320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Kas keegi oskab sellisele lollile küsimusele vastata - mis positsiooni ta mängib?
    memer of Gaskoff fan club

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas indrek Vaata postitust
      Kas keegi oskab sellisele lollile küsimusele vastata - mis positsiooni ta mängib?
      Kas ründaja või äärel. Meie vastu mängis ta algul ääres.
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        #18
        Ma väga loodan, et poisil on mõistus peas.Viimasel ajal on eesti "võistkondlikus" spordis juurdunud mentaliteet, et kui juba kuulun eesti meistrikate klubisse, siis olen kõva sõna(välisklubisse - veel ägedam) ja rohkem higi pole vaja valada.Kõrge lend, palk ja alkohol on nii mõnegi ande seisma pannud.Kuidagi ei viitsita individuaal trenni teha, et veel kõrgemale jõuda.Andke andeks mu üldistus, aga nii ju on.
        Tuult tiibadesse ja tõesti loodan, et noormees meid veel rõõmustab.

        Kommentaar


          #19
          Viimasel ajal? Selline jama on olnud juba pea 15 aastat.

          Kommentaar


            #20
            Kuna ma ei ole teda kunagi mängimas näinud sis kas keegi räägiks lähemalt mis on tema tugevad küljed ja mis tüüpi mängija ta on.
            Algselt postitas Cule
            Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

            Kommentaar


              #21
              Minu arust, kiirus, nahaalsus, tehnika, löök, väljakunägemine. Iga eksimus läheb südamesse ja ta väljendab ka seda väljakul.
              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

              Kommentaar


                #22
                Kel huvi on, siis www.henrikojamaa.blogspot.com saate jälgida kuti tegemisi tema enese pilgu läbi

                Kommentaar


                  #23
                  Väga kõva.

                  Nagu liiga kade, tema jutt on super.
                  EDU TALLE !

                  btw, nice boots

                  //: Tal socceernetis on kasutaja?

                  Kommentaar


                    #24
                    aitäh, see blog on ka sht norm värk.
                    Algselt postitas Cule
                    Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                    Kommentaar


                      #25
                      Blogi on huvitav lugeda.Eriti kindlasti neil noortel ,kes sama teed sooviksid minna nagu Hendrik . Nii ,et kriba aga usinamalt Sa oled ju nüüd teistele eeskujuks.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                        Blogi on huvitav lugeda.Eriti kindlasti neil noortel ,kes sama teed sooviksid minna nagu Hendrik . Nii ,et kriba aga usinamalt Sa oled ju nüüd teistele eeskujuks.
                        HENRIK, HENRIK!

                        Kommentaar


                          #27
                          Ta võiks täna midagi juurde kirjutada, sest neil vast ikka pühapäev vaba.
                          Algselt postitas Cule
                          Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                          Kommentaar


                            #28
                            Kas mitte tal polnud siin Eestis suured suhtumisprobleemid trennides jne? Mina küll vähemalt selliseid jutte kuulnud, aga blogit lugedes muidugi tundub, et poiss tahab kõvasti Inglismaal tööd teha.

                            Kommentaar


                              #29
                              Kust sa neid jutte kuulsid? Mina ei olnud temast enne midagi kuulnud.
                              Algselt postitas Cule
                              Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                              Kommentaar


                                #30
                                Teistelt noorjalgpalluritelt. Lihtsalt Kunn rääkis, et teda tuua eeskujuks, siis mõtlesin, et kas andekust saab eeskujuks tuua, pigem saaks head suhtumist ja töökust ju.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X