320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liiga hea...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Noh, minu küsimuse mõte oli, et äkki tõesti on ERR-l mõttekam sellest loobuda, kuna antud summa on pöörane. Kujutage ette - 10 miljonit vanas rahas. See on väga suur raha. MM on küll tore ja puha, aga see ei saa nii käia, et kusagilt ülaltpoolt pannakse paika summa X ja siis meie mõtleme, et no nii ongi ja ilma ei saa. Nõme on muidugi see, et nad maksid suure osa summast ära ja hakkasid seda maha müüma, kui kommertskanalid olid enda eelarved juba teinud.
    Kui ma õigesti aru saan, siis ERRi aastane eelarve on ca 28m eurot? Selles plaanis see 600 000 ei tundu väga suur summa. Eriti kui panna nt konteksti, et "ERRi kultuuriportaali aastaeelarve on 72 000 eurot" vms

    Kommentaar


      Algselt postitas zelee Vaata postitust
      Erakanalid hakkaksid kohe kisama, et ebaaus konkurents jne. Kui mu mälu nüüd väga ei peta siis on kisa küll ja veel tõusnud sellest, et ERR on näidanud mingi ülekande sponsorite reklaami.
      Kanal2 ninamees on korduvalt seda välja toonud, et ERR saab niigi riigilt raha, seega reklaami lisatulu oleks ebaõiglane. Lisaks jäi meelde, et erakanali kogu aasta reklaamitulu on selle 600k € kõrval üsna hädine.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rudy Vaata postitust
        Kanal2 ninamees on korduvalt seda välja toonud, et ERR saab niigi riigilt raha, seega reklaami lisatulu oleks ebaõiglane. Lisaks jäi meelde, et erakanali kogu aasta reklaamitulu on selle 600k € kõrval üsna hädine.
        ole nüüd: http://www.emor.ee/eesti-meediarekla...iljonit-eurot/

        Televisioon (käive 2012): 22,33m eurot

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Kui ma õigesti aru saan, siis ERRi aastane eelarve on ca 28m eurot? Selles plaanis see 600 000 ei tundu väga suur summa. Eriti kui panna nt konteksti, et "ERRi kultuuriportaali aastaeelarve on 72 000 eurot" vms
          Igasuguse eelarve kommenteerimine ilma selle nüansse teadmata on libe jää. Ka mina arvan, et sõbral kel on rahakotis 200 euri, ei oleks raske mulle praegu ja kohe 18 euri laenata, jah ? Aga kurat teab, kuhu ta just plaanis hakkama panna selle krabiseva. Teisalt ERR ju teab, et 2014 suvi on taas MM. Ja selle eest küsitakse raha.
          Selline spordimaailma suursündmus peaks olema eelarves nii ehk naa sees, kurat teate ju, et tuleb ? Päris välja ka ei mõelnud seda summat ju keegi 6 kuud enne üritust, mingisugune prognoos kasvõi eelmiste turniiride pealt peaks olemas ju olema. Selles mõttes ei saa ma aru, kuidas see järsku nii kirves ja totaalselt võimatu tundub ERR - i jaoks.
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
            Igasuguse eelarve kommenteerimine ilma selle nüansse teadmata on libe jää. Ka mina arvan, et sõbral kel on rahakotis 200 euri, ei oleks raske mulle praegu ja kohe 18 euri laenata, jah ? Aga kurat teab, kuhu ta just plaanis hakkama panna selle krabiseva. Teisalt ERR ju teab, et 2014 suvi on taas MM. Ja selle eest küsitakse raha.
            Selline spordimaailma suursündmus peaks olema eelarves nii ehk naa sees, kurat teate ju, et tuleb ? Päris välja ka ei mõelnud seda summat ju keegi 6 kuud enne üritust, mingisugune prognoos kasvõi eelmiste turniiride pealt peaks olemas ju olema. Selles mõttes ei saa ma aru, kuidas see järsku nii kirves ja totaalselt võimatu tundub ERR - i jaoks.
            Allikmaa pressis raha välja.

            Minu point on selles, et kas peaks selliste väljapressimistega kaasa minema. Ehk Allikmaa mängis ju rahulikult sellele hüsteeriale, et kui nüüd MM-i ei tule (sinnajuurde avas suu siis, kui ükski teine konkurent ei saanud enam enda eelarveid ümber teha), siis on maailma lõpp. Ehk kas siis, kui järgmisel korral küsitakse näiteks juba 2 miljonit eurot, kas siis on jälle ok, kui Allikmaa teatab pool aastat enne, et näe, meil pole raha ja kohe paneme asja kinni. Siis rahvas karjub, et jalka MM peab olema, valitsus kirjutab raha juurde ja kõik on rõõmsad? Samas oleme taaskord tuimalt suure summa ilma igasuguse kriitikata MM-i eest välja käinud.

            Kommentaar


              Siinkohal tasuks vist vaadata kõigil, kel nägemata, see saade.

              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Tulles tagasi teemasse siis see on liiga hea

                Kommentaar


                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                    Kommentaar


                      vana luuraja teab keeli.

                      alates 3:43.00

                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        vana luuraja teab keeli.

                        alates 3:43.00

                        AGA ETKAR?
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Mart Juure persoon seal videos on iseenesest juba liiga hea
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            vana luuraja teab keeli.

                            alates 3:43.00
                            Ei tea kas asi oli närvilisuses, aga Putin teadis väljendit paremini, kui "nasha" korrespondent. Või tahtis öelda peer ja ajas segamini
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Pole ilus teise keeleoskuse üle naerda aga no krt...
                              varupallivarupumpaja

                              Kommentaar


                                Ma ei tea, kas see kiri jõuab sinuni, kombepolitsei hoiab mul silma peal ja nad võivad vabalt selle kinni pidada. Minuga juhtus õnnetus – mind visati ülikoolist välja. Mille eest? Mul on häbi sulle tunnistada, aga ma astusin vahekorda meesterahvaga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X