Lehekülg 254, kokku 254 EsimeneEsimene ... 154204244250251252253254
Näidatakse tulemusi 5 061 kuni 5 063, kokku 5063
    1903 Kasutaja Punkt avatar
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas RealFan
    Tõsiselt või? Laenan teisest teemast videomaterjali:

Ma usun, et rõhuva enamuse arvates on Savici kondimurdja punase kaardi vääriline ning Ramose murtud nina väärinuks vähemasti penaltit, eriti arvestades, et Lucas palli ei puutunud.

Savic võis vabalt olla roosakam, ei vaidle vastu. Aga selliste puhul mängib tihti kohtuniku kaalutlusõigus. Oleks punast näidatud, poleks väga protestinud. Samamoodi jättis kohtunik ka Carvajali mängu. Aga sa ei loe ju praegu igaltpoolt, kuidas Atleti fännid oleks pealkiri pealkirja järel nutnud, et kohtunik neid röövis.

Mis Lucase-Ramose intsidenti puutub, siis erinevad punditid ja ka Marcas analüüsinud ekskohtunik leidsid, et polnud penaltikoht.

Ei soovi Ronaldo pahategusid õigeks kuidagi rääkida. Aga puhta nahaga on korduvalt pääsenud nii Diego Costa kui ka Luis Suarez. Palju on need mehed karistada saanud võrreldes Ronaldoga (ei pea silmas karistusi marutaudi ilmingute eest)? Üks neist meestest vägivallatseb nüüd teises liigas, teine laseb siinmail uhkelt edasi. Ma ei usu, et Reali soositakse kohtunike poolt rohkem kui teisi liiga(de) tippmeeskondi.
    Millel põhineb väide "kohtunikud on Realile viimaste aastate jooksul palju rohkem andnud"? Sellel ühel Ramose väraval, kus Godin tal särgiotsas rippus?
    Eem, vaatlusel? Bayerniga kohtumine, kaks röövitud Meistrite Liiga finaali? Ausalt, kohtuniku töö ongi raske ja see on loomulik, et eksitakse. Ka tähtsatel momentidel eksitakse. Mis mind aga häirib, on see ülbus ja silmakirjalikkus Reali leerist. "Meid rööviti jälle". Nutke jõgi, tõesti. Vaadake, mis kingitusi on antud, kas siis tahtlikult või tahtmatult - need on päris suure kaaluga kingitused olnud lõppkokkuvõtteks.

Do Real Madrid really want to discuss refereeing decisions? - lihtsalt üks lühike kolumn, mis mulle sümpatiseeris.

"Jälle mingi valgete taskurätikute aktsioon" - kas mitte ei ole neid korraldatud peamiselt seoses rahulolematusega klubi juhtkonna või peatreeneri suhtes? Ja siis moonutan mina fakte...
    Real Madrid fans plan Super Cup protest after Cristiano Ronaldo ban - näiteks siis?

Ainuüksi see näitab, kui halenaljakas ja võlts Reali vigin kohtunike aadressile on olnud. Hooaeg polnud veel õietigi alanud ning juba "basta ya"?

Eeldan, et sa ei loe väga tihti enda või ksf! atleticomadridi postitusi. Ma saan aru, et valgete fännid on nõudlikumad ja tihtipeale ka ebaratsionaalsemad. Aga ehk saad ju isegi aru, et olenemata sellest, kui väga prantslane ManU-sse kibeleb, on peamine põhjus ikkagi tema lahja väravatesaldo viimasel ajal. Või siis on tegu kokkusattumusega, et vilistatakse just põuaperioodil? Tõesti, Simeone ei pöördunud otseselt fännide poole ning ei kasutanud sõna palun. Kuid "Griezmann on family ja family't tuleb toetada" teeb minu arust sama välja. Kui muidu tood alati näiteks Atletico toetajate vankumatut toetust (millest Reali toetajatel kindlasti on üht-teist õppida) ja räägid sellest, kuidas Reali mängijad vilet saavad, siis minu arust oleks mõistlik ka antud seiku mitte maha vaikida. "?
    Griezmann on kompleksne teema. Tema puhul, usu või ära usu, on põhiliseks ärritajaks ikkagi tema segased väljaütlemised, meedia tähelepanuga mängimine (a la suvine 6/10, et lähen Unitedisse, 7/10, et jään, või siis viimane, et Neymari ja Mbappega oleks koos tore mängida) ning mitmetimõistetavate vihjete andmine. See ajas juba toona enamus poolehoidjaid vihale ning paljud on sellisest käitumisest väsinud, pidadeks seda lapsikuks.

Nii, kui nüüd enam väravaid ei tule, siis nii mõnigi sektor poolehoidjatest arvab, et mees ei keskendu piisavalt ja on mõtetega kas siis uue klubi juures või kuskil hoopis mujal. Sellest ka nende inimeste pahameel ja külm suhtumine. Mina näiteks nii ei arva, aga kaudselt mõistan neid, kes nii arvavad.

Seega, põhjused on sügavamal kui lihtsalt kuiv põuaperiood. Kui oldaks nii väga mängijate resultatiivsuses või milleski muus sarnases kinni, siis ma võin meenutada, et klubis on olnud ka selliseid kaikaid nagu Jackson ja Vietto, kes pole isegi kauem väravat suutnud lüüa, kuid kes pole saanud ka mingit monumentaalselt vilekoori. Või siis ilmselt kõige parem näide Juanfrani näol, kes lõi otsustava penalti mööda, kuid keda kunagi mingiks patuoinaks ei tituleeritud.

Lõpp-akord on muidugi võimas. Mul oleks pisut imelik selliste asjadega tulla lagedale, puudutamata sõrmeotsagagi kasvõi näiteks seda sama Correa sigadust. Mäletan veel, kui see Ramose "rusikapauk" Mandžukicile hambusse jäi, sellele eelnenud küünarnukihoop vastupidises suunas uudiskünnist aga ei ületanud. tl;dr - Minu arust on kergelt silmakirjalik tulla ja jaurata Ramose, Ronaldo jt sigaduste üle, kui oma meeste "tegevusi" järjekindlalt ignoreerite või veel hullem, salgate.
    Nö Correa sigadus. Ma arvan ausalt, et selle puhul oli tegu ettevaatamatu käitumisega, mitte mingi sihitud löögiga. Isegi kui polnud, siis jällegi ekskohtunikust punditi hinnangul olnuks kollane õiglane.

Ning jah, sul on võibolla pisut imelik, aga sellegipoolest täpselt seda sa oledki teinud. Mul jälle vägagi imelik lugeda, kuidas voorust vooru Reali jälle röövitakse ning kuidas kõik ülejäänud 19 meeskonda on otsekui mingid jõhkrad lihunikud, kes Reali tähekesi raiuvad, lõiguvad ja tapavad ning kuidas kohtunik sealjuures kõike seda ignoreerib. Selle asja nimi on jalgpall ning jalgpall ongi füüsiline mäng.
    Cholo's different and so are the players: he's really sticking it to them and they're not rebelling. I've never seen them like this. Others had tried but failed. No other man could have united Atlético like Simeone has: a former club captain and double winner, an idol who always promised to return, his status is untouchable.

Meeskonnaliige Kasutaja Faraday avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Punkt Vaata postitust
    Ainuüksi see näitab, kui halenaljakas ja võlts Reali vigin kohtunike aadressile on olnud. Hooaeg polnud veel õietigi alanud ning juba "basta ya"?
    Tagant järgi targutades oli sel keelul arvestatav impact

Tegelikult olen paljus samal meelel, ohtralt auru lastakse välja vales suunas.
    Teisalt jälle mis neil fännidel ikka teha on kui kaagutada.
    Raske sügis on olnud mõlemale pealinna klubile, eks näpuga näitamist võis eeldada ning tuleb veelgi..
    Fábio Coentrão
    Hay método en su locura

Eesti koondislane Kasutaja RealFan avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Savic võis vabalt olla roosakam, ei vaidle vastu. Aga selliste puhul mängib tihti kohtuniku kaalutlusõigus. Oleks punast näidatud, poleks väga protestinud. Samamoodi jättis kohtunik ka Carvajali mängu. Aga sa ei loe ju praegu igaltpoolt, kuidas Atleti fännid oleks pealkiri pealkirja järel nutnud, et kohtunik neid röövis.

Mis Lucase-Ramose intsidenti puutub, siis erinevad punditid ja ka Marcas analüüsinud ekskohtunik leidsid, et polnud penaltikoht.
    Carvajal ei tabanud kedagi sirge jalaga otse säärde. Minu arust on selge vahe seal sees, oma kollase sai ta ka kätte. Et siis MARCA punditid arvavad ka, et jalaga ninaluude purustamine (eriti veel olukorras, kus palli ei mängitud) on normaalne. Selge.

Eem, vaatlusel? Bayerniga kohtumine, kaks röövitud Meistrite Liiga finaali? Ausalt, kohtuniku töö ongi raske ja see on loomulik, et eksitakse. Ka tähtsatel momentidel eksitakse. Mis mind aga häirib, on see ülbus ja silmakirjalikkus Reali leerist. "Meid rööviti jälle". Nutke jõgi, tõesti. Vaadake, mis kingitusi on antud, kas siis tahtlikult või tahtmatult - need on päris suure kaaluga kingitused olnud lõppkokkuvõtteks.
    Ega jah, keegi ju ei räägi Bayerni enda suluseisust löödud väravast, esimese mängu penaltist jne. Mul see esimene röövitud finaal hästi ei meenu, Ramose suluseisust löödud värava kohta on pretensioonid arusaadavad. Ma ütleksin, et see on suhteliselt köömes võrreldes viimastes El Clasicotes toimunuga aga ma saan üsna hästi aru, et sellised näited sinu vaatluse alla ei sattunud. Mis seal ikka.

Nö Correa sigadus. Ma arvan ausalt, et selle puhul oli tegu ettevaatamatu käitumisega, mitte mingi sihitud löögiga. Isegi kui polnud, siis jällegi ekskohtunikust punditi hinnangul olnuks kollane õiglane.
    No ma võin ju sama hästi öelda, et see sinu eelmises postis toodud videos Ramos meest ei jälginud ja kontakt oli "kogemata". Ülejäänud mängu seisukohast ma seda intsidenti oluliseks ei pidanud.

Ning jah, sul on võibolla pisut imelik, aga sellegipoolest täpselt seda sa oledki teinud. Mul jälle vägagi imelik lugeda, kuidas voorust vooru Reali jälle röövitakse ning kuidas kõik ülejäänud 19 meeskonda on otsekui mingid jõhkrad lihunikud, kes Reali tähekesi raiuvad, lõiguvad ja tapavad ning kuidas kohtunik sealjuures kõike seda ignoreerib. Selle asja nimi on jalgpall ning jalgpall ongi füüsiline mäng.
    Tuli jälle see "full-retard" lüke ka ära. Võid minu mängude kokkuvõtted üle lugeda ja vaadata, mitmes neist olen ma kohtunikku seostanud kehva tulemusega või mitmes olen ma "hädaldanud" lõikumiste ja tapmiste kohta. Vähemalt enda teada olen ma kajastanud ka neid kordi, kus kohtuniku otsus minu klubi alusetult toetab. Nüüd loe kasvõi oma eelmine postitus üle, enne kui mind silmakirjalikuks tembeldad. Saab ehk ka ilma selle hülgemölata.

Üldises plaanis vahet vist väga pole, kellel on õigus. Kindlasti on tore, et keegi kajastab ka Atleticoga seotud tegemisi ja asju. Mulle meeldiks, kui need kajastused oleksid pisut objektiivsemad aga kui sind ja sinu kaasvõitlejaid see ei koti, siis mis seal ikka, elan vast üle kuidagi. Saan aru, et suur osa foorumist Hispaania jalgpallist nagunii ei huvitu, seega nende silmadeni need negatiivsemad asjad ei jõua. Vahel võtad heaks teisi klubisid ühel või teisel moel kritiseerida või näidata, miks Atletico on parem. Aga kui tuleb järsku vastupidine näide, siis mingil põhjusel saab see mingisuguse pool-isikliku vasturünnaku osaliseks.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud