320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pyro tifo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vitlok, miks sa tõmbad Tifo ja pürotehnika vahele võrdlusmärgi? Pürotehnika on ainult üks ja imepisike osa sellest. Kohe kindlasti ei suhtuta sellesse ei klubide ega ka mängijate tasandil hästi. Sellega muutud sa teistele pealtvaatajatele ja ka mängijatele ohtlikuks. Igasugusel showl on piirid ja nende ulatuses hulla nii palju kui tahad. Tegele teiste Tifo vahendite ja kaasaelamisviiside arendamisega ja me kõik kummardame su ees maani. Kuid jalgpallikultuuris põhjusega põlu alla arvatud tegevuste, kuid sinu nägemistmööda ainsate jalgpallikultuuri elementide, propageerimist ei saa pidada mõistlikuks. Rikasta näiteks Eesti jalgpalli uute värsside ja viisijuppidega, millega oleks hea klubidele ja koondisele kaasa elada.

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Eks räägi mõne inimesega, kes on sellise jõle vahva tossava ja põleva asjandusega pihta saanud. Sünge värk, noh!

      Ahjaa, aplaus sinu põhjendustele.

      Kahju et siukseid 6nnetusi on juhtunud aga selleks oligi jutt kontrollitud pürotehnikast lisareeglite ja -hoolsusega.

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Eks räägi mõne inimesega, kes on sellise jõle vahva tossava ja põleva asjandusega pihta saanud. Sünge värk, noh!
        Õige!
        Värner oleks pidanud koos alkoga kohe pürotehnika ka ära keelama.
        Ning lipud ka.

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
          Vitlok, miks sa tõmbad Tifo ja pürotehnika vahele võrdlusmärgi? Pürotehnika on ainult üks ja imepisike osa sellest. Kohe kindlasti ei suhtuta sellesse ei klubide ega ka mängijate tasandil hästi. Sellega muutud sa teistele pealtvaatajatele ja ka mängijatele ohtlikuks. Igasugusel showl on piirid ja nende ulatuses hulla nii palju kui tahad. Tegele teiste Tifo vahendite ja kaasaelamisviiside arendamisega ja me kõik kummardame su ees maani. Kuid jalgpallikultuuris põhjusega põlu alla arvatud tegevuste, kuid sinu nägemistmööda ainsate jalgpallikultuuri elementide, propageerimist ei saa pidada mõistlikuks. Rikasta näiteks Eesti jalgpalli uute värsside ja viisijuppidega, millega oleks hea klubidele ja koondisele kaasa elada.


          Tifo grupidel kellega olen kokku sattunud on pürotehnika küll olnud üks esimestest ja suurtematest prioriteerimistest. Aga et erinevusi on igalpool ja kui kostis nagu ma ainult pürotehnikat m6tlekski Tifo all siis sellest ma palun vabandust. M6tteks polnudki algul hakkata arutama kas poolt v6i vastu ainult tahtsin teada mis on lubatud v6i mitte, ja nüüd olen vastuse saanud.



          Kuna see siin tegelt oli ainult üks lihtsa küsimusega "thread" pürothenikast äkki peaks tegema uue diskusiooni just erinevatest Tifodest sest see on ju ka päris p6nev teema.

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas Vitlok Vaata postitust
            Mitte ainult mina ei arva aga see on statistiliselt t6estatud et parem Tifo innustab rohkem inimesi tulla mängudele ja seejärel ka rohkem laulmist/fänlust ja muud Tifot. Mis omakorda innustab mängijaid.



            Okei et ollakse negatiivne pürotehnika vastu kuna see järelikult pole lubatud, aga miks tekkib mul siukene tunne et üldse väga paljudel on aktiivse fänluse ja muu Tifo vastu väga halb suhtumine. V6i rahvale meeldibki see passivne tennise publiku stiil?
            saad aru, et kui mina oleks platsil, siis mingit kuradima tossu sisse hingata ei sooviks!(kuigi teen suitsu :P) ning pealegi tekkib alati neil idikatel see staadionile visata(mis selle point on? tuletõrjujat innustada?)

            et siis aktiivsed fännid on ainult püromaanid? Nii mind kui enamus fännisektoris olnud fänne ajas näiteks horvaatide pürod küll üsna marru ja nii mõnigi sõimas idikateks neid seal sh. mina

            Kommentaar


              #21
              Pürotehnikal pole õnneks meie fännidel koondisemängudel veel asja olnud ja loodetavasti ei tule ka. Kui staadionil oleks pürotehnika, siis võiks olla see ainult korraldajate poolt. Kodumeeskonna värava puhul võiks seda siis kasutada. Nii oleks see palju ohutum ja kindlasti ka parem paistaks välja. Minu teada nii pole seda asja vist korraldatud või pole mul silma jäänud, aga noh kindlasti seisneb siin asi jälle reeglite taga.

              Kommentaar


                #22
                Ma ei tea kas ma olen imelik, kuid Horvaatia mängul oli küll ülimalt vinge kui horvaadid oma tossuga tulid. Tekkis tunne, et ma tõesti olen vutistatal mitte ei istu koos tennise publikuga korvpalli hallis, kes peale igat natuke õnnestunud eestlase pallipuudet plaksutas.

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  Ma ei tea kas ma olen imelik, kuid Horvaatia mängul oli küll ülimalt vinge kui horvaadid oma tossuga tulid. Tekkis tunne, et ma tõesti olen vutistatal mitte ei istu koos tennise publikuga korvpalli hallis, kes peale igat natuke õnnestunud eestlase pallipuudet plaksutas.
                  Sama siin. Mõõdukas koguses pürotehnikat fännisektoris ilma platsile loopimiseta on minu meelest täiesti ok.
                  Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                  Kommentaar


                    #24
                    Pole sellist pürotehnikat küll näppinud kuid seda ei saa ju ometi tribüünil kuidagi kustutada? Peal trampimine ju ei aita, kui Poom oma putsatalladki ära kõrvetas põletas ?

                    Ametlik püro on ka sessuhtes jama, et siis vaatavad mitmed, et miks nad ise ei võiks ka püro kaasa vedada ja põletada tribüünil.
                    20 LEGEND

                    Kommentaar


                      #25
                      Jah, eestlased nimetavad endid niimoodi - maarahvas. Sellega käib kaasas ka lahtise tule (lõkke) tegemine ja 90 % toore liha küpsetamine lahtise tule peal. Kas *horvaatlased on ka meie suguvennad?

                      edit: sõna *horvaatlased avalik-õiguslikud omanikud asuvad ise ka avalik-õiguslikus TV-s

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        Sellised asjad ei ole keelatud mitte ainult A. Le Coqil, vaid rahvuvahelises jalgpallis. Seega ei tule sellest tegevjuhiga arutamisest midagi välja ehk arvatavasti ei võeta isegi jutule.
                        aga mida sa ütled siis selle pildi kohta mis ma lisasin? otsisin mis ma otsisin aga üles leidsin pildi. tegu siis MM valiktsükli mänguga Bratislavas Slovakkia versus Eesti ja nägin sellist asja staadionil.

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Väidad, näita nüüd ka tõestust. Link uuringule oleks täiesti okei. Aitäh.
                          Mitte päris see, aga siin on link, mis arutleb koduväljaku eelisest ja selle põhjustest - http://www.la84foundation.org/Sports...02/FS0501f.pdf

                          Siinse jutu kohta käib vist see:
                          The crowd factor has been examined based on the assumption that conditions associated with the audience, including its size, density, intensity, supportiveness and proximity, motivate the home team and lead to enhanced performance. The research that has addressed this area of the home advantage is divided in its conclusions. Some studies have found the crowd to have no effect on the home advantage (Dowie, 1982; Pollard, 1986), while others have found evidence to support the crowd factor (Agnew & Carron, 1994; Nevill, Newell, & Gale 1996; Schwartz & Barsky, 1977).
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            #28


                            neid olen visanud. paar korda olen möliseda ka saanud

                            Kommentaar


                              #29
                              Rootslaste protest:


                              kus see Ukraina video postitati?
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                #30
                                Sloveenias mängujärgsel hommikul, sinine vedas alt

                                Rise and rise again until lambs become lions!

                                Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                                Kommentaar

                                Working...
                                X