320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liiga hea...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jalgpallur Sergei Zenjovilt varastati Ukrainas hinnaline maastur (1)
    15.08.2011 12:31

    Ukrainas mängivalt ning Eesti jalgpallikoondisesse kuuluvalt Sergei Zenjovilt varastati Ukrainas BMX X5, mille turuväärtust hinnatakse 42 000 eurole.

    Kommentaar


      Miks see liiga hea on?
      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Jalgpallur Sergei Zenjovilt varastati Ukrainas hinnaline maastur (1)
      15.08.2011 12:31

      Ukrainas mängivalt ning Eesti jalgpallikoondisesse kuuluvalt Sergei Zenjovilt varastati Ukrainas BMX X5, mille turuväärtust hinnatakse 42 000 eurole.

      http://uudised.err.ee/index.php?06232845&com=1
      b-day

      Kommentaar


        Algselt postitas kala2 Vaata postitust
        Miks see liiga hea on?
        Mulle meeldib tunda end rikkana, mul vedeleb keldris ka üks BMX.

        Kommentaar


          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          Mulle meeldib tunda end rikkana, mul vedeleb keldris ka üks BMX.
          Päris kallis ratas. Kullatud raami ja kristallidega kaetud lenkstangiga vist....

          Kommentaar


            Note to all featured photographers, please contact us so we can credit you. Fundraising book on hold. Copyrights being gathered. send embarrassing loot to photoshoplooter@gmail.com Visit...

            Kommentaar


              Harjutusi algajale toimetajale ehk selline uudislugu ilmus täna hommikul Delfis. Kahjuks praeguseks maha võetud.

              Menukat Ameerika Ühendriikide telesaatejuhti David Lettermani ähvardati „keele äralõikamisega“. Seda juhul kui Pakistan jätkab al-Qaida likvideerimise nõudmist ja tema mõnitamist.

              Associated Pressi teatel avastati nõudmised täna SITE Intelligence Groupi poolt, mis hoiab islamisaitidel silma peal. Üks taoline al-Basrawi-nimeline külaline soovitas „tal (Lettermanil keele suust lõigata, et ta oleks alati vait“, vahendab BNS.

              Al-Basrawi rahulolematus kutsus esile ühe David Lettermani teleprogrammis osalenud al-Qaida likvideerimise. Teda häirisid vastaste löögid. USAd häiris Lettermani puhul see, et vanameister asetas endale käe kaelale ja teeskles surma.

              Telekanal CBS, ja Letterman, kellega on sõlmitud leping pole asja kuidagi kommenteerinud,. Letterman lubab oma kirjas. et on “igasuguseks ohuks“ valmis.

              Lettermani üritas aaastak 2009 üks vaataja ahistada. Tegu oli ühe teletöötajaga, kes nõudis 2 miljonit dollarit ja lubas avasteda tema suhted. Asi tuli avalikuks ja väljapressija sai oma.

              Kommentaar


                Lettermann, Lettermann ja veel kord Lettermann!

                Kommentaar


                  Noor ema rinnalapsega sõidab bussis. Kõrvalistmel istub grusiin.
                  Ema üritab last toita, aga laps ei taha rinda võtta. "No söö nüüd, söö! Kui sa ei söö, annan tissi onule!" Laps keeldub. "Söö…söö…, kui ei söö, annan tissi onule!" Laps ei taha. Ja nii ikka edasi.
                  Lõpuks ei pea grusiin vastu: "Kuule tütarlaps! No otsusta lõpuks! Ma olen juba kolm peatust edasi sõitnud!"
                  Hala Madrid !

                  Kommentaar


                    Kuidas tuleb autosid parandada
                    Algselt postitas fitti
                    Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

                    Kommentaar


                      Mart Laariga on nii, et Mart Laar saab teada, mida ta mõtleb kui ta on kuulnud, mida ta ütles (vms). Sven Mikser@ETV

                      Kommentaar



                        http://www.last.fm/user/kurat_

                        Kommentaar


                          Vana asi, aga mind ajas küll naerma, see spets seal kõrval võttis Sääriku väga hästi liistule

                          Säärik:"Kaia kaotas esimese setti siin Wimbledonis"
                          .......................................
                          Teine kommentaator:"Millist setti sa mõtlesid?
                          Säärik:"Ei,geimi geimi"
                          Teine kommentaator "aah"

                          Arvan, et Säärik sai poole pealt ise ka aru, et pani veits ummikuse, pani siis pani, aga tunnista seda, aga ei, taon edasi.

                          Hala Madrid !

                          Kommentaar


                            Messi entered a girl's bedroom with whom he wanted to score. She tells him to get comfotable and leaves to freshen up. When she returned, she found him lying on the bed naked with 2 other naked guys. "WHATS GOING ON?!" the girl shouts. Messi calmly replies "I'm sorry dear, but I can't perform without Xavi and Iniesta!

                            Kommentaar






                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X