320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Ma just mõtlesin ka teistele teada anda, aga nagu näha, on siin juba elav arutlus käimas. Muidu hästi tore, et ta blogi peab, saab ikka suht täpse pildi kätte, mis seal toimub.

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas triobet
      kui asi oleks nii hull nagu seal räägiti, siis sureks 99% profijalgpalluritest.

      asi on kindlasti hull, aga mitte päris nii.
      eks see loe inimesest ka ja kui palju tarbitakse, kuigi filmist jäi mulje et ka 1 võib tappa.
      AILTON

      Kommentaar


        #48
        Mulle jäi kah sihuke mulje aga eks ta sõltub ikka inimesest, sest muidu oleks tõesti kõik juba surnud.
        Algselt postitas Cule
        Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

        Kommentaar


          #49
          Ja blogis on jällegi uut positiivset lisa.
          Algselt postitas Cule
          Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas hassan74 Vaata postitust
            Ma väga loodan, et poisil on mõistus peas.Viimasel ajal on eesti "võistkondlikus" spordis juurdunud mentaliteet, et kui juba kuulun eesti meistrikate klubisse, siis olen kõva sõna(välisklubisse - veel ägedam) ja rohkem higi pole vaja valada.Kõrge lend, palk ja alkohol on nii mõnegi ande seisma pannud.Kuidagi ei viitsita individuaal trenni teha, et veel kõrgemale jõuda.Andke andeks mu üldistus, aga nii ju on.
            Tuult tiibadesse ja tõesti loodan, et noormees meid veel rõõmustab.
            Tekstis on iva sees,sporditäht kirjutab koguaeg vutilootustest.
            Aga mis välja tuleb?
            Keegi pole siiamaani kuskile jõudnud.Reinumäe pidi ka olema tuleviku ÄSS aga näe imet,Loobus hoopis
            Need U16,U17 need pole määravad,et olen seal siis olen Jalgpallur,panen nata geeli ka veel pähe ja siis olen valmis Pelaja
            Lemmik Lause:Kuidagi ei viitsita individuaal trenni teha, et veel kõrgemale jõuda(Võite siin foorumis paukuda palju tahate aga nii see on muidu me ei kaotaks igat EM Valikmängu!(Palju Eesti poisid Individuaal trenni teevad?,10prossa
            ?
            i don t like u u don t like me

            Kommentaar


              #51
              Igal juhul hea on lugeda seda eilset teksti. Loodame, et vigastus taandub ja poiss suudab end näidata ka sõprusmängudes.

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas triobet
                mõistan, mida räägid. eesti noortekoondistes enamus mängijad omavanuste liigas tegijad. Löövad seal väravaid ja on üldse nii-öelda staarid. ollakse oma liigades nii kõvad, et ei kujutata ettegi, et keegi võiks neist parem olla. aga siis kui tulevad rahvusvahelised mängud, siis poisid ei paista üldse silma.
                viga on ka muidugi selles, et jalkaliit ei suuda korraldada piisavalt sõpruskohtumisi ja turniire noortekoondistele. poistele oleks vaja tugevaid kiire tempoga mänge, siis oldaks valmis, kui vaja valikturniire mängida. muidu jääbki eesti kaotama noortes.

                siiski reinumäega teda võrrelda ei saa.ütled, et keegi pole siiamaani kuskile jõudnud. Kink ja Ojamaa ju on. Kink nii-öelda põles läbi. Eks näis, kuidas Ojamaal läheb.
                Just Rahvusvahelised mängud on kõik peppus,Hollandilt 1-5(kui õigesti mäletan)Mis vahe siin on?`
                Hollandi poisid tahavad tööd teha,eesti poisid oleks platsil vägisi,selline tunne nagu keegi sunniks mängima,kui omal pole tahtejõudu siis pole mõtet platsil klouni mängida.
                Muidugi ma vabandan,et ma pole Ojamaad mängimas näinud vaid kuulnud tast.
                Hoidku poiss pea üleval
                Tehku meeletult tööd,tehnika kallal(kõige tähtsaim asi vutis)
                Ja kui poisil tuleb see kuradima mõnus Puberteet pähe Viin,naised on tähtsamad kui vutt siis tuleb sealt varsti tagasi
                Edu talle!
                i don t like u u don t like me

                Kommentaar


                  #53
                  Kuskil lugesin, et Ojamaa lõpetas kiituskirjaga, järelikult poisil peas asjad korras, minu arust see väga tähtis.

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas BeHappy Vaata postitust
                    Just Rahvusvahelised mängud on kõik peppus,Hollandilt 1-5(kui õigesti mäletan)Mis vahe siin on?`
                    Hollandi poisid tahavad tööd teha,eesti poisid oleks platsil vägisi,selline tunne nagu keegi sunniks mängima,kui omal pole tahtejõudu siis pole mõtet platsil klouni mängida.
                    Muidugi ma vabandan,et ma pole Ojamaad mängimas näinud vaid kuulnud tast.
                    Hoidku poiss pea üleval
                    Tehku meeletult tööd,tehnika kallal(kõige tähtsaim asi vutis)
                    Ja kui poisil tuleb see kuradima mõnus Puberteet pähe Viin,naised on tähtsamad kui vutt siis tuleb sealt varsti tagasi
                    Edu talle!
                    See puberteedi lause on veidi rumal. Kui lugeda tema blogi siis on aru saada, et tal on prioriteedid paigas.
                    Algselt postitas Cule
                    Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas BeHappy Vaata postitust
                      Just Rahvusvahelised mängud on kõik peppus,Hollandilt 1-5(kui õigesti mäletan)Mis vahe siin on?`
                      Hollandi poisid tahavad tööd teha,eesti poisid oleks platsil vägisi,selline tunne nagu keegi sunniks mängima,kui omal pole tahtejõudu siis pole mõtet platsil klouni mängida.
                      Muidugi ma vabandan,et ma pole Ojamaad mängimas näinud vaid kuulnud tast.
                      Hoidku poiss pea üleval
                      Tehku meeletult tööd,tehnika kallal(kõige tähtsaim asi vutis)
                      Ja kui poisil tuleb see kuradima mõnus Puberteet pähe Viin,naised on tähtsamad kui vutt siis tuleb sealt varsti tagasi
                      Edu talle!
                      õnnex on seal jube koledad naised

                      Kommentaar


                        #56
                        no ennul nüüd kül puberteet alles peale ei tule, pigem see tal juba läbi.

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas masturr Vaata postitust
                          õnnex on seal jube koledad naised

                          sul on kogemusi?
                          i don t like u u don t like me

                          Kommentaar


                            #58
                            Henrik Ojamaa tegi eile siis Dery särgis debüüdi mängides Staffordi vastu, kui ta sai 70. minutil väljakule, vahetades välja põhimeeskonna kaitsja Darren Moore. Lõpptulemus oli 1-1. Derby kodukal ei ole sellest mängust hetkel midagi kirjas, küll on aga Staffordi Rangersi kodukal uudis http://www.staffordrangers.co.uk/rp0708derby-fr-h.htm
                            Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                            Ken Lee tulibu dibu douchoo

                            Kommentaar


                              #59
                              No ma ei tea. Ma elan ikka täiega kaasa talle. Blogit lugedes tuleb väike kadeduse uss ka peale. Aga eks ta õige ole, see on asi, mille nimel tööd teha. Inglismaal on asi paigas ikka. Sinu töö on jalgpalli mängida, mitte tegeleda kõrvaliste asjadega.
                              "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas -21- Vaata postitust
                                No ma ei tea. Ma elan ikka täiega kaasa talle. Blogit lugedes tuleb väike kadeduse uss ka peale. Aga eks ta õige ole, see on asi, mille nimel tööd teha. Inglismaal on asi paigas ikka. Sinu töö on jalgpalli mängida, mitte tegeleda kõrvaliste asjadega.
                                Ongi, ma ka elan täiega kaasa. minujaoks on see blog huvitav nagu see sari jalgpalli akadeemiast.
                                Algselt postitas Cule
                                Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                                Kommentaar

                                Working...
                                X