320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liiga hea...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    jätkame uue superstaariga
    tell your mother, we are hooligans!

    Kommentaar


      Vaatasin ka selle esimese osa tagant järgi ära... Ootasin midagi vähe teistsugust, aga t.ra, see on parim saade üldse mis eestis tehtud noh

      Kell võiks juba kaheksa olla..
      Corner taken quickly...

      Kommentaar


        Algselt postitas Redman Vaata postitust
        Vaatasin ka selle esimese osa tagant järgi ära... Ootasin midagi vähe teistsugust, aga t.ra, see on parim saade üldse mis eestis tehtud noh

        Kell võiks juba kaheksa olla..
        minu meelest ka puhas huumor saade oli esimene osa, meeldis selle Sloveenia poisi reaktsioon kui saare piiga nikku tahtis. Nagu WHAT?
        Fino alla fine FORZA JUVE

        Kommentaar


          Kommentaar




            äkki peaks ikka TV sarjade teemasse kolima
            tell your mother, we are hooligans!

            Kommentaar


              Negrud, palun. Osades teemades haibib üks mingit sitta muusikat, siin nüüd see.
              Tsiteerides klassikuid.


               

              Kommentaar


                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Kellegil kuusnurkset vett vaja ei lähe?

                    Mul on liiv ja sul on savi.

                    Kommentaar


                      Istusin eile oma homo sõpradega kukekeses kalamajas, baaris oli ka varrokene, kelle nägu peale mu liiga" feministlikke" sõprade nägemist oli liiga hea.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        Istusin eile oma homo sõpradega kukekeses kalamajas, baaris oli ka varrokene, kelle nägu peale mu liiga" feministlikke" sõprade nägemist oli liiga hea.
                        Kas sellise nimega baar nagu Kukeke oli pederastidega kohtama minnes teadlik valik?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                          Kas sellise nimega baar nagu Kukeke oli pederastidega kohtama minnes teadlik valik?
                          Kukene on äärmiselt chill koht, kus istuda ja nautida head sööki ja head teenindust, kui sa näed seost kuskil on su isiklik rumalus.

                          Kommentaar


                            http://www.euronews.com/2017/04/30/f...e-championship Täiesti pööraselt hull.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Vaesed inimesed on alati olnud leidlikud!

                              Hobusefännid pannakse harrastama kepihobusega sõitu.
                              Jäähoki asemel saadetakse lapsed jalgpalli trenni.
                              Golfi asemel mängitakse discgolfi jne jne.
                              Joga Bonito!!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                                Vaesed inimesed on alati olnud leidlikud!

                                Hobusefännid pannakse harrastama kepihobusega sõitu.
                                Jäähoki asemel saadetakse lapsed jalgpalli trenni.
                                Golfi asemel mängitakse discgolfi jne jne.
                                Näitasin seda videot oma ratsutushuvilisest tuttavale ja ta rahustas mind maha. See pidi olema laste väljaõppe juures kohustuslik osa ja oli ka tema lapsena sarnaselt mitmeid kordi takistusrajad läbi kapanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X