Lehekülg 3, kokku 185 EsimeneEsimene 12345671353103 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 3699
    Eesti koondislane Kasutaja magnisco avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

Loodame, et ta siis pre-seasoni üle elab

Universumi Direktor Kasutaja marcello avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Algupärane

valuvaigistid...
    INTER ARMA CARITAS

Moderaator
    Liitus foorumiga
    Mar 2003

Algupärane

noojah misteha, homme võtan raudselt enne trenni valuvaigisteid et ei peaks enam vahele jätma midagi

nojah, nii ta läheb...

kurask, marcello oli kiirem.

Moderaator
    Liitus foorumiga
    Mar 2003

Algupärane

oli ju alles dokfilm sellest, kuidas noormängijad valuvaigisteid täis topitakse ja siis kutid platsil kokku vajuvad.

Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

Selles filmis muide öeldi, et teatud valuvaigistid muudavad südant väga kiiresti.

Eesti koondislane Kasutaja IndrekL avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Ma just mõtlesin ka teistele teada anda, aga nagu näha, on siin juba elav arutlus käimas. Muidu hästi tore, et ta blogi peab, saab ikka suht täpse pildi kätte, mis seal toimub.

Loner Kasutaja Aílton avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas triobet Vaata postitust
    kui asi oleks nii hull nagu seal räägiti, siis sureks 99% profijalgpalluritest.

asi on kindlasti hull, aga mitte päris nii.
    eks see loe inimesest ka ja kui palju tarbitakse, kuigi filmist jäi mulje et ka 1 võib tappa.
    AILTON

Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

Mulle jäi kah sihuke mulje aga eks ta sõltub ikka inimesest, sest muidu oleks tõesti kõik juba surnud.

Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

Ja blogis on jällegi uut positiivset lisa.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas hassan74 Vaata postitust
    Ma väga loodan, et poisil on mõistus peas.Viimasel ajal on eesti "võistkondlikus" spordis juurdunud mentaliteet, et kui juba kuulun eesti meistrikate klubisse, siis olen kõva sõna(välisklubisse - veel ägedam) ja rohkem higi pole vaja valada.Kõrge lend, palk ja alkohol on nii mõnegi ande seisma pannud.Kuidagi ei viitsita individuaal trenni teha, et veel kõrgemale jõuda.Andke andeks mu üldistus, aga nii ju on.
    Tuult tiibadesse ja tõesti loodan, et noormees meid veel rõõmustab.
    Tekstis on iva sees,sporditäht kirjutab koguaeg vutilootustest.
    Aga mis välja tuleb?
    Keegi pole siiamaani kuskile jõudnud.Reinumäe pidi ka olema tuleviku ÄSS aga näe imet,Loobus hoopis
    Need U16,U17 need pole määravad,et olen seal siis olen Jalgpallur,panen nata geeli ka veel pähe ja siis olen valmis Pelaja
    Lemmik Lause:Kuidagi ei viitsita individuaal trenni teha, et veel kõrgemale jõuda(Võite siin foorumis paukuda palju tahate aga nii see on muidu me ei kaotaks igat EM Valikmängu!(Palju Eesti poisid Individuaal trenni teevad?,10prossa
    ?

Abee Kasutaja Aramis avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Igal juhul hea on lugeda seda eilset teksti. Loodame, et vigastus taandub ja poiss suudab end näidata ka sõprusmängudes.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas triobet Vaata postitust
    mõistan, mida räägid. eesti noortekoondistes enamus mängijad omavanuste liigas tegijad. Löövad seal väravaid ja on üldse nii-öelda staarid. ollakse oma liigades nii kõvad, et ei kujutata ettegi, et keegi võiks neist parem olla. aga siis kui tulevad rahvusvahelised mängud, siis poisid ei paista üldse silma.
    viga on ka muidugi selles, et jalkaliit ei suuda korraldada piisavalt sõpruskohtumisi ja turniire noortekoondistele. poistele oleks vaja tugevaid kiire tempoga mänge, siis oldaks valmis, kui vaja valikturniire mängida. muidu jääbki eesti kaotama noortes.

siiski reinumäega teda võrrelda ei saa.ütled, et keegi pole siiamaani kuskile jõudnud. Kink ja Ojamaa ju on. Kink nii-öelda põles läbi. Eks näis, kuidas Ojamaal läheb.
    Just Rahvusvahelised mängud on kõik peppus,Hollandilt 1-5(kui õigesti mäletan)Mis vahe siin on?`
    Hollandi poisid tahavad tööd teha,eesti poisid oleks platsil vägisi,selline tunne nagu keegi sunniks mängima,kui omal pole tahtejõudu siis pole mõtet platsil klouni mängida.
    Muidugi ma vabandan,et ma pole Ojamaad mängimas näinud vaid kuulnud tast.
    Hoidku poiss pea üleval
    Tehku meeletult tööd,tehnika kallal(kõige tähtsaim asi vutis)
    Ja kui poisil tuleb see kuradima mõnus Puberteet pähe Viin,naised on tähtsamad kui vutt siis tuleb sealt varsti tagasi
    Edu talle!

Algupärane

Kuskil lugesin, et Ojamaa lõpetas kiituskirjaga, järelikult poisil peas asjad korras, minu arust see väga tähtis.

Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas BeHappy Vaata postitust
    Just Rahvusvahelised mängud on kõik peppus,Hollandilt 1-5(kui õigesti mäletan)Mis vahe siin on?`
    Hollandi poisid tahavad tööd teha,eesti poisid oleks platsil vägisi,selline tunne nagu keegi sunniks mängima,kui omal pole tahtejõudu siis pole mõtet platsil klouni mängida.
    Hoidku poiss pea üleval
    Ja kui poisil tuleb see kuradima mõnus Puberteet pähe Viin,naised on tähtsamad kui vutt siis tuleb sealt varsti tagasi
    Edu talle!
    See puberteedi lause on veidi rumal. Kui lugeda tema blogi siis on aru saada, et tal on prioriteedid paigas.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Dec 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas BeHappy Vaata postitust
    Hoidku poiss pea üleval
    Edu talle!
    õnnex on seal jube koledad naised

Amatöör Kasutaja holst9 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

no ennul nüüd kül puberteet alles peale ei tule, pigem see tal juba läbi.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas masturr Vaata postitust
    õnnex on seal jube koledad naised

sul on kogemusi?

Eesti koondislane Kasutaja Olympi avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2007

Algupärane

Henrik Ojamaa tegi eile siis Dery särgis debüüdi mängides Staffordi vastu, kui ta sai 70. minutil väljakule, vahetades välja põhimeeskonna kaitsja Darren Moore. Lõpptulemus oli 1-1. Derby kodukal ei ole sellest mängust hetkel midagi kirjas, küll on aga Staffordi Rangersi kodukal uudis http://www.staffordrangers.co.uk/rp0708derby-fr-h.htm
    Rien en ce monde ne peut arrêter OM!

Ken Lee tulibu dibu douchoo

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

No ma ei tea. Ma elan ikka täiega kaasa talle. Blogit lugedes tuleb väike kadeduse uss ka peale. Aga eks ta õige ole, see on asi, mille nimel tööd teha. Inglismaal on asi paigas ikka. Sinu töö on jalgpalli mängida, mitte tegeleda kõrvaliste asjadega.
    “The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.”

Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas -21- Vaata postitust
    No ma ei tea. Ma elan ikka täiega kaasa talle. Blogit lugedes tuleb väike kadeduse uss ka peale. Aga eks ta õige ole, see on asi, mille nimel tööd teha. Inglismaal on asi paigas ikka. Sinu töö on jalgpalli mängida, mitte tegeleda kõrvaliste asjadega.
    Ongi, ma ka elan täiega kaasa. minujaoks on see blog huvitav nagu see sari jalgpalli akadeemiast.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud