320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liiga hea...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Messi...The never ending legend!

      Kommentaar


        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

        Kommentaar


          Kui vaatad koosolekul RARBGst, mis on popimad filmid-seriaalid, ja lahti lendab reklaamaken, kus on pilt spermaga kaetud vembast, mis on kuhugi sisenemas (selline tore arvutimäng) ja kaastööline kõrvalt küsib "Mis see on?".

          :s
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar




            Õudne leht see Õhtuleht.

            Kommentaar


              bosnias tuli enne mängu lumi maha

              Kommentaar


                Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                bosnias tuli enne mängu lumi maha
                Nasty
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Juhuks, kui kellelgi on probleeme romantilise kingituse valimisel.
                  Mul on liiv ja sul on savi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Udupasun Vaata postitust
                    Juhuks, kui kellelgi on probleeme romantilise kingituse valimisel.
                    Ok siis, nüüd me vähemalt teame, mis su eelistused on..

                    Kommentaar


                      Veganite kurvad jõulud (lugesin just fb grupist Eesti veganid):

                      Eha Johanson Ma üritan sellistest asjadest praegu eemal hoida. See jõuluaeg põhjustab tohutut stressi, unehäireteni välja. Igal pool kargavad ette mingid singi ja lihaloosid jne. Mingi tropp täna kargas mitu korda ette mingist grupist et müüb rebasesabasid. FB-s mitu korda pannud et selle kasutaja postitusi enam ei näitaks, aga ikka tulevad...

                      Jõuluõhtusöök lähedastega võib kahjuks olla veelgi raskem. Sest kallite inimeste suhtes on meil tihti ju ikka pisut suuremad ootused. Aga just jõululauas tuleb eriti selgelt esile, kuivõrd erinevad on mõtteviisid ja veendumused. See ei ole vingumine ja pirtsutamine või tänamatus. Jõulud peaksid olema aeg täis rahu ja armastust. Kuid see, mida vegan jõululaual näeb, sümoliseerib kõike vastupidist: kurbust, hirmu, surma. Need ei ole asjad, mida tahaks tunda ja millele jõulude ajal mõelda, aga vaagnate kaupa tapetud loomade tükeldatud kehaosasid nähes läheb meel paratamatult mustaks. Isegi, kui aktiivselt sellele ei mõtle ja püüda seda ignoreerida ja nosida kusagil lauanurgas oma maitsvaid vegantoite, on see vaatepilt ometigi vastuoluline.

                      Kommentaar


                        Minul kui vanal Londoni elanikul tegi see tuju heaks. Kes pole seda läbi elanud, ei tea millest jutt käib. Natukene rahustas maha peale lasteaia kohatasu ränti.

                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Täna merimetsa selver tund aega tagasi, ma olen alati nillinud liha/kala/jne asju mis on miinus 30-50 allahindlusega ja ilma häbenemata panen korvi, kui näen head pakkumist olgu selleks forell/lõhe või mingi hea lihatoode, lähen ilusti kassa järjekorda ja mu taga on umbes mingi 20-25 aastased vene preilid( loe: lihtsalt riietusest oli kerge arusaada miks just vene preilid) üks mainib ühele ala" miks ta halvaks läinud kala ostab" teine siis teisele vastuseks" ma ei tea, vb vaene vms" jep, ma kuulsin seda kõike pealt ja hakkasin omaette muigama, et ilusti elame meil siin Eestis, ostad alahindlusega toote ja oled kohe vaene, tore! Sain ka targemaks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Täna merimetsa selver tund aega tagasi, ma olen alati nillinud liha/kala/jne asju mis on miinus 30-50 allahindlusega ja ilma häbenemata panen korvi, kui näen head pakkumist olgu selleks forell/lõhe või mingi hea lihatoode, lähen ilusti kassa järjekorda ja mu taga on umbes mingi 20-25 aastased vene preilid( loe: lihtsalt riietusest oli kerge arusaada miks just vene preilid) üks mainib ühele ala" miks ta halvaks läinud kala ostab" teine siis teisele vastuseks" ma ei tea, vb vaene vms" jep, ma kuulsin seda kõike pealt ja hakkasin omaette muigama, et ilusti elame meil siin Eestis, ostad alahindlusega toote ja oled kohe vaene, tore! Sain ka targemaks.
                            Müstika tõesti
                            Olen näiteks näinud kuidas inimesed peale maksmist ja enne asjade kotti pistmist neid -30% silte kukuvad maha kraapima. Ise olen kokkuhoidlik inimene ning valehäbi küll selle pärast ei tunne.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pints Vaata postitust
                              Müstika tõesti
                              Olen näiteks näinud kuidas inimesed peale maksmist ja enne asjade kotti pistmist neid -30% silte kukuvad maha kraapima. Ise olen kokkuhoidlik inimene ning valehäbi küll selle pärast ei tunne.
                              Mõni tahabki rohkem maksta. Ma alati imestan, kuidas nii palju inimesi üldse Selveris käib. Tõsi, nüüd käin ise ka, aga seepärast, et pood maja taga. Käin saia ja piima sealt toomas.
                              Aga ka mina käin valehäbita allahinnatud asju ostmas. Ma õnneks juba piisavalt vana, et mitte hoolida mida tibid arvavad.
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                Täna merimetsa selver tund aega tagasi, ma olen alati nillinud liha/kala/jne asju mis on miinus 30-50 allahindlusega ja ilma häbenemata panen korvi, kui näen head pakkumist olgu selleks forell/lõhe või mingi hea lihatoode, lähen ilusti kassa järjekorda ja mu taga on umbes mingi 20-25 aastased vene preilid( loe: lihtsalt riietusest oli kerge arusaada miks just vene preilid) üks mainib ühele ala" miks ta halvaks läinud kala ostab" teine siis teisele vastuseks" ma ei tea, vb vaene vms" jep, ma kuulsin seda kõike pealt ja hakkasin omaette muigama, et ilusti elame meil siin Eestis, ostad alahindlusega toote ja oled kohe vaene, tore! Sain ka targemaks.
                                Nende neiude jaoks tuleb teha kaup, millel kleepsud peal, et hind +30%.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X