320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Horvaatia ja Makedoonia võõrsil

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Ma arvan ,et ilma vaatamatagi on selge ,et Pareiko on parem ,kui Londak.
    Võrrelge kas või liigasid ,kus mehed mängivad ja vaadake kui pikk on Pareiko staaz Venemaa kõrgliigas ja ,milliseid häid mänge on ta seal teinud.
    Mis aga on need tegelikud põhjused ,miks teda koondisse ei kutsuta ,seda peaks küsima Jensenilt. Minu meelest on see igatahes selge sigadus ja fännide petmine.
    Huvitav kas peale Horvaatia mängu saame lugeda ,et Poom vedas meid alt.
    FCF Forever

    Kommentaar


      #92
      Kuulge saage aru, et Londak kutsuti alguses varumeheks, pareiko ju varus ei soovi olla? Või ei ole te sellega nõus? Nii ta on öelnud, et tahaks ikka mängida, mitte varus olla. Kuna Poomi mittemängimine selgus suht vahetult enne väljasõitu, polnud isegi eriti reaalne Pareiko siia saada. Selline oleks minu seletus olukorrale. Ja see, kas Norra klubid on vene Pr. liiga kehvematest klubidest nõrgemad, või mitte, pole üldsegi selge. Tuletan meelde, et Norras on täiesti tavaline, et esiliigast tulev klubi on järgmisel hooaja suurimaid tiitlipretendente, seega sealne esiliiga pole nii nõrk midagi.

      Rahu, ärge kõvasti lööge.

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
        Mis aga on need tegelikud põhjused ,miks Pareiko koondisse ei kutsuta ,seda peaks küsima Jensenilt.
        Vaevalt Viggo tunnistab, et Pareiko on EJL-u “mustas nimekirjas”.

        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
        Huvitav kas peale Horvaatia mängu saame lugeda ,et Poom vedas meid alt.
        See pole võimalik ning sa SUUREPÄRASELT saad aru miks : )

        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Kuulge saage aru, et Londak kutsuti alguses varumeheks, pareiko ju varus ei soovi olla? Või ei ole te sellega nõus?
        Tõtt öelda, ma ei tea pallurit kes sooviks varus olla. Reim ei soovinud olla varus aga teda ju kutsuti koondisse…

        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Ja see, kas Norra (esimese liiga) klubid on vene Pr. liiga kehvematest klubidest nõrgemad, või mitte, pole üldsegi selge.
        Oled korras? : )

        Kommentaar


          #94
          See Norra esiliiga võrldlus Vene liigaga on ikka omaette huumorinurk

          Kommentaar


            #95
            No urmar asus muidugi endist florakat Londakut kaitsma
            Algselt postitas budulojus
            kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
              Vaevalt Viggo tunnistab, et Pareiko on EJL-u “mustas nimekirjas”.
              Ma tean küll, et ma jalgpalli ei möista ja muu säärane, aga palun näita mulle ka seda nimekirja. Ma öudselt tahaks näha. Pliiiiis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

              Kommentaar


                #97
                ma arvan et Sats1 kuulub kuskile vabamüürlaste vms. sarnastesse salajatesse sektidesse kes teavad rohkem kui nad öelda tohivad Ja see EJL "must nimekiri" on tal olemas aga ta ei tohi seda kellelegi näidata muidu visatakse ta klubist välja ..

                Ahjaa..meikälainen- 28 tk. stardib Tallinna lennujaamast Balkani poole siis homme kell 08:15... ja hakkab siis lennupingete maandamiseks õlut limpsima.
                RummaBastards!

                Kommentaar


                  #98
                  Nii palju kui mina Londaku mänge näind olen, siis on ta väga hea olnud. Floral oli mitu mängu kus Londak mängu hävingust päästis. Kuidas saab nii öelda mustast nimekirjast veel rääkida kui Jensen avalikult kommenteerind, et Pareiko on koondisekandidaat kuid praegu oli lihtsalt ajaliselt võimatu.

                  Kommentaar


                    #99
                    Opi saab siis Horvaatia mänguks kaptenipaela käele.

                    Kommentaar


                      Eeldatav algkoosseeis on

                      ------------Londak------------
                      Allas--Stepanov--Piiroja--Rooba
                      ------------Rähn--------------
                      Dmitrijev----Lindpere----Kruglov
                      ------Oper-----Kink------------
                      Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                      Ken Lee tulibu dibu douchoo

                      Kommentaar


                        pavel poiss, ole tugev siis

                        Kommentaar


                          Nii või teisiti - peale mängu me teame, kas peatreeneri valik väravavahile oli õige(piisav) või mitte. Edu meeskonnale!

                          Kommentaar


                            Siin hea fiiling, kohalikud soovivad kenat olemist ainult ohtuni... Meie oleme optimistlikud. Kohalikes kihlveokontorites on meie voit vaart 12 kordset, omavahel arutades tundus see isegi vaike. Ok, nyyd linna valmistuma!!!
                            Jalgpallihaigla liige

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Olympi Vaata postitust
                              Eeldatav algkoosseeis on

                              ------------Londak------------
                              Allas--Stepanov--Piiroja--Rooba
                              ------------Rähn--------------
                              Dmitrijev----Lindpere----Kruglov
                              ------Oper-----Kink------------
                              Soccernet pakub järgmist: Pavel Londak; Teet Allas, Andrei Stepanov, Raio Piiroja, Dmitri Kruglov; Maksim Smirnov, Aleksandr Dmitrijev, Joel Lindpere, Tarmo Kink; Tarmo Neemelo, Andres Oper.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                hei, kas keegi teab, kas netist ka võimalik horvaatia.eesti mängu jälgida?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X