320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atletico de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    3:0 võidumängus Huesca üle tegutses sel hooajal esmakordselt paremkaitses 20 aastane Carlos Isaac. Õhukesevõitu satsi plusspooleks on, et uusi noori potensiaalseid tulevikumehi näeb tihedamini.
    Eelseisvaks derbyks on nüüd suur küsimus kas Gimenez limpas 38. minutil ära ettevaatusest või jääb uruguayo vigastuspausile.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
      3:0 võidumängus Huesca üle tegutses sel hooajal esmakordselt paremkaitses 20 aastane Carlos Isaac. Õhukesevõitu satsi plusspooleks on, et uusi noori potensiaalseid tulevikumehi näeb tihedamini.
      Eelseisvaks derbyks on nüüd suur küsimus kas Gimenez limpas 38. minutil ära ettevaatusest või jääb uruguayo vigastuspausile.
      Carlos Isaaciga on muidugi see tore lugu, et näiteks Atlético B's on ta oma positsioonil hetkel kolmas valik - Andres Solano ja Ricardi järel. Selles suhtes väga üllatav, et Simeone just tema välja valis.

      Gimeneze osas on ka uudised hetkel pigem positiivsed - venitust ei tuvastatud ning pidavat olema vaid kerge ülekoormus. Kui kõik plaanipäraselt läheb, siis peaks saama Simeone temaga laupäeval arvestada.

      Liidrid on nüüd selg ees vastu tulnud ning peale eilset on vahe kaks punkti. Eks näis, kuidas Reali eilne kaotus nüüd derbiks kaarte segab - Atlético poole peal peaks viimaste mängude baasil emotsioon täitsa hea olema, aga võib arvata, et ega Real ka kahes järjestikus mängus punkte kaotada ei soovi ning ilmselt üritab taset tõsta ning võitluslikult peale lennata.

      Ah jaa, Correa sõlmis uue lepingu 2024. aastani. Võib öelda, et nüüd on puudu vaid Oblaki lepingupikendus, aga selle osas on läbirääkimised juba pikalt käinud. Otseselt ei põle, aga võiks varsti lõpule jõuda. Oblak, muide, loobus kalendriaasta lõpuni koondisega liitumisest. Õlaga on pikemat aega kerge teema olnud ning soovib võimalikult palju selle ravimisele keskenduda.
      Coraje, corazón y cojones.

      Kommentaar


        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
        5 vooruga liidritega -5, oh well, no ega teistmoodi ei kujutakski ette.
        6 vooruga -2, võib juba rohkem rahul olla
        Konkurentide sääraseid komistusi pole mitte vaja ainult Atleticole vaid kogu liigale. Põnevus!!!
        Statistikakildu kah, Huescale löödud väravad olid Metropolitanol esimene kord, kui avapoolajaga 3 vastasele lüüa suudeti. Ja saabki ju staadion juba aastaseks! Hiljuti langes osaks ka väheke tunnustust:
        The Wanda Metropolitano has been awarded in the World Football Summit Industry Awards 2018 in the category of best venue. The prestigious annual football congress held in Madrid chose the home of all atléticos as the best sports venue. Our CEO Miguel Ángel Gil was in charge of receiving the award.
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar




          0-0 derbist on võõrsilmängu kohta suht hea tulemus. Esimene poolaeg olime meie valdavalt paremad, esimese poolaja lõpp ning teine poolaeg kuulus samas Realile. Bale vigastus oli üsna blessing in disguise Realile, sest Ceballos suutis ikka korralikult juhtmed sõlme keerata. Üldiselt tuleb öelda, et Ceballosest on kujunemas meie jaoks selline vastik mängija, kes suudab alati Atleti vastu vurri keerlema panna - seda nii Betisi aegadel kui ka praegu üleeilse mängu põhjal.

          Atleti poolelt tõstaks kindlasti esile Jose Gimenezi ning Rodrigo. Esimene tegi kaitseliinis suurepärase esituse ning lappis nii Juanfrani kui Godini (kes on jätkuvalt oma tavapärases hooaja alguse mõõnas) kaitseapsakaid. Mees oli absoluutselt igal pool ning sai kõige ja kõigiga kenasti hakkama. Teine, kes suurepärase mängu tegi, oli Rodrigo. Ma ei ole jätkuvalt mitte ühelgi korral pidanud kuti esituses pettuma. See on ikka uskumatu stabiilsus ja tase, mida mees pakub.

          Kahjuks ei saa sama öelda VAR'i kohta. Kui sellist "imelist" asja liigas kasutada, siis võiks kuidagi nii teha, et reegleid jmt tõlgendataks kõigis kohtumistes ühtemoodi. Casemiro ja Ramos mängivad kahel juhul kastis käsipalli, penaltit kumbalgi juhul ei määrata. Teistes sama vooru kohtumistes sarnased episoodid - mõlemal juhul määratakse penalti. Ei taha öelda, et see kindlasti kaalukausi üleeile võinuks Atleti poole kallutada, aga lihtsalt kukalt paneb kratsima küll. Sellisel kujul ei ole VAR'ist väga palju kasu. Klubi esitas ka järelepärimise, et mismoodi siis asjad käivad:

          Coraje, corazón y cojones.

          Kommentaar


            Ma seda Ramose kätt ei näinud aga Casemiro oma küll pigem penalti polnud. Seal vist Vari ei vaadatud ka.

            Kommentaar


              Algselt postitas staykool Vaata postitust
              Ma seda Ramose kätt ei näinud aga Casemiro oma küll pigem penalti polnud. Seal vist Vari ei vaadatud ka.
              Ma ise ei poolda ka, et igas olukorras tuleks tingimata ära vilistada.

              Antud juhul on lihtsalt kummastav, et ühes mängus jäetakse mingid asjad vilistamata ning kahes järgmises määratakse sarnaste asjade eest penaltid (seejuures ma ütleks, et Jose Angeli käsi oli isegi rohkem kehale lähemal ja nö peidetud kui Casemiro oma) - ning seda olukorras, kus tegelikud on videokordused olemas ja olukordi peaks üle vaatama mitu pädevat inimest. See just väga suurt õigluskindlust ei sisenda.

              Kui VAR'i pole, siis ma saaks aru - kohtunikul pole korduse võimalust ning ta peab otsuse murdosa jooksul nähtu põhjal langetama.. ning siinkohal ongi kohtuniku kaalutlusõigusel väga suur roll.

              Praegu on aga paljukiidetud VAR olemas, kuid kui kohtunikud kindlate olukordade tõlgendamises mingit ühist joont leida ei suuda, siis pole sel asjal eriti mõtet.

              Nagu ma alguses ütlesin, siis ma pole ka selle fänn, et iga käsi automaatselt penaltiga võrduks, aga raamistik ja tõlgendamine peab olema videokohtunike lõikes ühtne. Ei saa olla nii, et ühed asjad vilistatakse ühtedes mängudes penaltideks ning teises mängus jäetakse samasugused asjad tuima näoga vilistamata.
              Coraje, corazón y cojones.

              Kommentaar


                Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                Ma ise ei poolda ka, et igas olukorras tuleks tingimata ära vilistada.

                Antud juhul on lihtsalt kummastav, et ühes mängus jäetakse mingid asjad vilistamata ning kahes järgmises määratakse sarnaste asjade eest penaltid (seejuures ma ütleks, et Jose Angeli käsi oli isegi rohkem kehale lähemal ja nö peidetud kui Casemiro oma) - ning seda olukorras, kus tegelikud on videokordused olemas ja olukordi peaks üle vaatama mitu pädevat inimest. See just väga suurt õigluskindlust ei sisenda.

                Kui VAR'i pole, siis ma saaks aru - kohtunikul pole korduse võimalust ning ta peab otsuse murdosa jooksul nähtu põhjal langetama.. ning siinkohal ongi kohtuniku kaalutlusõigusel väga suur roll.

                Praegu on aga paljukiidetud VAR olemas, kuid kui kohtunikud kindlate olukordade tõlgendamises mingit ühist joont leida ei suuda, siis pole sel asjal eriti mõtet.

                Nagu ma alguses ütlesin, siis ma pole ka selle fänn, et iga käsi automaatselt penaltiga võrduks, aga raamistik ja tõlgendamine peab olema videokohtunike lõikes ühtne. Ei saa olla nii, et ühed asjad vilistatakse ühtedes mängudes penaltideks ning teises mängus jäetakse samasugused asjad tuima näoga vilistamata.
                Eks ta ole. Ma siin mõne Itaalia liiga sõbra ja amatöörist telekommentaatori rõõmuks hüppan ka paati- Lenglet olukorda vaadati kenasti VARist üle ja anti punane, kui aga Leganese mängija rusikaga kõhtu virutas kaptenile hiljutises mängus, siis seda ei vaadatud.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Ok sellega olen nõus et peab ühtemoodi vilistama. Teinekord on need olukorrad nii piiri peal et jumal teab mis otsuse ühele poole kallutab. Aga jään selle juurde et penalti oleks olnud ebaõiglane.

                  See hooaeg tundub päris põnev tiitliheitlus tulevat. Lopetegui ümarasse mängu pole mul eriti usku ja Barca on natuke kreenis omadega.

                  Kommentaar




                    Klubi plaanib vist vaikselt energiatootmise ärisse laieneda. Vähemalt esitati Hispaania Patendiametisse avaldus kaubamärgi registreerimiseks ning tegevusaladeks on just energiatootmine ja -müük.

                    Jalgpalli mängitakse muidu täna ka. Koosseisus väga palju muutusi ei ole - ainus märkimisväärsem tähelepanek on, et Gelson on Brügge vastu koosseisust välja jäetud, kuigi mingit traumat või vigastust ei tohiks tal olla. Seda enam on tähelepanuväärne, et noorukesed Carlos Isaac ja Borja Garces võeti samas kaasa. Kui Rodrigo ja Lemar on uutest ostudest väga hästi ja kiiresti Simeone nõudmistega kohanenud, siis Gelsonil läheb senini küll süsteemi sulandumine üpris vaevaliselt.

                    Hea uudis on muidu see, et Arias peaks taas mänguvalmis olema ning teenib täna võibolla minuteid.

                    Coraje, corazón y cojones.

                    Kommentaar


                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Interlull on seni meeldivalt möödunud - Griezmann saab mõnusa väravasoone pealt naasta, Lucas on vist ka igas mõttes koha Prantsusmaa algkoosseisus enda omaks teinud. Peab meeldima, kui mängijad niimoodi enesekindlust koguvad. Hispaania koondist vaadates on samuti meeldiv näha, et Saúl, Rodri ja Koke omavad päris häid võimalusi, et end Luis Enrique valikus tähtsaks mängida.

                        Ning mis veel - kui vaadata näiteks Hispaania U17 koosseisu, siis seal hetkel meeldivalt palju punavalgeid esindatud (David Lopez-Guerrero, Adrian Gomez, Mario Soriano, German Valera, Diego Lorenzo), mis tähendab, et alt on vaikselt veel üks kõva generatsioon loodetavasti tulemas. Ausalt ei mäletagi, millal viimati nii suur protsent Atlético mängijaid mõnes noortekoondises esindatud oleks olnud.



                        Eelkõige on minu jaoks kõige intrigeerivam nimi seal Mario Soriano, kes kunagi säras mainekal LaLiga Promises turniiril ning on sellest ajast saati õnneks edukalt igal aastal arengus juurde pannud.
                        Coraje, corazón y cojones.

                        Kommentaar


                          Kuninga karika esimeseks vastaseks loositi Sant Andreu UE, tilluke Kataloonia klubi. Oma pea 110 aastase ajaloo jooksul ei ole õnnestunud neil kõrgemale tõusta teisest liigast, hetkel mängitakse tugevuselt neljandas Tercera divisionis mis omakorda jaguneb miljoniks killuks.

                          Lõbus fakt ka, sajandi algusaastatel mängis klubis Andorra koondise igiliikur Ildefons Lima!
                          Esimene kohtumine oktoobri lõpus.
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Hurraaa!
                            3,5 aastase vaheaja järel õnnestus Villarreali staadionilt lahkuda pisut enamaga, kui nulliga. Peab saavutuse üle rõõmu tundma! Uskumatult raske paik ikka meeskonna jaoks, kes on oma tagahooviks mänginud nii mõnegi euroopa tippstaadioni. Ja see on loomulikult kompliment Villarrealile. Mida mäng edasi arenes seda hullemaks mäng läks ja viik oli lõpuks ikka väga hea tulemus.
                            Suuresti päästis siin järjekordselt Oblak, oma väikese sõrme ja great cojonesiga( otseses mõttes). Maailma parima väravavahi omamine kulub tihtilugu marjaks ära! Kalinic seevastu oli algkooseisus nagu kott jahu ja ehe Hiina liiga materjal. Ship it!
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                              Hurraaa!
                              3,5 aastase vaheaja järel õnnestus Villarreali staadionilt lahkuda pisut enamaga, kui nulliga. Peab saavutuse üle rõõmu tundma! Uskumatult raske paik ikka meeskonna jaoks, kes on oma tagahooviks mänginud nii mõnegi euroopa tippstaadioni. Ja see on loomulikult kompliment Villarrealile. Mida mäng edasi arenes seda hullemaks mäng läks ja viik oli lõpuks ikka väga hea tulemus.
                              Suuresti päästis siin järjekordselt Oblak, oma väikese sõrme ja great cojonesiga( otseses mõttes). Maailma parima väravavahi omamine kulub tihtilugu marjaks ära! Kalinic seevastu oli algkooseisus nagu kott jahu ja ehe Hiina liiga materjal. Ship it!
                              Ma tegelt tabasin end imelikul kombel teistsuguselt mõttelt (ning seda juba eelmine mäng) - et Kalinic polegi nii hull, nagu ma enne kartsin.

                              Laupäevase viigi osas tuleb tegelt minu meelest natuke Simeonele jälle tuhka pähe raputada. Kordame selle kõik üheskoos üle - kui Rodrigo terve ja mänguvormis on, siis ta lihtsalt peab väljakul viibima. Ka Simeone peaks selle endale kuhugi nähtavale kohale kirja panema. Juhus või mitte, aga:

                              "All five goals Atlético have conceded in LaLiga this season have come with Rodri on the bench."
                              Ehk et kui sa poolajal meeskonna keskvälja ankru ning tipuründaja välja võtad, siis kokkuvõttes võibki nii juhtuda, et annad ka mängulise initsiatiivi käest.

                              Ning no Oblak.. maailma parim puurivaht täiesti kindlalt.
                              Coraje, corazón y cojones.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                                Ja terstegen on lihtsalt parim vaht ilmas. ei kajtle.
                                Algselt postitas Punkt Vaata postitust

                                Ning no Oblak.. maailma parim puurivaht täiesti kindlalt.
                                Otsustage ära.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X