320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liiga hea...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    samas, eksisteerib ka võimalus, et ericbana arendas trollimist ja nüüd olen vist mina see, kes selgitab obvious ...
    veidi selgitad tühja jah. see usa debiilik oli sama võimendatud nagu see leht tervikuna ja postid ise. polnud ehk piisavalt peen troll.

    iseenesest see sait on hea meelelahutus, aga hui keegi seda tõe pähe võtab. ma loodan

    Kommentaar


      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
      aga hui keegi seda tõe pähe võtab. ma loodan
      eile on surnud teema hakanud uut elu elama. laho ja palota.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Wiki artikkel selle kiriku kohta

        Kommentaar


          Minu lehe külastus piirdus selle esimese posti ära lugemisega. Uurida kas tegemist on trollimise või tõsiste usuhulludega, noh jah täna vist ikkagi on muudki teha.
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Ma ütleksin, et kõige lamedam selle asja juures on tõsiasi, et alati kui kusagil interneti pärapõrgus Eestit mainitakse, peavad kohe mingid eestlased kohale tormama ja trolle söötma hakkama (või siis vastavalt kiitust lunima).

            Kommentaar


              Osta mulle kast õlut, muidu mulle kast õlut sees!

              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Osta mulle kast õlut, muidu mulle kast õlut sees!

                mingid karsklastest amatöörid on hakanud head mängu rikkuma, fakk raisk.
                P.S. ma nägin eile mingit videot, kus üks tsikk ennast õllega pesi.
                tell your mother, we are hooligans!

                Kommentaar


                  Algselt postitas mg Vaata postitust
                  mingid karsklastest amatöörid on hakanud head mängu rikkuma, fakk raisk.
                  P.S. ma nägin eile mingit videot, kus üks tsikk ennast õllega pesi.
                  Karsklane ei pea olema, aga loll ei maksa ka olla.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Karsklane ei pea olema, aga loll ei maksa ka olla.
                    Härra intelligent on rääkinud.

                    Ise ei teinud seda pulli, aga maha tegemiseks ka eriti põhjust pole. Täiesti süütu tegevus ja vaevalt keegi neid saamata õllekaste kurikaga taga otsima ka hakkab.

                    Üks keegi tuttava tuttava tuttav või asi postitas video kus ta tegi õlle joomise asemel kätekõverdusi ja nimetas inimesed kes pidid ka seda tegema, kes ei tee pidavat talle jõusaali kuukaardi võlgu olema või midagi sellist. Vat see on debiilsus.
                    So self aware so full of shit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                      Härra intelligent on rääkinud.

                      Ise ei teinud seda pulli, aga maha tegemiseks ka eriti põhjust pole. Täiesti süütu tegevus ja vaevalt keegi neid saamata õllekaste kurikaga taga otsima ka hakkab.

                      Üks keegi tuttava tuttava tuttav või asi postitas video kus ta tegi õlle joomise asemel kätekõverdusi ja nimetas inimesed kes pidid ka seda tegema, kes ei tee pidavat talle jõusaali kuukaardi võlgu olema või midagi sellist. Vat see on debiilsus.
                      Kõik need facebooki mängud on täisdebiilsed. K.a. kõik need õllega üle valamised või ära viskamised, kätekõverdused jne jne jne..
                      Milleks?! Iga natukese aja tagant tuleb facebooki seinale taoline postitus kellegi poolt. Lihtsalt järjekordne plankingu taoline maania.

                      Järgmisena võiks nad loomulikult hakata jooma autoroolis ja filmida seda, see kes roolis ei joo, jääb kasti võlgu.

                      Kommentaar


                        Üldiselt eriline debiilsus kuubis on kõik need "näe ma tegin nüüd tee järgi või oled võlgu" olgugi et nö "pulliga" pooleks. Ei jaksa sellist jama enam kuskil näha.

                        Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                        Üks keegi tuttava tuttava tuttav või asi postitas video kus ta tegi õlle joomise asemel kätekõverdusi ja nimetas inimesed kes pidid ka seda tegema, kes ei tee pidavat talle jõusaali kuukaardi võlgu olema või midagi sellist. Vat see on debiilsus.
                        Üks minu soberike lasi ka selle üles...

                        Kommentaar


                          Mulle tuli ka mingil põhjusel see kutse (või pigem nõue?). Tegin video, õlut ei joonud, mängisin Rick Astleyt. Sõber mõistis nalja, ära ei solvund, keegi kellelegi midagi ei võlgne. Eks härrased joogu, kui meeldib. Pahaks ei pane. Veits lame on, aga vähemalt pole nagu need väljamaised 'kolmveerand liitrit viina minutiga' retardid.
                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar






                            Samas, arusaamatuks jääb, mis juhtub kui väljavalitu keeldub kedagi üle tee aitamast...

                            Kommentaar


                              Kõik on debiilsed koos selle facebookiga. Ajaraiskamine.
                              Gunner since 97

                              Kommentaar


                                Tegelikult on selle teema nimi "liiga hea".
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X