320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

    Kommentaar


      korralik video kah...

      Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

      Kommentaar


        Järgmine nädal medical. Liitumas Miedz Legnica 2+1 lepingu alusel. Tõusid Poola kõrgliigasse.

        Kommentaar


          Horvaatia kõrgliigasse tõusnud koduklubi ei olnud Ojamaa jätkamisest huvitatud?

          Kommentaar


            Algselt postitas Tom K Vaata postitust
            Horvaatia kõrgliigasse tõusnud koduklubi ei olnud Ojamaa jätkamisest huvitatud?
            Kuigi seljataga on edukas hooaeg, pole hetkel veel teada, mis mehest edasi saab. Ta praegune leping lõppeb 15. juunil. "Tulin nüüd koju puhkama ja koondist esindama ja selle peale ei mõtle. Minu vend on minu agent, tema suhtleb klubiga ja arvan, et sel nädalal peaks selguma minu tulevik," ütles ta. "Aga lahkusin kindlasti väga heade emotsioonidega sealt ja tean, et meeskonnal on ka väga suured plaanid järgmiseks hooajaks - eks näis. Midagi ei ole kindel, enne kui ei ole allkirjastatud, aga praegu on koondisepaus ja keskendun sellele." Ojamaa mõõnis, et huvi Goricas jätkamiseks on nii temal kui ka klubil.
            http://soccernet.ee/artikkel/horvaat...ngus-uue-kulje
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Leping tehtud! http://soccernet.ee/artikkel/ametlik...dal-juba-mullu
              Lisatud failid
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                ojamaale värava sööt ja paar korda proovis ise ka peale https://youtu.be/ib675ns65DU
                Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                  ojamaale värava sööt ja paar korda proovis ise ka peale https://youtu.be/ib675ns65DU
                  Peab vist ikka tõesti suur Ojamaa fänn olema, et sa vaatad Poola esiliiga sõpruskohtumise Highlighte selle asemel, et vaadata MM kaheksandikfinaali. Kui Ojamaa on mees, siis ta saadab sulle küll jõuludeks enda autogrammiga särgi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Peab vist ikka tõesti suur Ojamaa fänn olema, et sa vaatad Poola esiliiga sõpruskohtumise Highlighte selle asemel, et vaadata MM kaheksandikfinaali. Kui Ojamaa on mees, siis ta saadab sulle küll jõuludeks enda autogrammiga särgi.
                    Keda see MM kotib kui samal ajal on omad eestlased mängimas?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                      Keda see MM kotib kui samal ajal on omad eestlased mängimas?
                      Või kui samal ajal ise mängid
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                        Keda see MM kotib kui samal ajal on omad eestlased mängimas?
                        Palun ütle, et see oli ikka nali?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Palun ütle, et see oli ikka nali?
                          Ja mis selles halba või veidrat on kui kodumaise vutisõbrad eestlaste käekäigul silma peal hoiavad samal ajal kui mängivad võibolla riigid kellega mingit seost ei ole?
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                            Ja mis selles halba või veidrat on kui kodumaise vutisõbrad eestlaste käekäigul silma peal hoiavad samal ajal kui mängivad võibolla riigid kellega mingit seost ei ole?
                            Kas ma ütlesin, et selles on midagi halba? Ma ütlesin, et Jormma on lihtsalt tõesti Ojamaa suur fänn kui ta jätab MM vaatamata, et vaadata Ojamaa heitlust Poola sõpruskohtumises.

                            Ja mu vastus Rallikale ,,Palun ütle, et see oli ikka nali,, oli selle kohta, et tra öelda, et keda see Jalgpalli MM kotib on ikka täis debiilsus.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Kas ma ütlesin, et selles on midagi halba? Ma ütlesin, et Jormma on lihtsalt tõesti Ojamaa suur fänn kui ta jätab MM vaatamata, et vaadata Ojamaa heitlust Poola sõpruskohtumises.

                              Ja mu vastus Rallikale ,,Palun ütle, et see oli ikka nali,, oli selle kohta, et tra öelda, et keda see Jalgpalli MM kotib on ikka täis debiilsus.
                              Ma ütlen sulle täiesti ausalt. Mind jätab MM täiesti külmaks. Jah, ma vaatan neid mänge kui ma teleka taha satun või heal juhul panen arvutis kuhugi taustaks jooksma, aga spetsiaalselt ma ühtegi mängu vaadanud ei ole. Ei säti ma ka oma aega ja üritusi nii, et kindlasti mingit mängu näeks.

                              Minu jaoks on Nõmme Kalju #1, kodune klubivutt #2 ning muu jalgpall jääb kaugele kaugele maha, sh Eesti koondis.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                                Ma ütlen sulle täiesti ausalt. Mind jätab MM täiesti külmaks. Jah, ma vaatan neid mänge kui ma teleka taha satun või heal juhul panen arvutis kuhugi taustaks jooksma, aga spetsiaalselt ma ühtegi mängu vaadanud ei ole. Ei säti ma ka oma aega ja üritusi nii, et kindlasti mingit mängu näeks.

                                Minu jaoks on Nõmme Kalju #1, kodune klubivutt #2 ning muu jalgpall jääb kaugele kaugele maha, sh Eesti koondis.
                                Ma ei olegi sind su valikute pärast ka hukka mõistnud või midagi öelnud, et sa neid kaitsma pead. Ma ei saanud hetkel üldse aru, kus probleem oli, vaid ma tõin lihtsalt Jormma postituse peale heatahtlikult välja, et ta on tõesti suur Ojamaa fänn, et ta vaatab Poola liiga sõpsukat MM asemel ja see oli ka kõik. Mille peale sina lendasid platsi, et keda see MM kotib... Nagu milleks oli selline meelevaldne lause üldse vajalik kui sa tead isegi, et pool maailma vaatab seda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X