320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liiga hea...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Twitterist: Plakat õpetajate meeleavalduselt "Olen tüdinud purgisupist, sest naine töötab ka õhtuti" - no mida? Õpi ise süüa tegema, tainas.

      Kommentaar


        Kommentaar


          Kommentaar


            ilmselt on väga vana asi, kuid mina nägin täna esimest korda eesti oma chuck norris:


            Tannu kihlvedudega ei tegele, liiga ebaaus on lihtsurelikelt raha ära võtta.

            Tanel Tein on Lõuna-Eestis nii kuum nimi, et on siililegi selge, miks sealpool lumi kiiremini sulab ning suvi varem tuleb.

            Niikaua kui Tanel Tein on tegevsportlane, pole teistel sportlastel üldse mõtet sporti teha. Tein paneb kõik ka vastu tahtmist kinni.

            Tanel tunnustatakse peale mängu Ozekiks!

            Mõista mõista mis see on - tõuseb, tõuseb, aga kunagi lage ei saavuta. Vastus - Teini vorm.

            Tanel Tein tegi interneti 2 päevaga läbi.

            Paljud kannavad magades Supermani pildiga pidžaamasid, aga Superman kannab Tanel Teini pildiga pidžaamat!

            Tanel Tein ei kuku, ta lihtsalt vahetab viskeasendit.

            Tanel Tein viskab, aga pall ei lähe ei mööda ega sisse, kuid punkte tuleb järjest juurde.

            Ükskord ammu viskas Tein ise tahtmata 34 punkti .

            Aga see Teini kook on küll kõva sõna! Ei tea, kas ta kasutas ahju või puhus lihtsalt koogile peale?

            Mõned räägivad, et Ta pidas Star Warsi dokumentaaliks ja et Tema suudaks Da Vinci koodi ära lahendada vaid 43 sekundiga...ta nimi on Tannu.

            Kui Visnapuu Tanel Teinile märkuse teeb, siis üldjuhul pääseb Visnapuu hoiatusega.

            Jutud käivad ,et Tein on viis ööpäeva järjest saalis olnud ja kolmeseid harjutanud.Ehk siis kindel võit Tartule.

            Tein on tark meeskonnamängija ja laseb oma punktid seekord Abernethyl visata. Kui Tein oleks oma tavalised 35 punkti visanud oleks seis praegu 100:47 ja igasugune põnevus kadunud.

            Aga ükskord andis Tein vastastele 40:0 edu alguses, aga lõpuks võitis 113:27.

            Tein lubas silmad kinni mängida.

            Mängu alguseni veel 4 tundi aga Tanel Tein on kogunud juba 18 punkti, sealjuures 120% visketabavusega.

            Selles Teini suurepärases, selgelt üle 100%, tabavused ei ole tegelikult midagi müstilist. Tanel Tein on ju tuntud kui mängija, kes annab endast iga mäng 200%.
            How does Freddy Kruger wipe his butt?

            Kommentaar


              Parima unustasid:

              Tanel Tein tõmbab mängu käima nagu pärm õlle.

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Kommentaar Õhtulehest-
                  Anni Pohlak on Tomi sõbra Miko pruut. Ja Kalev Cramo mängudel on nad käinud kolmekesi

                  lol
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                      Tead, Kessu, ma hakkasin sulle vastama ja mitu korda kirjutasin ja kustutasin ja... Ja siis leidsin, et milleks. Milleks vaielda tropiga, kes ise staadionil koondise mängudele kaasa elamas ei käi, sest "kallis ja külm on", aga on igas kuradi elemendis ja asendis nii tark, et situ või püksi.

                      Nii ma siis ütlengi sulle ilusas eesti keeles - mine persse. Mine lihtsalt persse.
                      Tra.... lihtsalt nii hea.... Kahe käega kirjutan sellele postitusele alla.
                      2011a. Novembrikuu parim postitus.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas maarios Vaata postitust
                        Tra.... lihtsalt nii hea.... Kahe käega kirjutan selle postituse alla.
                        2011a. Novembrikuu parim postitus.
                        +1... nõus... jah, lihtsalt jah!!!
                        Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                        Kommentaar


                          Noh, see ei tundunud päris patsutamine kah, suht gay ikka

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Sul pole ikka facebooki?

                              Kommentaar

                              Working...
                              X