320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atletico de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
    Otsustage ära.
    Oma särk ja värgid, eks. Oblak on siiski napilt teine, Barca kaitse on lihtsalt nii sitt viimased poolteist hooaega, et...
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Ter Stegeni ma paigutaks top viite küll aga, et esimene kinnas maailmas, see peab olema kataloonia luul!
      Või noh, okei ärme viska kohe leeki nähes bensiini lõkkele juurde. Eks oma klubi tegemised on ikka esijärjekorras nähtavuselt ja siis teised. Barcelona mänge ülemäärase tuhinaga ju ei jälgi, samas telekavad toovad hooaja peale ikka ülekeskmise palju neid silme ette.
      Mingisuguse pildi saab, võtad arvesse enda roosad prillid, statistika ja mida mujal räägitakse/arvatakse ja nii see arvamus kujuneb. Selle põhjal võiks öelda, et Oblak ikkagi päris kõva käpp.
      Aga nagu ütlesin, siis Ter Stegenit hindan isiklikult vähemalt viie maailma parima kiipri sekka.
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
        Ter Stegeni ma paigutaks top viite küll aga, et esimene kinnas maailmas, see peab olema kataloonia luul!
        Või noh, okei ärme viska kohe leeki nähes bensiini lõkkele juurde. Eks oma klubi tegemised on ikka esijärjekorras nähtavuselt ja siis teised. Barcelona mänge ülemäärase tuhinaga ju ei jälgi, samas telekavad toovad hooaja peale ikka ülekeskmise palju neid silme ette.
        Mingisuguse pildi saab, võtad arvesse enda roosad prillid, statistika ja mida mujal räägitakse/arvatakse ja nii see arvamus kujuneb. Selle põhjal võiks öelda, et Oblak ikkagi päris kõva käpp.
        Aga nagu ütlesin, siis Ter Stegenit hindan isiklikult vähemalt viie maailma parima kiipri sekka.
        Ja su subjektiivne arvamus ütleb, et esimesed viis parimat väravavahti on?

        Kommentaar


          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
          Ter Stegeni ma paigutaks top viite küll aga, et esimene kinnas maailmas, see peab olema kataloonia luul!
          Või noh, okei ärme viska kohe leeki nähes bensiini lõkkele juurde. Eks oma klubi tegemised on ikka esijärjekorras nähtavuselt ja siis teised. Barcelona mänge ülemäärase tuhinaga ju ei jälgi, samas telekavad toovad hooaja peale ikka ülekeskmise palju neid silme ette.
          Mingisuguse pildi saab, võtad arvesse enda roosad prillid, statistika ja mida mujal räägitakse/arvatakse ja nii see arvamus kujuneb. Selle põhjal võiks öelda, et Oblak ikkagi päris kõva käpp.
          Aga nagu ütlesin, siis Ter Stegenit hindan isiklikult vähemalt viie maailma parima kiipri sekka.
          Nõustume, et mitte nõustuda. Neile kahele vast pakub konkurentsi De Gea (kes MMil oli hunnik õnnetust) ja see Liverpooli kallihinnaline vaht. Ter stegeni puhul ei ole jalamängus talle võrdset, Oblak on äkki õhus kindlam.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Siin võib vaielda palju tahate, kui auhindade jagamiseks läheb, riisub Courtois ikka koore. Edit: Marca statistika ütles et see hooaeg on 47% Atletico punktidest tänu Oblaki sekkumisele. https://www.marca.com/en/football/sp...8558b4603.html

            Kommentaar


              Algselt postitas staykool Vaata postitust
              Siin võib vaielda palju tahate, kui auhindade jagamiseks läheb, riisub Courtois ikka koore. Edit: Marca statistika ütles et see hooaeg on 47% Atletico punktidest tänu Oblaki sekkumisele. https://www.marca.com/en/football/sp...8558b4603.html
              Nõus. Üldiselt on ka tegelikult pohhui. Peaasi, et UCL tiitel tuleks järjekordselt Hispaaniasse.

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Ja su subjektiivne arvamus ütleb, et esimesed viis parimat väravavahti on?
                Laias laastus võiks nimetada sinna Oblaki, Buffoni, Alissoni, Ter Stegeni ja De Gea. Samas, ritta seadma hakates hakkad mõtlema, et Lloris ja Courtois vääriks ka kohta...
                Ehh, see tabelite koostamine pole üldse lõbus.
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                  Laias laastus võiks nimetada sinna Oblaki, Buffoni, Alissoni, Ter Stegeni ja De Gea. Samas, ritta seadma hakates hakkad mõtlema, et Lloris ja Courtois vääriks ka kohta...
                  Ehh, see tabelite koostamine pole üldse lõbus.
                  Aga Mait Toom?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                    Ter Stegeni ma paigutaks top viite küll aga, et esimene kinnas maailmas, see peab olema kataloonia luul!
                    Või noh, okei ärme viska kohe leeki nähes bensiini lõkkele juurde. Eks oma klubi tegemised on ikka esijärjekorras nähtavuselt ja siis teised. Barcelona mänge ülemäärase tuhinaga ju ei jälgi, samas telekavad toovad hooaja peale ikka ülekeskmise palju neid silme ette.
                    Mingisuguse pildi saab, võtad arvesse enda roosad prillid, statistika ja mida mujal räägitakse/arvatakse ja nii see arvamus kujuneb. Selle põhjal võiks öelda, et Oblak ikkagi päris kõva käpp.
                    Aga nagu ütlesin, siis Ter Stegenit hindan isiklikult vähemalt viie maailma parima kiipri sekka.
                    Oblak on tõesti hea, kõik elemendid paigas, pole ühtegi nõrka kohta. Ter Stegen on parem jalaga mängus ja viimasel ajal ikka teeb päris pööraseid reaktsioonitõrjeid 1v1 situtsioonides, aga tema nõrkus on endiselt kaitseliini juhtimine, väljatulemine nurgalöökide ajal ja vahel teeb ka vigu otsustes, mida teha.
                    Samas ta areng olnud muljetavaldav. Neuer on Saksamaa nr1 ikka rohkem teenete pealt.

                    Kommentaar


                      6 aastat ja viimati Barcelona.
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Ma arvan, et pärast seda hooaega oleks nii meeskonnale kui Simeonele uusi tuuli vaja. Muidub tuleb veel viimaks mingi Wengeri värk...

                        Kommentaar


                          Ma nii negatiivne poleks, kuigi nõustun, et seda õiget aega teatepulga üleandmiseks tuleb tulevikus kindlasti tähelepanelikult vaadata ja oodata. Järgmine hooaeg tundub samas kindlasti kiirustamisena, usun, et soovi korral oleks kaks-kolm aastat veel täiesti realistlik. Ma arvan, et kuni tulemused püsivad võrdlemisi stabiilsed ning klubi ümber ei teki rahulolematust ja negatiivset fooni, siis on kõik hästi.

                          Eilse mängu kohta, siis Dortmund oli parem sats ning tegid väga kena esituse - nagu Simeonegi tunnistas. Müts maha ja mängustiililt oli neid äärmiselt mõnus vaadata - oldi otsustavad ja piisavalt sirgjoonelised. Lõppseis oli samas meie poolt vaadates ehk veidi karm, arvestades, et eile tuli lisaks mängulisele allajäämisele sekka ka korralik kogus ebaõnne (esimene värav rikošetist, kaks korda tabasime väravaraame, viimase värava sisuliselt kinkisime jmt).

                          Pikas perspektiivis tuleb loota, et kaotus mõjus mõnele mehele kerge äratuskellana ning suudetakse keskendumine tagasi saada. Eelkõige tekitab muret kaitseliini vana kaardivägi Juanfran, Godin ja Filipe, kel võtab tippvormi saamine omajagu aega. Tulevik peaks ikkagi olema keskkaitses Lucas ja Gimenez ning keskväljal Rodri - nii saab kõrgem kaitseliiniga mängida ning natukenegi survet meie väravale vähendada.
                          Coraje, corazón y cojones.

                          Kommentaar


                            Mulle lihtsalt näib, et Simeone ei oska meeskonna ründepotentsiaali realiseerida. Sellel aastal peaks see ju veelgi parem olema kui eelnevatel hooaegadel. Eks mõned vajakajäämised torkavad eriti silma - ilmselt ei peaks selgelt alavormis mängijatest kinni hoidma (Koke?) ja keskvälja südamesse kuuluvaid mängijaid ei tasu ka korraga mõlemale äärele toppida. Ma jään selle juurde, et vaja oleks muutust. See oleks arengu mõttes kasulik ka Simeonele endale.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                              Mulle lihtsalt näib, et Simeone ei oska meeskonna ründepotentsiaali realiseerida. Sellel aastal peaks see ju veelgi parem olema kui eelnevatel hooaegadel. Eks mõned vajakajäämised torkavad eriti silma - ilmselt ei peaks selgelt alavormis mängijatest kinni hoidma (Koke?) ja keskvälja südamesse kuuluvaid mängijaid ei tasu ka korraga mõlemale äärele toppida. Ma jään selle juurde, et vaja oleks muutust. See oleks arengu mõttes kasulik ka Simeonele endale.
                              Kui ma ründepotentsiaalile mõtlen, siis seal mõningad pehmendavad asjaolud oleks - Griezmann ei ole sarnaselt mõnele teisele MM-il kaugele jõudnud mängijale (hei, Modric!) veel tippvormi saavutanud ning Costa on hooaja alguses katki olnud (eilegi vist veel 100% ei olnud). Aga üleüldiselt saan su mõttest aru ning möönan, et ründefaasis võiksid asjad sujuvamalt minna.

                              Keskvälja osas kordaks oma mantrat, et Rodrigo peab tervena olles alati platsil olema - kontrollib väga kenasti tempot, kindlustab kaitset ning leiab ka ettepoole sööduliine. Tema väljakul olles on minu meelest mäng palju paremini meie kontrolli all. Koket ma alavormis olevaks ei pea.. pigem on ta just järjest juurde pannud - selle pealt teenis ta ju ka uuesti kutse Hispaania koondisesse. Pigem on Saúli vorm selline üsna ebastabiilne olnud.

                              Ja noh.. kaitseliin teeb hetkel kõige enam muret. Lucas ja Gimenez on hetkel seal ainukesed, kes oma koha on kenasti välja mänginud. Godin ja Filipe alles koguvad vormi (enamvähem nagu eelmisel aastal), Arias oli vahepeal katki ning Juanfran on lihtsalt iga aastaga järjest vanem ning annab tasemes järgi (ka eile tuldi tema äärelt väga lihtsalt läbi). Ning see kaitseliini haavatavus avaldab tegelt ju ka ründemängule mõju - kaitseliin vajub liiga madalale ning liinide vahele tekib liiga palju ruumi, ründavamad mängijad peavad rohkem kaitsetööd tegemas käima jne. Seepärast pooldan ma ka hetkel Lucase ja Gimenezi keskkaitseduot, sest see võimaldaks mängida kõrgema kaitseliiniga.. eriti ponks oleks, kui ka Ariase kenasti süsteemi saaks.


                              Ning Simeone osas.. minu meelest oleks temast loobumine ohtlik mäng. Ma ei näe hetkel kedagi teist, kes a) suudaks mängijaid nii hästi kontrollida ning b) suudaks klubi tervikuks liita (fänne, mängijaid, juhtkonda). Paari aasta pärast ehk tõesti, kui Tiago või Gabi tahaks treeneritööd proovida - neil võiks samasugune karisma ja mõjuvõim olla. Muid variante ma väga ei näe - esiteks ei ole ühtegi väga head kandidaati turul ning teiseks ei ole ma üldse veendunud, et nö "keegi väljaspoolt" Atléticos töötada võiks.

                              Iseenesest ei ole midagi ka katki - liigas ollakse kenasti tiitlikonkurentsis, Meistrite Liigas suudetakse end tõenäoliselt ka grupist edasi vedada. Kas grupis saadakse esimene või teine koht.. ma arvan, et suures plaanis väga vahet ei ole. Ning kui midagi otseselt katki pole, siis ei ole seda vaja ka vägisi parandama hakata (siin võiks selle Ansipi ja kriisi tsitaadi tuua). Minu meelest on varemgi olnud selliseid väikeseid mõõnaperioode, aga need on Simeone käe all ilusti üle elatud ning suudetud tagasi tulla - see on minu meelest peatreeneri puhul väga oluline omadus, mis on vaid vähestel.

                              Iga Wengeri värgi kohta on olemas ka Fergusoni värk, kus vahel võib hea asendaja otsimine kujuneda piinavalt pikaks protsessiks.
                              Coraje, corazón y cojones.

                              Kommentaar


                                Godin ja Filipe käisid lugemas vist, hakkasid täna skoorima.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X