320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Off-topicu lõpetuseks, et kui ma enda toimetuses ütleks, et ma teeks loo sellest, miks pole Ojamaad koondises, siis see lehte ei pääseks, kuna selliseid lugusid meie lehest ei oodata. Kui ma oleksin spetsiaalselt spordikülgedel, siis ma küsiks seda:
    - mida täpsemalt tähendab, et Ojamaa ei sobi Pehrssoni taktikalisse joonisesse. Mida ta peaks muutma? Mis omadused tal peaks olema?
    - kui Ojamaaga on sellest räägitud, siis mida ta vastas sellisele selgitusele? Kas ta sai sellest aru või saatis pikalt või ütles, et ta ei näe sellises koondises mõtet mängida?
    - mida tähendab, et koondises on mingid liidrid ja siis nemad justkui juhivad (ei viitsi praegu seda Pohlaku tsitaati otsida). Ehk kas Ojamaa soovib ise olla autoriteet (kuidas see väljendub)? Või on koondises autoriteedid, kes ei soovi Ojamaaga koos mängida, kuna see vend paneb omapäi minema ja teised laiutavad käsi (nagu juhtus Poolas, kas on konkreetseid näiteid mängudest, kus see juhtus)? Kes need autoriteedid on, kellega Ojamaa raksus on?

    ja midagi säärast ja ideaalis. Ilmselt ei vastataks
    Need küsimused on täpselt need mida üks ajakirjanik kellel on haridust ka küsib... hetkel on küsimused mis aivarle esitati sellised et tekib tunne nagu see inimene ei teaks ajakirjandusest midagi või on need küsimused aivar ise enda käest küsinud ja soccernet paneb artikli alla vaid toimetaja nime. igastahes peaks üks hea ajakirjanik küsimused selgelt küsima ja kui vastus ei anna vastuseid siis järelküsimused tegema.
    Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

    Kommentaar


      Algselt postitas Jormma Vaata postitust
      Need küsimused on täpselt need mida üks ajakirjanik kellel on haridust ka küsib... hetkel on küsimused mis aivarle esitati sellised et tekib tunne nagu see inimene ei teaks ajakirjandusest midagi või on need küsimused aivar ise enda käest küsinud ja soccernet paneb artikli alla vaid toimetaja nime. igastahes peaks üks hea ajakirjanik küsimused selgelt küsima ja kui vastus ei anna vastuseid siis järelküsimused tegema.
      Mees, mul on nii kahju sinust.

      Aga ma üritan sind aidata. Ojamaa ise on öelnud, et talle meeldib kõige rohkem mängida teise ründajana. Eesti koondis mängib ühe ründajaga. Alati.

      Kõige lähemal teise ründaja positsioonile on meie praegune number kümne koht, kus mängib Konstantin Vassiljev. Vassiljev on hea just seal, mitte madalamal. Ja Vassiljev mängib. Alati. Ta on liider.

      Oled ju lugenud, mida Kostja on öelnud Ojamaa puudumise kohta.

      Kas ikka ei saa aru veel millestki?
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
        Mees, mul on nii kahju sinust.

        Aga ma üritan sind aidata. Ojamaa ise on öelnud, et talle meeldib kõige rohkem mängida teise ründajana. Eesti koondis mängib ühe ründajaga. Alati.

        Kõige lähemal teise ründaja positsioonile on meie praegune number kümne koht, kus mängib Konstantin Vassiljev. Vassiljev on hea just seal, mitte madalamal. Ja Vassiljev mängib. Alati. Ta on liider.

        Oled ju lugenud, mida Kostja on öelnud Ojamaa puudumise kohta.

        Kas ikka ei saa aru veel millestki?
        Nüüd sa lahkasid midagi mis on eelpool jutust läbi käinud mitte otseselt seotud sulgudes oleva tekstiga.
        Aga vastuseks sinu jutule siis vaevalt ojamaa nõuab number 10 peal mängimist. Ta on maininud et talle meeldib seal mängida,
        aga viimased 5 aastat pole tal seal positsioonil mänginud ja vaevalt et ta nõuab seal olemist... see oleks liiga ebaloogiline.
        Hollandi vastu mängis ojamaa äärel, vasja nr 10 peal, anier tipus ja lindpere äärel ja toimis vägahästi.
        Samuti mängib ta präegu äärel, mängis ta legias äärel ja on ta ka mujal mänginud äärel ja väravaid on ka tulnud. Lisaks võimas söötude arv. Ei tasu unustada Motherwelli ajast et seal ta mängis küll paberi järgi teise ründajana, aga mängupildis ja numbrites oli näha et mees mängib pigem kõrget äärt (ega muidu neid sööte niipalju poleks olnud)
        Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

        Kommentaar


          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
          Mees, mul on nii kahju sinust.

          Aga ma üritan sind aidata. Ojamaa ise on öelnud, et talle meeldib kõige rohkem mängida teise ründajana. Eesti koondis mängib ühe ründajaga. Alati.

          Kõige lähemal teise ründaja positsioonile on meie praegune number kümne koht, kus mängib Konstantin Vassiljev. Vassiljev on hea just seal, mitte madalamal. Ja Vassiljev mängib. Alati. Ta on liider.

          Oled ju lugenud, mida Kostja on öelnud Ojamaa puudumise kohta.

          Kas ikka ei saa aru veel millestki?
          Kasper, mina pole inimene, kelle arvates päästaks Ojamaa koondise, vaid mind hämmastab üleüldine kommunikatsioonierror, et räägitakse ümmarguste vastustega, lausetega "kes teab, see teab" ja reaalselt ei ole ju keegi vastusi andnud, et mis seal täpsemalt viga on. Sappinen mängib ka ju Vassiljeviga sarnast kohta, aga on koondises. Kas siis Ojamaa keeldub ise varumeheks tulemas? Või mis seal on, kui Vassiljevi kohale konkurents on?

          Kommentaar


            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
            Mees, mul on nii kahju sinust.

            Aga ma üritan sind aidata. Ojamaa ise on öelnud, et talle meeldib kõige rohkem mängida teise ründajana. Eesti koondis mängib ühe ründajaga. Alati.

            Kõige lähemal teise ründaja positsioonile on meie praegune number kümne koht, kus mängib Konstantin Vassiljev. Vassiljev on hea just seal, mitte madalamal. Ja Vassiljev mängib. Alati. Ta on liider.

            Oled ju lugenud, mida Kostja on öelnud Ojamaa puudumise kohta.

            Kas ikka ei saa aru veel millestki?
            Sinu vastusest järeldan ma, et on 2 võimalust miks Ojamaa koondises pole.
            Nr 1 - Ta ei ole nõus mängima muud positsiooni kui "teine ründaja"
            Nr 2 - Ta ei ole nõus olema varumees

            Mina olen küll nii juhm, et pole veel aru saanud kumb see õige on.
            Muus osas nõustun täielikult Mõnuga. Ojamaa pole mingi koondise päästja, lihtsalt olukord ja seletused on tobedad.
            Giggs will tear you appart.

            Kommentaar


              Kahtlen tõsiselt, et Ojamaa ise millestki keeldunud oleks. Siis vaevalt, et temaga tulevikus arvestataks või vähemalt avalikult öeldakse, et arvestatakse.
              www.playmaker.ee

              Kommentaar


                aga see olekski nii nüüd ainus aus lähenemine, kui antakse sõna ka teisele poolele, ehk ojamaale. praegu oleme kuulnud ainult tegelikult kolmanda osapoole, ei treeneri ega mängija, vaid pohlaku versiooni asjast. kuigi õigem oleks sel teemal ikkagi rääkida pehrssoni ja ojamaaga, ei?

                Kommentaar


                  Ojamaa pingil.

                  Kommentaar


                    GAE arstitädi:

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                      Ojamaa pingil.
                      Kindlasti tuleb koostada kaebekiri. Võib proovida ka ahvihäälitsusi, salvestada ja saata Eaglesite treenerile.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas uhuu Vaata postitust
                        Kindlasti tuleb koostada kaebekiri. Võib proovida ka ahvihäälitsusi, salvestada ja saata Eaglesite treenerile.
                        Kindlasti, meeskond kaotab ju. Saaks aru kui hästi mängiks, et siis tuled seletama.

                        Kommentaar


                          Tulemused ja mänguaeg näitavad taandarengut, sellist meest pole küll mõtet koondisesse võtta.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            Tulemused ja mänguaeg näitavad taandarengut, sellist meest pole küll mõtet koondisesse võtta.
                            +1

                            Milleks mingi Hollandi liiga peksupoisi pingimeest vaja.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              Tulemused ja mänguaeg näitavad taandarengut, sellist meest pole küll mõtet koondisesse võtta.
                              Vastupidi, hollandlased said teada kurva tõe, et värbasid kuti, kes isegi enam Eesti koondisesse ei mahu...

                              Kommentaar


                                Ei tea kas heitis GAE peatreeneri naisega ühte voodisse ja nüüd karistuseks istub pingil
                                Algselt postitas uhuu Vaata postitust
                                Kindlasti tuleb koostada kaebekiri. Võib proovida ka ahvihäälitsusi, salvestada ja saata Eaglesite treenerile.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X