320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liiga hea...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas shefield
    Tere päevast.

    Tere`?

    Kuidas pühapäev ka kulgeb?

    Vaikselt..

    Mul ka vaikselt võiks öelda isegi igavalt.

    Ahah

    Ja see on üks põhjus mis siin ringi vaatan ja n sind tüütan.

    Ebakindlus, negatiivne viide enda suunal ja "tüütan sind sellepärast, et mul on surmigav" ei ole atraktiivsed... Selles lauses on vähemalt kolm asja nii valesti, et ükski endast lugupidav ja intelligentne naine ei leia sellest mitte ainsatki intrigeerivat pidepunkti, mis peaks vähegi mingit huvi tekitama vestluse jätkamiseks....
    Käisid TInderis?

    Kommentaar


      googeldage pilte "sweden king hats"

      meeleolu loomiseks paar näidet ka:






      Seisan üksi mere ääres
      jalas kollased sandaalid
      valged, merevahust sääred
      hüüan: "Elagu skandaalid!"

      Kommentaar


        Leia sobivad tööpakkumised. Uued vabad töökohad iga päev. Telli töökuulutused e-mailile. 2500+ tööpakkumist, 300 000+ kasutajat, 556 754+ CV-d.
        Mia san mia

        Kommentaar


          old but gold

          Masintõlge oma hiilguses:

          "We sent him to the second floor of the elevator, the elevator is still above the layers of dragons in the elevator waiting, we're outta here."
          Read more at http://www.liveleak.com/view?i=be9_1...PcEgIyfm3Ot.99

          Nõrganärvilisi ei hoiata.
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            Milline tragöödia
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Siim Nestor
              17 hrs · Edited ·

              FRIDAY NIGHT: mul eile klassikalist reedeõhtut polnud, olin kodus, üsna varakult ka juba voodis, lugesin raamatut ja kuskil öösel pool kaks helistab sõber Ken . Üle hulga aja.
              Ken: "Tsau ma olen koos Eläkeläisetega, hästi lahedad tüübid."
              Edasi läks jutt pisut segasemaks, aga ma sain umbes nii aru, et kas mina kui Outkasti fänn, aitaksin Eläkeläistel (see on üks soome bänd - sn) ühe Outkasti loo ära tunda, et nad laulaks selle ette. Vähemalt nii ma Keni jutuvurinast aru sain. Ja enne kui jōudsin öelda, et ma olen voodis, ma ei viitsi kellegiga soome keeles midagi arutada, oli Eläkeläiste tüüp toru otsas.
              Ja laulis kiirelt: "Heio-hella heio-hella heio-heio hella-hella!"
              Ma mõtlesin, et ta laulab kuidagi väga valesti Outkasti lugu "Hey Ya", tahab siis teada, et mis lugu see on ja ütlesin talle: "Hey ya!"
              Aga soome muusik jätkas sama hoogsalt: "Heio-hella heio-hella heio-heio hella-hella"
              Mina: "Hey ya, noh...?"
              Soome muusik: "Heio-hella heio-hella heio-heio hella-hella!"
              Mul hakkas pisut wtf-moment tekkima ja hüüdsin kõvema häälega: "HEY YAAAAA!!"
              Eläkeläiste tüüp ei teinud sest välja, pani lihtsalt edasi: "Heio-hella heio-hella heio-heio hella-hella! Heio-hella heio-hella heio-heio hella-hella!"
              Ja siis lihtsalt kuulasin natuke kuidas tuntud soome muusik mulle keset ööd laulab. Kuni telefonitoru sai Kenile tagasi ja ta küsis: "See oli Eläkeläiste versioon sellest Outkasti loost, said aru jah?!"
              "Jaajah."
              Ja lugesin edasi.

              Kommentaar




                Eks ta ole. Valge nahavärv on üks suurimatest pattudest.
                Häbi teile.

                Kommentaar


                  Kuidas lihtsalt asju seletada Ida-Ukraina elanikele.

                  Donbassi elanikega peab suhtlema. Ja ei tohi sealjuures ülbitseda. See tähendab tuleb rääkida selgelt ja lühidalt. Muidu võivad nad küsida “Sa oled mingi eriti tark omast arust wä?” ja muutuda agressiivseks. Kui on vaja näiteks oblastivalitsuse hoone ära vallutada peab neile ütlema – “ See on oblastivalitsus. Seal on peded. Anname neile raudkangiga. Pärast saab viina”. Kui on vaja seletada välispoliitilisi küsimusi peab ütlema – “ Euroopa Liitu ei tohi astuda. Seal on peded. NATOsse ka ei tohi. Siis tulevad siia NATO väed. NATO sõdurid on neegrid ja peded. Nad annavad kõigile peeru vahele”. Kui on vaja seletada Vene ideed peab ütlema – “ Liitume parem Venemaaga. Vova ütles et seal on kõik zajebiss. Vova on konkreetne mees. Vova ei valeta”. Muidugi võib nendega vahest laskuda ka diskussiooni. Aga see peab ka olema lihtne ja arusaadav. Näiteks tüüpilisele vatniku argumendile “ Kui Ameerika tohib kõike teha, miks Venemaa ei tohi?” saab anda väga lihtsa vastuse – “ Sest USA on autoriteet, aga Venemaa on kukk”. Nii imelik kui see ka pole, on nimetatud vastus kohalikele piisavalt selge ja argumenteeritud. Sellele küll tihtipeale lisatakse “ Aga meil on tuumarelv!” No siis on tuumarelvaga kukk, mis vahet seal on. Kukega nii ehk naa ühest kruusist teed ei juua.

                  Kommentaar


                    Mõnuagent käis TTV fb lehel räuskamas ja blokiti ära.

                    Algselt postitas Tallinna TV (TTV)
                    Olen sunnitud teatama, et vahepeal tükkis meie lehele keegi Dannar Leitmaa, kes võib olla tuntud kommentaator dront Edward. Kahjuks peame sulgema juurdepääsu pahatahtlikele kommentaatoreile!
                    Suht kuld on see kommentaarium. http://www.facebook.com/TallinnaTele...661533?fref=nf

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Algselt postitas zelee Vaata postitust
                        Mõnuagent käis TTV fb lehel räuskamas ja blokiti ära.



                        Suht kuld on see kommentaarium. http://www.facebook.com/TallinnaTele...661533?fref=nf
                        Ma ei räusanud. Ma ütlesin, et Mart peaks koju magama ära minema.

                        Kommentaar


                          Kes on Mart?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            Kes on Mart?
                            Ummelas.

                            Kommentaar


                              Millist seaduses olevat loophole'i TTV ära kasutab, et see propagandamasin ikka veel maksumaksja raha peal töötab? Miks pole seda juba kinni pandud? Kuidas selline asi 21. sajandi demokraatlikus Eesti Vabariigis võimalik on?
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Millist seaduses olevat loophole'i TTV ära kasutab, et see propagandamasin ikka veel maksumaksja raha peal töötab? Miks pole seda juba kinni pandud? Kuidas selline asi 21. sajandi demokraatlikus Eesti Vabariigis võimalik on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X