320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Ma ütlen sulle täiesti ausalt. Mind jätab MM täiesti külmaks. Jah, ma vaatan neid mänge kui ma teleka taha satun või heal juhul panen arvutis kuhugi taustaks jooksma, aga spetsiaalselt ma ühtegi mängu vaadanud ei ole. Ei säti ma ka oma aega ja üritusi nii, et kindlasti mingit mängu näeks.

    Minu jaoks on Nõmme Kalju #1, kodune klubivutt #2 ning muu jalgpall jääb kaugele kaugele maha, sh Eesti koondis.
    Viska ikka pilk peale MM-ile,näed päris jalgpalli ka.

    Kommentaar


      Algselt postitas rallikas Vaata postitust
      Ma ütlen sulle täiesti ausalt. Mind jätab MM täiesti külmaks. Jah, ma vaatan neid mänge kui ma teleka taha satun või heal juhul panen arvutis kuhugi taustaks jooksma, aga spetsiaalselt ma ühtegi mängu vaadanud ei ole. Ei säti ma ka oma aega ja üritusi nii, et kindlasti mingit mängu näeks.

      Minu jaoks on Nõmme Kalju #1, kodune klubivutt #2 ning muu jalgpall jääb kaugele kaugele maha, sh Eesti koondis.
      Minu jaoks on ka meie kodune "muda liiga" kordi tähtsam ,kui MM ! MM on minu jalka topis heal juhul kuskil kümnendal kohal. CL veel kaugemal.
      Ja minu jaoks on mõistetamatu, et suvel Premium liigas tehakse nii pikk paus sisse! Aga no eks lumehanges olegi pehmem kukkuda
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Algselt postitas baller Vaata postitust
        Viska ikka pilk peale MM-ile,näed päris jalgpalli ka.
        Kisub offtopicuks aga ega MMi vaatamine tervisele hea ei ole Nähes kuidas muu maailm lühikest ja täpset söötu lükkab ning tehnikat valdab, siis tuleb koduliigale mõeldes masendus peale.

        Kommentaar


          Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
          Kisub offtopicuks aga ega MMi vaatamine tervisele hea ei ole Nähes kuidas muu maailm lühikest ja täpset söötu lükkab ning tehnikat valdab, siis tuleb koduliigale mõeldes masendus peale.
          No pärast Hispaania krahhi pole just hea mõte.

          Kommentaar


            Lahe, et ojamaa oma kaitsetööga värava suutis luua.
            Loodetavasti pärast seda balti turniiri väravat on ta edaspidi koondise nimekirjas.

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              No pärast Hispaania krahhi pole just hea mõte.
              See on on nüüd küll hale vabandus tehnika õppimata jätta. Käesolev MM näitab ilmekalt et kõik tasemel tiimid valdavad tänapäeval tehnikat ja see pole enam ainult Hispaania ja Saksamaa teema.

              Kommentaar


                Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
                See on on nüüd küll hale vabandus tehnika õppimata jätta. Käesolev MM näitab ilmekalt et kõik tasemel tiimid valdavad tänapäeval tehnikat ja see pole enam ainult Hispaania ja Saksamaa teema.
                Milline MM seda näidanud ei ole ?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                  Milline MM seda näidanud ei ole ?
                  On muidugi ka eelmised, kuid vahed tippudega on veel väiksemaks või siis üldse olematuks läinud.

                  Kommentaar


                    Ojamaa põhis, Laiv siit :http://cdn.livetvcdn.net/webplayer.p...234&ci=27&si=1

                    Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                    Kommentaar


                      Ojamaa taaskord põhis ja pikk pingil. Laiv siit : http://cdn.livetvcdn.net/export/webp...562&ci=27&si=1

                      Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                      Kommentaar


                        Täna siis mõlemad eestlased pingil. Laiv siit : http://cdn.livetvcdn.net/webplayer2....778&ci=27&si=1

                        Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                        Kommentaar


                          Endine FC Barcelona duubli mees Juan Cámara hakkab Ojamaale vasakul äärel konkurentsi pakkuma.
                          Kui nüüd Ojamaa enda öeldut et vahetab mänguaja pärast klubisid tõsiselt võtta siis ...
                          Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                          Kommentaar


                            Ojamaa peaks tänaõhtuses mängus Lechia Gdanski vastu põhis alustama. Pikk millegipärast koosseisust väljas:

                            Kommentaar


                              Jah ojamaa alustab paremal äärel. Laiv siit: http://cdn.livetvcdn.net/webplayer.p...992&ci=27&si=1

                              Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                              Kommentaar


                                Ojamaa ja pikk põhis, kallaste pingil... eestlaste poola derby käib : http://cdn.livetvcdn.net/webplayer2....386&ci=27&si=1
                                Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                                Kommentaar

                                Working...
                                X