ei saanud midagi tehtudki . Tahtis veel anaali proovida.. tõi vabanduseks ,et vein ei tee kõvaks�� ei saanud minagi kordagi rahuldust.. mõtetu tont. Siis üks õhtu otsustasin ta kohta natuke uurida. Otsustasin minna vaatama , äkki kirjutatakse temast “ Hoiatused ” .Sirvisin enamus sealt läbi. Leidsin mitte ühe , vaid kaks naist kes on tema õnge läinud! Mul on siiralt kahju nendest naistest. Aga noh , jällegi õppetund. Millised tondid, valetajad ja tühikargajad mehed siin võivad olla!! NAISKAD, OLGEM ETTEVAATLIKUD SELLE PETTURI EES! "
              Hahahahaaaa.... see on hea
              Tänan, et jagasid seda

              Kommentaar


                amatöör. kui tiit ja teet keppi ja süüa tahtsid, siis geeniused ikka maksid valerahas -> said sulli tagasi ja pärast keppi mäkki sajaseid luftitama.

                http://ekspress.delfi.ee/kuum/vana-k...as?id=63317348
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Kas mitte ka meil polnud foorumis kunagi üks postitus, kus üks klemm käinud hollikas prinditud aktsiatega naisi lantimas?

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Liiga Liiga Hea
                      Shut Up And Fribble!

                      Messi...The never ending legend!

                      Kommentaar


                        On alles rumal inimene, et sellest Delfisse veel kurtma...
                        Eesti suurim uudisteportaal, mis koondab endas Eesti ja välisuudised, krimiuudised, arvamuslood, ilmainfo ning palju muud


                        Mäletan, et hr mõnu oli samasuguse suhtumisega....kuidas sul läinud on, oled jäänud politseile ka vahele juba punase tulega üle tee käimisega?
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                          On alles rumal inimene, et sellest Delfisse veel kurtma...
                          Eesti suurim uudisteportaal, mis koondab endas Eesti ja välisuudised, krimiuudised, arvamuslood, ilmainfo ning palju muud


                          Mäletan, et hr mõnu oli samasuguse suhtumisega....kuidas sul läinud on, oled jäänud politseile ka vahele juba punase tulega üle tee käimisega?
                          Nop. Ei ole. Ja olen endiselt samasuguse suhtumisega.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                            On alles rumal inimene, et sellest Delfisse veel kurtma...
                            Eesti suurim uudisteportaal, mis koondab endas Eesti ja välisuudised, krimiuudised, arvamuslood, ilmainfo ning palju muud


                            Mäletan, et hr mõnu oli samasuguse suhtumisega....kuidas sul läinud on, oled jäänud politseile ka vahele juba punase tulega üle tee käimisega?
                            Huvitav, mida see tegelane politseinikule ütles, et maksimumi sai.

                            Kommentaar


                              Eesti suurim uudisteportaal, mis koondab endas Eesti ja välisuudised, krimiuudised, arvamuslood, ilmainfo ning palju muud

                              Ehk siis Ikla Alko 1000 kassalindi LIVE stream. ohhh mida veel

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                                Huvitav, mida see tegelane politseinikule ütles, et maksimumi sai.
                                Minu üks karvane üleni mustas kamraad sai kah kunagi trahvi ilma helkurita tuiamise eest! Tema sõnad politseinikule igal juhul olid,et ega ma mingi kloun ei ole! Pärast küsis omale koguni kaks helkurit!
                                Invest In Africa

                                Kommentaar

                                Working...
                                X