320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pyro tifo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Said ikka öösel magada ka? Või ootasid terve öö seda videot?
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Said ikka öösel magada ka? Või ootasid terve öö seda videot?
      Peale sellist õhkkonnalaksu, mida eile TV vahendusel meile Poolast pakuti, on üldse ime, et öösel magada sain

      Legia Warszawa - oficjalna strona. Wideo, aktualności, bilety, zdjęcia, terminarz, transmisje, relacje na żywo i bramki z meczów Legii Warszawa!

      Kommentaar


        Mõne elu on ikka lihtne, nii vähe on õnneks vaja . Tahaks omale ka sellist elu.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          lihtsuses peitub õnn
          Seisan üksi mere ääres
          jalas kollased sandaalid
          valged, merevahust sääred
          hüüan: "Elagu skandaalid!"

          Kommentaar


            Lihtne ja kena püroaktsioon Berni Noortelt Poistelt vs Luzern 21.09.13.

            Kommentaar


              Tänapäeval pole aastas palju päevi, mil hillitsetud svealasel lööb välja ürgne viikingiveri...üks neist päevadest on kui pallimurul kohtuvad Stockholmi derbys Djurgardens ja AIK..

              Kommentaar


                Prantsuse ja ehk ka Euroopa ühe visuaalse kaasaelamise lipulaeva AS Saint-Étienne üks loomingulistematest tifomeistritest ultragruppe Green Angels on ehk tagasi. Septembri alguses teatas repressioonidest (ikka põhjuseks püro) väsinud ja solvunud 22 aastase ajalooga Green Angels, et läheb laiali, aitab.
                Nüüdseks on vist mingitpidi rahupiipu suitsetatud. Üks plagudest, mis fännitribüünil veel üles tõmmati, andis klubi bossidele teada, et klubi ultratel on 22 aastane kogemus püro kasutamisel, nad ei vaja (sund)koolitust. (tuttav teema)
                Igatahes viimasel mängul Bastiaga (2-2, 32000 pv.) oli tuttav Green Angelsite indiaanipealik jälle platsis....

                Kommentaar


                  Ei tea miks, aga mulle on ikkagi see video kõige jõhkrama mulje jätnud. Just sellepärast, et kui U-12-l sellised fännid on siis... oibljaa...
                  Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                  Kommentaar


                    võib ka nii. Lazio fänn lasi eile endal püroga 3 näppu ribadeks

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        25 aastat..... mängijad tulevad-lähevad, klubi ja ultrad jäävad.
                        Olimpija Ljubljana ultragrupi Green Drangonsite tähtpäev.

                        Kommentaar


                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            veel Belgradist

                            Kommentaar


                              Legia-Pogon 23.11.2013 3:1 (22187 pv.)

                              Uskumatu täpsusega teostatud Tribüünikunst suure algustähega.
                              Pildil Legia ja Poola jalpalli legend Kazimierz Deyna



                              Ning II poolajal veel ja veel......võimas.

                              Kommentaar


                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X